Gökpınar´a Davet Etti--Video
Vali Salih Ayhan, Gürün´ün turizmine katkı sağlamak, ‘Sıfır Atık´ kampanyasına dikkat çekmek ve çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak üzere ilçede çeşitli temaslarda bulundu. Gürün Gökpınar Gölü´nün Sivas turizmi açısından önemli olduğunu dile getiren Vali Ayhan, “Gürün Gökpınar bizim çok önemsediğimiz, önemli bir turizm enstrümanımız. İnsanların dinlendiği, rahat nefes ve keyif aldığı bir yer. Herkesi burayı görmeye davet ediyoruz. Bu tabiat zenginliği bizlere emanettir ve bu emaneti en güzel şekilde dünden bugüne ve yarınlara aktaracağız" diye konuştu.
Tarih: 26.6.2019 07:00:00

OĞUZHAN SARZEP

İlimizin önemli tabiat varlıkları arasında yerini alan Gürün Gökpınar Gölü´nde Sivas Valiliği himayelerinde etkinlikler düzenlendi.

Bölgenin turizmine katkı sağlamak, ‘Sıfır Atık´ kampanyasına dikkat çekmek ve çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturmak üzere gerçekleştirilen programlar kapsamında ilk olarak; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü koordinesinde SİVDAK (Sivas Doğa Sporları Arama ve Kurtarma Kulübü) ve  SADAK (Sivas Doğa Sporları Kulübü) katkıları ile Şuğul Vadisi´nde yürüyüş programı gerçekleştirildi.

Vali Salih Ayhan, il ve ilçe protokolü ve ilçe halkının katılımıyla yapılan yürüyüşte hem doğal güzellikler yakından görüldü hem de çevrede bulunan katı atıklar toplandı.

“EMANET BIRAKMALIYIZ”

Sivas´ın her köşesinde ayrı bir zenginliğin var olduğunu dile getiren Vali Salih Ayhan, "Bizlere bahşedilen bu eşsiz güzellikleri korumalı ve gelecek kuşaklara en iyi şekilde emanet bırakmalıyız. Bu da ancak çevre konusuna duyarlı olmakla mümkün olur" dedi.

100. YIL LOGOLU BAYRAK AÇTILAR

Program sonunda Şuğul Kanyonunun zirvesinden halat yardımıyla aşağıya inen doğa kulübü sporcuları, heyecan dolu gösterilerinde Sivas Kongresi´nin 100. yılına vurgu yapmak için 100.yıl logolu bayrak açarak izleyenlerin alkışlarını aldılar.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) bünyesinde görevli balık adamlar, tüplü dalış yaptıkları Gürün ilçesindeki Gökpınar Gölü´nde ‘17. Geleneksel Sualtı Temizliği´ çalışması gerçekleştirdi.

ÇEVRE BİLİNCİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Kent merkezine 147, Gürün ilçe merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan, berrak suyu ve turkuaz mavisi görünümüyle "doğal akvaryum" olarak da adlandırılan Gökpınar Gölü´nde, Sivas Kongresi´nin 100. yılı ve "Sıfır Atık Mavi" projesi kapsamında gerçekleştirilen su altı temizliği ile çevre bilincine dikkat çekildi.

AYHAN, TEMİZLİK ÇALIŞMASINA DESTEK VERDİ

Dipten kaynaklarla beslenen ve derinliği 15 metreyi bulan gölde 4 gün süren temizlik çalışmasında, dip ve yosun temizliği gerçekleştirildi, gölü kirleten dış etkenlere karşı önlem alındı. Vali Ayhan da balık adamlarla tüplü dalış yaparak, temizlik çalışmasına destek verdi.

“HERKESİN SAHİP ÇIKTIĞI BİR PROJE OLDU”

Vali Ayhan, dalışın ardından yaptığı açıklamada, Sivas´ın doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak ve farkındalık oluşturmak istediklerini söyledi. Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında programın düzenlendiğini belirten Vali Ayhan, "Özellikle Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde ‘Sıfır Atık Projesi´ başlatıldı. Buna ilişkin ilimizde de yoğun bir çalışma yapılmaktadır. Herkesin sahip çıktığı ve önemsediği bir proje oldu" dedi.

GÖKPINAR´A DAVET ETTİ

İnsanların doğaya ihtiyaç duyduğu bir zaman diliminde olunduğunu vurgulayan Vali Ayhan, "Gökpınar gölümüzün temizliğine katkı sağlamak için buradayız. Sıfır Atık Mavi Projesi göllerdeki ve derelerdeki temizliğe dikkati çekmektedir. Gürün Gökpınar bizim çok önemsediğimiz, önemli bir turizm enstrümanımız. İnsanların dinlendiği, rahat nefes ve keyif aldığı bir yer. Herkesi burayı görmeye davet ediyoruz. Bu tabiat zenginliği bizlere emanettir ve bu emaneti en güzel şekilde dünden bugüne ve yarınlara aktaracağız" diye konuştu.

AYHAN´A KİRAZ İKRAMI

Vali Salih Ayhan, daha sonra Gürün ilçe ziyaretleri sırasında, bahçe sahibinin davetiyle kiraz ve dut bahçesinde meyve topladı. Gürün´de kayısı, elma ve cevizin yanı sıra dut ve kirazın da lezzetli olduğunu söyleyen Vali Ayhan, ikramı için bahçe sahibine teşekkür etti.

BEZ ÇANTA DAĞITILDI

Son olarak Gürün ilçe merkezinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü´nün koordinesinde, Gürün Kaymakamlığı ve Gürün Belediyesi´nin katkılarıyla ´Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Çevre´ etkinliği yapılarak pet şişe getirenlere bez çanta dağıtımı yapıldı. ´Sıfır Atık´ konusunda vatandaşların bilinçlenmesi sağlandı.

“DUYARLI OLALIM”

“Doğanın insana ihtiyacı yok ama insanoğlunun hayatını devam ettirebilmesi için doğaya ihtiyacı var” diyen Vali Salih Ayhan, "Yeşil doğası ve eşsiz güzellikleri ile turizmde ilgi odağı olan Gürün´ü korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak için hepimiz duyarlı olalım" İfadelerine yer verdi.

Programa Vali Yardımcıları Mehmet Nebi Kaya ve Mehmet Polat, 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, İl Jandarma Komutanı Albay İdris Tataroğlu, ,İl  Emniyet Müdür Vekili Aykut Turan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nazım Yakut ile diğer il ve ilçe protokolü katıldı.

 Video Tarihi: 25.6.2019 17:27:44
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Gökpınar Davet Etti Video
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Dev Yatırımlar Kazandırdık
Dev Yatırımlar Kazandırdık
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Mevlüt Aydın, son 17 yılda Sivas´a yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. Vatandaşlara içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya yönelik çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Aydın, son 17 yılda devasa yatırımlar kazandırdıklarının altını çizdi.
Öğrencilerin Görüşleri Alındı--Video
Öğrencilerin Görüşleri Alındı--Video
Üç oturum halinde gerçekleştirilen “Benim Belediyem Gençlik Çalıştayı” tamamlandı. Çalıştay kapsamında 10-18 yaş arası öğrencilerin şehre dair görüşleri alındı.
İletişim Çok Önemli --Video
İletişim Çok Önemli --Video
Cumhuriyet Üniversitesi´nde “Doktorum Yanımda” isimli konferans düzenlendi. Tıp Fakültesi Cumhuriyet Tıp Öğrencileri Birliği tarafından düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılan Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Aksoy, “Hasta, anlaşılmaz kelimeler kullanarak hava atacak bir doktor istemiyor. İletişimi sağlamak bizim mesleğimiz açısından çok önemli” dedi.
Başkan Kuruçay Yönetimi Oluşturdu
Başkan Kuruçay Yönetimi Oluşturdu
Geçtiğimiz ay AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanan Muhammed Burk Kuruçay, yönetim kurulu üyelerini belirledi.
118 Bin Öğrenci Karne Aldı
118 Bin Öğrenci Karne Aldı
İlimizde, 118 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı. İki hafta sürecek olan tatilin ardından öğrenciler 3 Şubat Pazartesi günü çalacak zil ile tekrar ders başı yapacak.
Sünnet Parasını İdlib´e Bağışlayacak
Sünnet Parasını İdlib´e Bağışlayacak
İlimizde yaşayan Yusuf Topal, sünnet olacak çocuğu için biriktirdiği 8 bin Türk Lirası ile çocuklarının kumbarasında biriktirdiği bir miktar parayı İdlib için bağışlama kararı aldı. Topal´ı telefonla arayarak duyarlı davranışından ötürü teşekkür eden Vali Yardımcısı Yeliz Yıldızhan, bu davranışın örnek olmasını gerektiğini vurguladı.
İddialar Gerçek Dışı
İddialar Gerçek Dışı
Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği, geçtiğimiz hafta Cumartesi günü geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Gültekin Türkmenoğlu´na stent bulunmadığı için müdahale edilemediği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını duyurdu.
Üç Mahallede Doğal Gaz Paniği
Üç Mahallede Doğal Gaz Paniği
Önceki gün Mevlana Mahallesi, Mehmet Paşa Mahallesi ve Hikmet Işık Caddesindeki evleri ve sokakları saran doğal gaz kokusu paniğe neden oldu. Kaçak endişesi ile SİDAŞ ekiplerine ihbar akını yaşandı. 85 ayrı ihbarı değerlendiren ekipler, kokunun doğal gaz sızıntısından değil, kanalizasyona karışan bir maddeden kaynaklanabileceğini belirttiler.
Kimler Göz Yumuyor?
Kimler Göz Yumuyor?
Sivas´ta bir kafe işletmesinde yaşanan ve tepkilere neden olan görüntüler hakkında açıklama yapan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Fatih Kalkan, “Üniversite öğrencilerinin barınma ihtiyaçları göz önünde bulundurularak 10 bin kişilik yurt yapılan kampusun hemen dibinde bu tür manzaralara kimler, nasıl göz yummaktadır?” diye sordu.
Tıbbi Yetersizlik Ölüm Getirdi--Video
Tıbbi Yetersizlik Ölüm Getirdi--Video
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, ilimizde kalp krizi geçiren bir vatandaşın Cumhuriyet Üniversitesi ve Numune Hastanesi´nde stent bulunmadığı için hayatını kaybettiğini söyledi.
Gençlerin Görüşleri Dikkate Alınacak
Gençlerin Görüşleri Dikkate Alınacak
30 farklı okuldan 63 öğrencinin katılım sağladığı “Benim Belediyem Gençlik Çalıştayı” başladı. Çalıştayda öğrenciler fikirlerini açıkça ifade ederek belediye hizmetleri hakkındaki görüşlerini bildirecek, sorunları ortaya koyarak çözüm önerilerinde bulunacak.
Yenilenen Yüzüyle Tekrar Hizmette
Yenilenen Yüzüyle Tekrar Hizmette
2002 yılında açılan ve 2005 yılında hasta kabulüne başlayan 93 yataklı Cumhuriyet Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi´nde geçtiğimiz yılın Ağustos ayında başlayan tadilat çalışmaları tamamlandı. Yenilenen yüzüyle hizmete giren merkez incelemelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, “Sağlık Bakanlığı´nın istediği düzeye getirdik. Yıllardır yapılmayan bakım onarım bu sene bitmiş oldu. İnşallah bundan sonra daha iyi, daha kaliteli şartlarda hizmet vereceğiz” dedi.
TÜDEMSAŞ´a Sahip Çıkılmalı--Video
TÜDEMSAŞ´a Sahip Çıkılmalı--Video
Meclis´te gerçekleştirdiği basın toplantısından TÜDEMSAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜVASAŞ´ın tek çatı altında toplanacağı iddialarını tekrar gündeme taşıyan MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, “TÜDEMSAŞ´a sahip çıkılmalı, gerekli yatırımların yapılması, iş hacminin yükseltilerek yerli üretim kapasitesinin geliştirilmesi ve kendi pazarında söz sahibi olan bir kuruluş haline getirilmesi Sivas´ın geleceği için önemli bir unsur olacaktır” dedi.
Temizöz´den Acil Çalışanlarına Ziyaret
Temizöz´den Acil Çalışanlarına Ziyaret
Numune Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Emin Ertan Temizöz, acil servis çalışanlarını ziyaret etti. Acil servisin hastanenin önemli alanlarından biri olduğunu ifade eden Temizöz, “Acil servisler oldukça yoğun başvuru alan birimlerimiz bu nedenle acil servis çalışanlarımız çok zorlu bir görevi yerine getiriyor” dedi.
Trafik Tedbirleri Ölümleri Azalttı
Trafik Tedbirleri Ölümleri Azalttı
Trafikte alınan tedbirler, yapılan denetimler, yürütülen eğitim ve kampanya faaliyetleri sayesinde Sivas´ta 2019 yılında meydana gelen kazalarda hayatını kaybeden kişi sayısı, 2018´e göre büyük ölçüde azaldı. 2018 yılında önemli bir bölümü dikkatsizlik nedeniyle oluşan kazalar neticesinde 84 kişi hayatını kaybederken 2019 yılında bu sayı 30´a geriledi.
Ünlü Ozan Veysel Türkülerle Anıldı
Ünlü Ozan Veysel Türkülerle Anıldı
Lütfi Fikret Tuncel Ortaokulu öğrencileri Sanat Sivas Projesi kapsamında Aşık Veysel´i anma programı düzenledi. Veysel´in eserlerini seslendiren öğrenciler tiyatro oyunları ile de ünlü halk ozanının hayatından kesitler sundu.
Öğrencilerden Ebru Sergisi
Öğrencilerden Ebru Sergisi
Mevlana Vali Zübeyir Kemelek Ortaokulu öğrencileri Sanat Sivas Projesi kapsamında ebru sergisi açtı.
Konut Satışları 2019´da Azaldı
Konut Satışları 2019´da Azaldı
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre 2018 yılında 10 bin 665 konutun satıldığı Sivas´ta 2019´da 9 bin 292 konut satılabildi. 9 bin 292 konutun 2 bin 76´sını ipotekli satışlar, 7 bin 216´sını ise diğer satış grubu oluşturdu.
Memur Paketi Hazırlanmalı
Memur Paketi Hazırlanmalı
Kent meydanında toplanan Türkiye Kamu-Sen üyesi memurlar, maaşlara yapılan zamlara tepki göstererek bordro yaktılar. Memurlar adına konuşan Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi İlker Çelikus, “Acil çözüm bekleyen sorunlar için bir memur paketi hazırlanmasını istiyoruz” dedi.
Doğaya 7 Ton Yem Bırakılacak--Video
Doğaya 7 Ton Yem Bırakılacak--Video
Av ve yaban haylarının yem ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Tavra Deresi üzerindeki araziye Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü koordinesinde yem bırakıldı. Etkinliğe katılan Vali Salih Ayhan, doğaya 7 ton yem bırakılacağını açıklayarak “Tüm vatandaşlarımızın da hayvanlara yönelik duyarlı olmalarını istiyoruz” dedi.
Termik Santralde Üretim Başladı--Video
Termik Santralde Üretim Başladı--Video
AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, filtresiz olduğu gerekçesi yıl başında 3 bacası da mühürlenen Kangal Termik Santrali´nin 3´üncü bacasının üretime başladığını müjdeledi. Sivas´a 86 kilometre, Kangal ilçesine ise 25 kilometre mesafede olan Kangal Termik Santrali´nin faaliyete başlaması ilçede memnuniyetle karşılandı.
İhale Süreci Başlıyor
İhale Süreci Başlıyor
Kızılırmak ana kollektör hatlarının ihalesi Mart ayında gerçekleştirilecek. Kızılırmak´ın; şehrin sosyal hayatı ve turizme kazandırılması adına Sivas Belediyesi tarafından başlatılan proje 8 milyon metrekare alanı kapsayacak.
Genç´in Projesi Destek Gördü--Video
Genç´in Projesi Destek Gördü--Video
Cumhuriyet Üniversitesi Enerji Bilimi ve Teknolojisi Mühendisliği yüksek lisans öğrencisi Osman Genç tarafından yürütülen proje “TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı” kapsamında başarılı projeler arasına girerek 200 bin TL hibe almaya hak kazandı.
Özel Bankalardan Destek Bekliyoruz
Özel Bankalardan Destek Bekliyoruz
İlimize gelerek esnaf, tüccar ve sanayicilerin talep ve beklentilerini dinleyen kamu bankalarının genel müdürlerine teşekkür eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, “Sivas´ın esnafı gerçekten dürüsttür, gerçekten merttir. Üyelerimize, bankalar hak ettiği desteği vermeye başladı. 2019´da bunu yavaş yavaş kamu bankalarından görünce rahatladık. Özel bankalarımızdan da aynı desteği bekliyoruz. Özel bankalarımız esnaf ve tüccarımıza yüzde 35-40 oranında faizle para verdi” dedi.
Türkiye´de İlk Ve Tek
Türkiye´de İlk Ve Tek
Akdeğirmen Mahallesi´nde öğrencilere kapılarını açan Tasarım ve Beceri Merkezi´nde ‘Gökbilimleri Merkezi´nin açılışı gerçekleştirildi. Merkezin Türkiye´de ilk ve tek olduğunu açıklayan Vali Ayhan, öğrencilerin küçük yaşlarda ufkunun açılacağını söyledi.
Denetimler Sürecek
Denetimler Sürecek
Gıda Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından yapılan su ürünleri denetimlerinde 7 kişiye 3 bin 500 lira idari para cezası uygulandı. Müdürlükten yapılan açıklamada, “Halkımızın sağlıklı su ürünleri tüketmesi amacıyla yürütülen denetimlerimiz, bundan sonrada tüm hızıyla devam edecektir” denildi.
Çok Sayıda Projeye TÜBİTAK Desteği
Çok Sayıda Projeye TÜBİTAK Desteği
Cumhuriyet Üniversitesi´nde yapılan çok sayıda bilimsel çalışma 2019 yılında TÜBİTAK tarafından destek gördü.
Üniversite, Lisansüstü Öğrenci Alımı Yapacak
Üniversite, Lisansüstü Öğrenci Alımı Yapacak
Cumhuriyet Üniversitesi´nde 550 tezsiz, 330 tezli, 90 doktora olmak üzere 970 lisansüstü öğrenci için kontenjan açıldı. Üniversitenin www.cumhuriyet.edu.tr web sitesinden başvuru kontenjanları, başvuru tarihleri, istenen belgeler ve başvuru yöntemi ilan edildi.
Kurumsallaşmaya Önem Veriyoruz
Kurumsallaşmaya Önem Veriyoruz
Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Çevre Düzenleme Birimi´nin ismi Park ve Bahçeler Birimi olarak değiştirildi. Yeni birimin tanıtım programında konuşan Rektör Alim Yıldız, “Kurumsallaşmaya çok önem veriyoruz. Bu çalışmalara bir yenisini daha eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Üniversitemiz daha güzel görünümlü hale gelecek” dedi.
Geri Adım Atmak Yok
Geri Adım Atmak Yok
Vali Salih Ayhan, 2018 LGS´de Türkiye 38´incisi olan Sivas´ın 2019 LGS´de 59´uncu sıraya gerilemesi üzerine bazı okul müdürlerinin görevden alınmasına tepki gösteren sendikaya sert sözlerle yüklendi. Kararlılık mesajı veren Vali Ayhan, “İşi üzerine değil de ilişkileri üzerine bir yerlere gelen, yetenekleri ile değil referansı ile bir yerde olmaya çalışan anlayışın feryadıdır bu. Bu konuda kararlıyız. Net söylüyorum, hiçbir şekilde geri adım atmak yoktur” dedi.
Kuzey Akkaş
Kuzey Akkaş
Dini ve Şer´i Hükümlerin Kaynakları Nelerdir?
Haydar Mermer
Haydar Mermer
Adn Cennetine Gitmek
Erdem Tahıllıoğlu
Erdem Tahıllıoğlu
İnternet Bağımlılığına Dikkat
Taner Karabal
Taner Karabal
Sivas Kamuoyu Bu Konuda Hemfikir…
Hanife Döner
Hanife Döner
Spor Yapın Güzel İnsanlar
Alper Duran
Alper Duran
Sözün İstikameti
Halil İbrahim Budaklı
Halil İbrahim Budaklı
Ekonomi Bakanı´nın Sivas İş Dünyası İle Buluşması
Orhan Arslan
Orhan Arslan
Tv Yayınlarının Değer Yargılarımıza Açtığı Savaş
Aydın Deliktaş
Aydın Deliktaş
Çevre
Adem Yıldırım
Adem Yıldırım
Yerli Araba
Muhittin Karahan
Muhittin Karahan
Namaz Dinin Direğidir
Oğuzhan Sarzep
Oğuzhan Sarzep
Sivas Gümbür Gümbür
Muzaffer Karadağ
Muzaffer Karadağ
Öğretmen Gücünü Nereden Alır?
Yurdal Epsileli
Yurdal Epsileli
Güzel Günler Gelecek
Adem Akgül
Adem Akgül
Birbirinden Lezzetli Sivas Yemekleri
Aykut Özdoğan
Aykut Özdoğan
Büyüme Hormonu Nedir?
Ekrem Arıs
Ekrem Arıs
Ülkemizde Muay Thai
Metehan Dağcıoğlu
Metehan Dağcıoğlu
Unutulan Bir Değer: Şahabeddin-İ Sivasi
Ahper Nuri Delican
Ahper Nuri Delican
Aile Yapısı
Ahmet Tırpan
Ahmet Tırpan
Kurban Kesilirken Hangi Dualar Okunur?
İsmail Ayhan
İsmail Ayhan
Sivas Belediyespor Sancılı…
Fatih Tabur
Fatih Tabur
Adakta Gaye Allah Rızası Olmalıdır
Kürşad Özkaynar
Kürşad Özkaynar
Goebbels, Komünizm ve Bolşevizm
Eyüp Demirer
Eyüp Demirer
Liyakat, Sadakat ve İlle De Ehliyet
Neslihan Dereli
Neslihan Dereli
İşçiye Cuma Namazı İzni Verilmemesi (İşçi Bakımından) Haklı Fesih Sebebi Midir? –Son-
Emre Gürkan Gürleyük
Emre Gürkan Gürleyük
Yerel Seçimin Ardından,
Mustafa Coşkun
Mustafa Coşkun
AK Parti Toplantısı Sonrası Sivaslılar Ne Yapacak?
Kübra Duran
Kübra Duran
Ege Kıta Sahanlığı Sorunu
Hadi Töre
Hadi Töre
İran 2
Fatma Karakuzu
Fatma Karakuzu
Kitap İnsanı, İnsan Dünyayı Değiştirir
Abdullah Ağbektaş
Abdullah Ağbektaş
40. Hadisi Şerif
Esra Kurt
Esra Kurt
Süresiz Nafaka
Emre Şağban
Emre Şağban
Şehit
Ali Bozkurt
Ali Bozkurt
TİKİ-TAKA
İbrahim Özmen
İbrahim Özmen
Vampir
Ajda Mutlu
Ajda Mutlu
Dünya Çok Güzel, Gezmelisin !
Halil Kalemci
Halil Kalemci
Capital 500 Açıklandı
Yusuf Doğan
Yusuf Doğan
İLAHİ ADALET…
Süleyha Kara
Süleyha Kara
SEVGİNİN ADI
DOLAR
5.8564
EURO
6.5172
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kargalar ötmeye başlayınca bülbüller susar..

Mevlana
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1

1