GÜNDEM 20.11.2020 07:05:00 0

BAŞARILI OLACAĞINIZA İNANIYORUM

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Ölçe Değerlendirme Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına (DYK) katılan öğrencileri ziyaret etti. Savaşçı öğrencilere hitap eden Savaşçı, ?Sizden önce bu sıralarda eğitim ala

Hayrullah AĞKAŞ

Sivas Valiliği koordinesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesi kapsamında gerçekleştirilen kurslar hakkında proje koordinatörü öğretmenlerden bilgi alan Savaşçı, daha sonra sınıfları ziyaret etti.

Sivas´ın eğitimde çok önemli bir başarı grafiği yakaladığını, bu başarının artarak devam etmesi için tüm öğretmenlerin fedakârca çalıştığını belirten Savaşçı, "Siz öğrencilerimizin de bu yöndeki istek ve gayreti bizleri mutlu ediyor. Sevgili çocuklar; tek çabamız sizleri bilgili, kültürlü, donanımlı, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmek. Bunun için sosyal, sportif, kültürel ve sanatsal alanlarda birçok proje ve çalışmayı hayata geçiriyoruz. Akademik açıdan başarınızı artırmak için de KÖPRÜ Projesini uyguluyoruz. İnşallah hem öğrencileri için gecesini gündüzüne katan öğretmenlerimiz, hem de sizler emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alacaksınız. Sizden önce bu sıralarda eğitim alan arkadaşlarınız güzel başarılara imza attılar. Ben sizlerin daha da başarılı olacağınıza inanıyorum." dedi.