"Derdimiz Sivas"--Video
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, “Sivas halkı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´a güveniyor. Halkımız AK Parti´ye güveniyor. İnşallah 31 Mart akşamı Sami Bey´den alacağımız bu hizmet bayrağını daha ileriye götürmek üzere çalışacağız. Bizim tek derdimiz Sivas” dedi.
Tarih: 15.1.2019 07:00:02

FATİH TABUR

AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı ve görsel basın kuruluşlarının temsilcileriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Belediye Sosyal Tesisleri´nde gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat da katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü kutlayarak sözlerine başladı.

AK Parti´de 31 Mart yerel seçimleri için 5 Kasım 2018´de başlayan aday adaylığı sürecinin 6 Ocak´ta il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının belirlenmesi ile sona erdiğini ifade eden Başkan Aksu, “AK Parti olarak teşkilata geldiğimiz ilk günden beri eksikliklerimizi tamamlayarak seçime hazır hale geldik. Allah nasip ederse 31 Mart seçimlerinde 16 ilçemizi, 7 beldemizi ve merkezimizi 2014 senesinde aldığımız yüzde 58,3 oy oranını aşarak almayı planlıyoruz” dedi.

“SAMİ BAŞKANIMIZ BÜYÜK BİR DEĞİŞİM SAĞLADI”

Mahalli seçimlerin kendileri için büyük önem arz ettiğini dile getiren Başkan Aksu, “Fiili olarak partimiz 2001 yılında kurulmuş olmasına rağmen partimizin esas temelleri 1994 Mart ayında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilmesiyle başlamıştır. Önce kendisini İstanbul halkına daha sonra da Türkiye´de herkese kabul ettirerek sürecimiz başlamıştır. Onun için bizim için belediyecilik ve belediye seçimleri çok ehemmiyet arz etmektedir. Aynı şekilde 2004 yılında da Sami Başkanımız belediye başkanı seçildikten sonra Sivas´a altgeçitleriyle, köprüleriyle, parklarıyla, bahçeleriyle, kazandırdığı caddeleriyle büyük bir değişim sağlamıştır. Bundan sonraki süreçte 31 Mart´tan sonra da Hilmi Başkanımız ile beraber inşallah bu getirdiğimiz noktanın daha fevkine çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

İl Başkanı Aksu´nun ardından konuşan Belediye Başkanı Sami Aydın ise görev yaptığı süre boyunca Sivas basınından büyük destek gördüğünü ifade ederek “İnanıyorum ki bana sağladığınız katkıyı, desteği Hilmi Bey´e de sağlayacaksınız. Seçimin öncelikle ülkemiz için sonra da Sivas´ımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

AYDIN´DAN MÜJDE

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Sivas´a gelen  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum´un kent meydanının cephe düzenlemesinin yapılması noktasında maddi anlamda destekte bulunacağını söylediğini anımsatan Aydın, bu kapsamda 3 milyon liranın belediye bütçesine aktarıldığını müjdeledi.

“İHALE SÜRECİNİ BAŞLATACAĞIZ”

Başkan Aydın, şu şekilde konuştu: “Biraz önce Başkan Adayımız Hilmi Bey ile de paylaştım. Meydan çalışması projemiz vardı biliyorsunuz. Bununla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Bey Sivas´a geldiği zaman bizim meydanı gerçekten çok beğenmişti. ‘Bu meydanın etrafının cephe düzenlemesini çatılarıyla beraber yapmak istiyoruz ama biraz imkanlar dar olduğu için zamana bıraktık´ demiştik. O da o gün ‘Biz bu projeye destek verelim. Hatta sadece kent meydanının etrafıyla kalmayalım Atatürk Caddesi ve İstasyon Caddesi´nin de cephe düzenlemesini yapalım´ demişti. Sağ olsun sözünü tuttu. Yaklaşık 1 ay önce 7 milyon lira tutarında bir destek için protokol imzalamıştık. Birkaç gün önce de 3 milyon lirasını belediyemize gönderdi. Biz şimdi ihale sürecini başlatacağız. İnşallah seçime kadar o süreçler başlamış olacak. Seçimden sonra da gelir gelmez inşallah Hilmi Bey startı vermiş olacak. Bunun da şehrimiz için, bu güzel meydanımız için hayırlı olmasını diliyorum.”

“SİYASET BİR YARIŞTIR”

AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin´in başarılı olması için her türlü desteği vereceğinin altını çizen Başkan Aydın, “Şehrimiz için de partilerimiz için de bu sürecin hayırlı olmasını diliyorum, seviyeli geçmesini temenni ediyorum. Tabii ki siyaset bir yarıştır. Mücadele olacaktır ama bu mücadelenin ölçülü ve seviyeli olmasında fayda var” açıklamasında bulundu.

“HALKIN DOĞRU BİLGİLENDİRİLMESİNİ SAĞLIYORSUNUZ”

Programa katılan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü kutlayarak sözlerine başlayan AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin de “Yağmur çamur demeden, kamu niteliğinde bir görev yaparak halkın doğru bilgilendirilmesini sağlıyorsunuz. Bu noktada bütün basın çalışanlarımızı tebrik ediyoruz. Biz uzun süredir siyasetin içerisindeyiz. Milletvekilliği dönemlerimizde, teşkilat dönemlerimizde basınla olan ilişkilerimize hep bu gözle baktık” diye konuştu.

“PROJE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

31 Mart´ta gerçekleştirilecek seçim sürecine de değinen Başkan Adayı Bilgin, “Tüm siyasi partiler hemen hemen adaylarını açıkladılar. Süreç hızlı bir şekilde devam ediyor. İlimizde de il ve ilçeler olmak üzere tüm adaylar belirlendi ve seçim çalışmalarına başladık. 19 Şubat itibariyle de İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri belirlenmiş olacak. 27 Kasım´dan bugüne kadar teşkilatlarımızla birlikte Sivas halkını dinledik ve dinlemeye de devam edeceğiz. Diğer taraftan proje çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki süreçte şehre dair yapacaklarımızı, önümüzdeki 5 yılda nasıl bir Sivas arzuladığımızı, Sivas´a neler yapacağımızı yine siz basın mensuplarımız aracılığıyla kamuoyuna duyuracağız” ifadelerini kullandı.

“ALNIMIZ AK OLARAK GEZEBİLİYORUZ”

“2002 yılından itibaren ülkenin ve şehrin her alanına büyük hizmetler yapmış, şehirleri ve ülkenin kaderini değiştirmiş bir partinin belediye başkan adayı olarak halkımızın huzurundayız” diyen Başkan Adayı Bilgin, “2002 yılından itibaren Türkiye´de 2004 yılından itibaren de 2 dönem olmak üzere Sami Bey ile birlikte Sivas´ta AK Parti Belediyeciliğinin neleri başarabildiğini milletimize göstermiş ve icraatlarıyla bunu ortaya koymuş bir partinin adayıyız. Açık yüreklilikle söylüyoruz ki AK Parti´nin her kademesinde siyaset yapmış bireyler olarak alnımız ak olarak gezebiliyoruz. Bunun sebebi şudur: Bugüne kadar AK Parti´de siyaset yapmış ve AK Parti´de bu şehre hizmet etmiş her bir fert bugüne kadar yapamayacağı hiçbir icraatın sözünü vermemiştir. Bugünden sonra da inşallah bizlerden yapamayacağımız, hiçbir söz çıkmayacak. Bu kadrolar ne söz verdiyle, onu yerine getirecektir. Sivas için ne lazımsa, ne yapılması gerekiyorsa düne kadar yaptık, bugünden sonra da yapacağız” şeklinde konuştu.

“MİLLETİMİZDEN YETKİ İSTEYECEĞİZ”

2002 yılından bu tarafa Türkiye´de 13 seçim yapıldığını  anımsatan Başkan Adayı Bilgin, “Allah´a şükürler olsun ki 13 seçimde de hem yerel seçimlerde hem de genel seçimlerde AK Parti açık ara birinci parti olarak milletimizden dua ve destek aldı. Bunun sebebi tabii ki AK Parti kadrolarının milletimizle kurduğu gönül bağıdır, hizmet etme anlayışıdır. Biz 16 yıl boyunca milletin gündemini siyasetin gündemi haline getirerek 16 yılda 13 seçimde de başarılı olduk. Milletimiz iktidarımızdan, belediyelerimizden ne istediyse onu hizmet olarak sunduk. Bunun gönül huzuruyla 31 Mart´ta tekrar milletimizden yetki isteyeceğiz. İnşallah 31 Mart akşamına kadar teşkilatımızla birlikte Sivas´ta girilmedik sokak, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bizim temel misyonumuz ve temel siyaset anlayışımız budur. Biz milli iradeyi her şeyin üzerinde görüyoruz. Milletimiz ne derse hiç sorgulamadan başımızın üzerinde yeri var diyoruz. Bir eksiklik, bir noksanlık varsa nerede neyi eksik yaptık bunu araştırarak siyaset yapıyoruz. Son bir aylık süreçte şunu gördük: Sivas halkı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´a güveniyor. Halkımız AK Parti´ye güveniyor. İnşallah 31 Mart akşamı Sami Bey´den alacağımız bu hizmet bayrağını daha ileriye götürmek üzere çalışacağız. Bizim tek derdimiz var, Türkiye ve Sivas. Biz milletimizle birlikte talip olduğumuz makamları millete hizmet etme aracı olarak görüyoruz. Bu makamlardan güç alan değil, makamlara güç veren kadronun bir adayı olarak inşallah milletimizden bir kez daha yetki istiyoruz” diyerek konuşmasını sona erdirdi.  

 /resimler/2019-1/14/1756068060097.jpg

/resimler/2019-1/14/1756179310447.jpg

/resimler/2019-1/14/1756417904635.jpg

/resimler/2019-1/14/1756571498599.jpgVideo Tarihi: 14.1.2019 17:07:52
Kaynak: İRADE

Anahtar Kelimeler: Derdimiz Sivas
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Seçmen Sayısında Büyük Artış
Seçmen Sayısında Büyük Artış
31 Mart´ta gerçekleştirilecek mahalli seçimlere kısa süre kala Sivas Belediye Başkanının belirlenmesi için kaç kişinin oy kullanacağı netlik kazandı. Gazetemizin İl Seçim Kurulu´ndan edindiği bilgilere göre 2019 yerel seçimlerinde merkez ilçede oy kullanacak seçmen sayısı 2014 mahalli seçimlerine göre 37 bin 989 kişi birden artarak 250 bin 77 kişiye ulaştı.
İYİ Parti CHP´yi Destekleyecek
İYİ Parti CHP´yi Destekleyecek
Önceki gün Sivas, Amasya ve Niğde illeri için bir araya gelen CHP ve İYİ Parti´nin kurmayları uzlaşıya vardı. Bu kapsamda İYİ Parti Amasya ve Sivas´ta aday göstermeyecek, her iki ilde CHP adayına destek verecek. CHP ise Niğde´de adayını geri çekerek İYİ Parti´yle ittifak yapacak.
“Daha İleriye Taşımak İstiyoruz”
“Daha İleriye Taşımak İstiyoruz”
AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, katıldığı bir programda 31 Mart´ta gerçekleştirilecek seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.
Bilgin´den Destek Sözü
Bilgin´den Destek Sözü
AK Parti Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, Sivas Güvercinleri Araştırma Geliştirme ve Koruma Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Bilgin, “Güvercin Köyü” kurulması noktasında derneğe her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Cumhur İttifakı Sivas´a Katkı Sunacak
Cumhur İttifakı Sivas´a Katkı Sunacak
AK Parti, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi MHP ve CHP İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP´ye gerçekleştirilen ziyaret esnasında konuşan AK Parti İl Başkanı Aksu, Cumhur İttifakı´nın Türkiye´ye olduğu kadar Sivas´a da katkı sunacağını söyledi.
“Eserlerimiz Konuşacak”
“Eserlerimiz Konuşacak”
Ekinci: “Girmediğimiz ev, sıkmadığımız el, sormadığımız hatır bırakmayacağız…” dedi.
“Mücadelemizi Sürdüreceğiz”--Video
“Mücadelemizi Sürdüreceğiz”--Video
Gemerek´in Sızır Beldesi´nde yığma seçmen oluşturulduğunu öne süren CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, “Gemerek ilçe ve belde örgütümüz Sızır´la ilgili bin 60 kişi için itirazda bulundu. Bunların Sızır´da yaşamadığını belgeleriyle tespit edip seçim kuruluna sunduk. Gemerek İlçe Seçim Kurulu, bunlardan 92´sini kabul edip, diğerlerini reddetmiştir. Bizim yaptığımız başvuruların tamamı belgelidir. Buna rağmen adalet yerine getirilmemiştir” dedi.
Soylu: Önlemler Arttırılacak
Soylu: Önlemler Arttırılacak
Vali Salih Ayhan, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu´nun başkanlığında gerçekleştirilen “Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı”na katıldı. Toplantıda konuşan Bakan Soylu, sandık çevrelerinin aydınlatmalarına özen gösterileceğini, trafo ve elektrik dağıtım tesisleri gibi yerlere sabotaj yapılması ihtimaline karşı önlemlerin arttırılacağını söyledi.
Yalova Siyasetine Sivas Ayarı!
Yalova Siyasetine Sivas Ayarı!
Yalova Sivaslılar Derneği, 31 Mart seçimleri öncesi yazılı bir açıklama yaparak belediye başkan adaylarını uyardı. Yalova´da çok sayıda Sivaslının yaşadığının ifade edildiği açıklamada, “Biz aradığımız zaman ulaşabileceğimiz ve bütün taleplerimizi dile getirebileceğimiz siyasi temsilciler istiyoruz. Bizler vatandaşına tepeden bakan değil dertlerimize, şikayetlerimize ve taleplerimize çözüm bulamasa bile dinleyerek önemli olduğumuzu hissettiren siyasetçiler istiyoruz” denildi.
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet Partisi´nin (SP) Sivas Belediye Başkan adayı merhum Osman Seçilmiş´in oğlu Yüksek Maden Mühendisi Melih Seçilmiş olarak açıklandı.
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, Kunduracılar Çarşısında faaliyet gösteren Kartal Kunduranın sahibi Sadettin Kartal´ın düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı. Esnaflardan destek isteyen Bilgin; “Sivas bizim kara sevdamız. Kara sevdamız Sivas´ı AK Belediyeciliğin hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz. Ne yapacaksak milletimizle birlikte yapacağız” dedi.
CHP Heyeti Sorunları Dinledi
CHP Heyeti Sorunları Dinledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ve parti yöneticilerinden oluşan heyet, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal´ı ziyaret etti. Ziyarette esnaf ve sanatkarın yaşadığı sorunlar masaya yatırıldı.
Daha Fazla Katkı Sağlardı--Video
Daha Fazla Katkı Sağlardı--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gazetecilerin kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi hususunda önemli bir görevi üstlendiğini ifade eden Ürgüp, Cumhur İttifakı´na ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
“Yorulmadan Koşacaklar”
“Yorulmadan Koşacaklar”
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi AK Parti´nin il, ilçe ve belde belediye başkan adayları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tarafından tanıtıldı. 4 Eylül Kapalı Spor Salonu´nda gerçekleştirilen programda konuşan Ünal, “Huzurlarınızda Sivas´ımıza hizmet eden belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar bayrağı devredecekler. İnşallah önümüzde 5 yıl var. 5 yıl durmadan, yorulmadan, aşkla, heyecanla koşacaklar” dedi.
“Parlayan Yıldız Olacak”
“Parlayan Yıldız Olacak”
Partisinin belediye başkan aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Değişimi birlikte başaracağız. Sivas Anadolu´nun parlayan yıldızı olacak. Sivas´a hizmet etme onurunu Sivaslı kardeşlerimin bana yaşatacağına inanıyorum. Sivas´ta Mart´ın sonunda baharı birlikte yaşayacağız” dedi.
“BBP´ye Bırakın”
“BBP´ye Bırakın”
24 Haziran Seçimleri´nde AK Parti´den 5. sıra Sivas milletvekili adayı gösterilen şu an ise Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yaşar Sayan, “Cumhur İttifakı içinde olmaya devam edeceğiz. Ancak bizim de olmazsa olmalarımız var. Örneğin bizim bir Sivas´ımız var. Bizim kızıl elmamız, kızıl çizgimiz. Eğer biz Cumhur İttifakı´nın içindeysek, buradan diğer parti yöneticilerine sesleniyorum: Sivas´ı Büyük Birlik Partisi´ne bırakın” dedi.
MHP´de Öncelik Göçü Durdurmak
MHP´de Öncelik Göçü Durdurmak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, 31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında ilk irtibat bürosunu dün Bankalar Caddesi 1. Park Sokak´ta hizmete sundu. Seçim bürosunun açılışında konuşan MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Er, “Önceliğimiz göçü durdurmak sonra da geri çevirme olacak. Kesinlikle makamda oturan bir belediye başkanı olmayacağım” dedi.
İttifak Tıkandı
İttifak Tıkandı
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi Sivas Belediye Başkan adaylığı için Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti arasında gerçekleştirilen ittifak görüşmeleri sekteye uğradı. Gazetemize konuşan her iki partinin il başkanı da son dakika değişikliği olmaması halinde merkez ilçe için kendi adaylarıyla seçime gireceklerini söyledi.
“Sessiz Çoğunluğun Kararı Net”--Video
“Sessiz Çoğunluğun Kararı Net”--Video
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler kapsamında Sivas merkez ilçeden AK Parti belediye ve il genel meclis üyesi aday adaylığına başvuran kişilere yönelik toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, şehri son 1 aydır mahalle mahalle gezdiğini dile getirerek, “Bu süre zarfında tespit ettiğim 3 şey şu: Şehir liderimize güveniyor. Vatandaş partimize güveniyor. Sivas´a yapılması gereken hizmetlerin AK Parti tarafından getirileceğini biliyor. Sivas´ın sessiz çoğunluğunun kararı çok net” dedi.
“Halkın Karşısına Yeni Projelerle Çıkacağız”
“Halkın Karşısına Yeni Projelerle Çıkacağız”
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp; “Çalışmalarımız iyi gidiyor. Halkımızın teveccühü iyi. Yeni dönemde yeni projelerle halkın karşısına çıkacağız” dedi.
MHP, 6 Adayını Daha Açıkladı
MHP, 6 Adayını Daha Açıkladı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart yerel seçimleri öncesi Sivas´ta 4 ilçe ile 2 beldede daha belediye başkan adayını belirledi.
Sivas´ta "Çatı Aday" Sesleri
Sivas´ta "Çatı Aday" Sesleri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi İYİ Parti ile gerçekleştirilen ‘ittifak´ görüşmelerinin Sivas yerelinde de yapıldığını söyledi. Hem genel merkez hem de parti il başkanları düzeyinde görüşmelerin devam ettiğini dile getiren Başkan Adayı Akyıldız, her iki partinin de ortak adayı olarak gösterilebileceğinin sinyallerini verdi.
Akyıldız: “Koltuk Derdim Yok”
Akyıldız: “Koltuk Derdim Yok”
Önceki gün gerçekleştirilen Parti Meclisi toplantısı sonrası Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adaylığı kesinleşen önceki dönem Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, “Adaylığımın partime, şahsıma ve Sivas´a hayırlı olmasını diliyorum. Hiçbir şekilde istikbal beklentim, rant hesabım, koltuk derdim yok” dedi.
“Elimizden Ne Geliyorsa Yapacağız”
“Elimizden Ne Geliyorsa Yapacağız”
AK Parti Divriği Belediye Başkan Adayı Bekir Hallaç, “Her zaman söylediğim gibi terk edilen değil, tercih edilen ve yaşanılabilir bir Divriği için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.
“DAP Bölgenin Derdine Çare Olmadı”
“DAP Bölgenin Derdine Çare Olmadı”
TBMM Genel Kurulu´nda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, hükümeti eleştirdi.
Bilgin, Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bilgin, Ziyaretlerini Sürdürüyor
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçim kapsamında Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu´nu ziyaret etti.
“İbadet Aşkıyla Çalışacağız”--Video
“İbadet Aşkıyla Çalışacağız”--Video
"Çeyrek Asrın Gönül Elçileri Buluşuyor" programı kapsamında partilerine hizmet etmiş isimlerle bir araya gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp; “Biz yapılmayanları yapmak için yola çıkıyoruz. Geleneklerin yeni nesillere taşındığı, örf ve adetlerin yaşatıldığı bu mübarek şehre hizmet etmek bir ibadettir. İbadet aşkıyla çalışacağız” dedi.
AK Parti´den Yerli Malı Vurgusu
AK Parti´den Yerli Malı Vurgusu
AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanlığı, “AK Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir, Ekonomiye Destek Verir" sloganıyla düzenlenen etkinlik kapsamında üreterek ülke ekonomisine katkı sağlayan kadınları ziyaret etti.
“Çevreci Seçim Kampanyası” Çağrısı
“Çevreci Seçim Kampanyası” Çağrısı
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, 31 Mart yerel seçimlerine gidilirken partilerin yürüteceği seçim kampanyası süresi boyunca vatandaşların görüntü ve gürültü kirliliğinden etkilenmemesi için diğer partilerin başkan adaylarına, “Çevreci seçim kampanyası yapalım” teklifinde bulundu.
“Sivas´a Hizmet Edeceğiz”
“Sivas´a Hizmet Edeceğiz”
AK Parti Belediye Başkanı Adayı Avukat Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın´ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bilgin, “Yapmış olduğunuz hizmetleri daha yukarıya götürerek hep birlikte Sivas´a hizmet edeceğiz” dedi.
DOLAR
5.2601
EURO
5.9335
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İki düşman arasında öyle konuş ki, barıştıklarında utanmayasın.

SADİ
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler