GÜNDEM 16.10.2021 07:00:00 0

İstişareyi Artıracağız

Türk Eğitim-Sen Sivas Şube Başkanlığına adaylığını açıklayan Yüksel Yiğit, “Sendikamızda istişareyi arttıracağız. Üyelerimiz için gece gündüz çalışacak bir ekiple yola çıkıyoruz” dedi.

Fatih TABUR

Türk Eğitim-Sen 7. Olağan Genel Kurul Delege seçimleri öncesi adaylar çalışmalarını yoğunlaştırdı.  Türk Eğitim-Sen Sivas Şube başkan adayları arasında yer alan Yüksel Yiğit, delege adayları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Hafta sonu yapılacak olan Türk Eğitim-Sen 7. Olağan Genel Kurul delege seçimlerinde kazananın üyeler olacağını ifade eden Yüksel Yiğit,  “Sendikamızda istişareyi arttıracağız. Üyelerimiz için gece gündüz çalışacak bir ekiple yola çıkıyoruz. Sendikada başkan yardımcılığı yaptığım dönemde önemli işlere imza attık. Bunların devamı için üyelerimizden gelen ‘Aday ol’ çağrısına sessiz kalamadık. Seçimlerimizin Türk Eğitim-Sen’e yakışacak şekilde tam bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesini diliyorum. Sonuç ne olursa olsun kazanan Türk Eğitim-Sen ve öğretmenler olacak. Yapılacak seçimlerin tüm eğitim ve öğretmen camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum.  Bizlere destek veren tüm üyelerimize ve camiamıza teşekkür ediyorum” dedi.