GÜNDEM 6.01.2021 07:00:00 0

Ücretsiz Danışmanlık Yapacağız

Trafik ve İş Kazaları Mağdurları Dayanışma Derneği Şube Başkanı Emirhan Koçakoğlu, ?Vatandaşların mağdur olduğu konuları resmi yollardan maddi olarak tazmin etme noktasında ücretsiz danışmanlık yapacağız´´ dedi.

Adem Sabit NALBANT

Trafik ve İş Kazaları Mağdurları Dayanışma Derneği Sivas Şubesi Başkanı Emirhan Koçakoğlu, kısa süre önce faaliyetine başlayan dernek hakkında bilgi verdi.

Hedeflerinin önleyici hizmetler ve mağduriyet sonrası hukuki destek olmak olduğunu belirten Koçakoğlu, ?Misyonumuz; Türkiye´nin tüm illerinde faaliyetlerini gerçekleştirecek profesyonel danışmanlarımız ve ekibimizle trafik ve iş kazalarını minimize eden faaliyetler başlatarak önleyici bir rol almak. Kişileri üyeliğe davet ederek dayanışma kültürünü geliştirmek. Yaptığımız farkındalık eğitim faaliyetleri ile uyarıcı etkinliklere rağmen trafik kazası ya da iş kazası geçirmiş kişilere mağduriyetten doğan hususları resmi yollardan maddi olarak tazmin etme noktasında ücretsiz danışmanlık yapmak, Aynı misyon temelinde sürekli olarak eğitici olan ve farkındalık oluşturacak etkinliklerle trafik ve iş kazalarını minimize etmek. Trafik ve İş Kazaları Mağdurlarının her süreçte yanlarında hissettiği, her ilde temsilciliği olan kaynaşmış bir dernek yapısıyla; kazaların olmadığı, toplumun bilinçlendiği bir dünyada etkin rol almak? açıklamasında bulundu.