Karamollaoğlu, hemşehrilerinden destek istedi
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, seçim kampanyasının startını Sivas´tan verdi. “Bilge Başkan hemşerileriyle buluşuyor” programı kapsamında kent meydanında hemşehrilerine hitap eden Karamollaoğlu, 24 Haziran´da gerçekleştirilecek seçimler için destek istedi. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, “Biz 24 Haziran´da sadece Türkiye´mizi değil Sivas´ımızı değiştirmek, Sivas´ımızı bir cazibe merkezi haline getirmek, tarihteki mümtaz mevkiine yeniden kavuşmasını sağlamak için bir mücadele veriyoruz. 24 Haziran bu mücadelenin sandıkta verileceği gündür. İşte bu günde sizlerden destek bekliyorum” dedi.
Tarih: 14.5.2018 07:00:00

Fatih TABUR

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, 24 Haziran seçimleri kapsamında ilk mitingini memleketi Sivas´tan başlattı. “Bilge Başkan hemşerileriyle buluşuyor” programı kapsamında kent meydanında Sivaslılara seslenen Karamollaoğlu, ilimizin sürekli geriye gittiğini söyledi.

“Gelecek günlerimizin bu günden daha güzel, daha müreffeh, daha huzurlu olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerine başlayan Genel Başkan Karamollaoğlu, “Bugün hepimiz için önemli bir gün. Bu yarışa Sivas´tan başlamak benim üzerime düşen bir vecibe idi diye görüyorum. Sizlere geçmişte hem milletvekili hem de belediye başkanınız olarak hizmet etme gayreti içerisinde bulundum. Sivas Yiğidolar´ın, mert insanların diyarı. Ben bunu belediye başkanı adayı gösterildiğim zaman gittiğim illerde özellikle de İstanbul´da gördüm. Birçok tüccarla, esnafla görüştüğüm zaman Anadolu´da başkalarını tenzih ederim ama en güvendikleri, borcuna en sadık olan esnafın Sivas esnafı olduğunu söylemişlerdi. Bu da beni gururlandırdı. Biz hakikaten Sivaslılar olarak biraz daha farklı bir yapıya sahibiz. Sivas çilekeş insanların diyarı” dedi.

“SİVAS, BÜTÜN İLLERE EMSAL TEŞKİL EDECEK”

Sivas´ın yetiştirdiği önemli insanlardan Büyük Birlik Partisi´nin (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve eski Belediye Başkanı Osman Seçilmiş´e rahmet dileyen Genel Başkan Karamollaoğlu, “Ben Yazıcıoğlu´nu ilk defa 1991 yılında ittifakla seçime giderken tanımıştım. Onunla beraber Sivas´a gelmiştik. İlk miting Sivas´ta olmuştu ve 1991 yılı bizim aynı zamanda siyasette müthiş bir hamle yaptığımız yıl olmuştu. İnşallah bu seçimlerde de Sivas´ımız bu hamleye öncülük yapacak, önderlik yapacak. Diğer bütün illere emsal teşkil edecek bir neticeyi bizlere bahşedecektir” dedi.

“CER ATÖLYESİ KÜÇÜLDÜ”

Milli Mücadele yıllarında Sivas´ın önemli bir rol üstlendiğini ifade eden Genel Başkan Karamollaoğlu, “Sivas dediğiniz zaman bizim Milli Mücadele yıllarının  unutulması mümkün değil. Sivas´ımız aynı zamanda Milli Mücadele´ye önderlik yapan ilimiz oldu. Sivas Kongresi büyük önem taşıdı. Bundan dolayı da Sivas, Cumhuriyet tarihimizde de önemli bir yer işgal etti. O zamanlar Sivas´ta henüz demiryolu yoktu. Sivas´ta binlerce insana iş imkanı veren Cer Atölyesi kuruldu. Adı atölye idi ama Türkiye´nin en büyük fabrikalarından birisiydi. Bugün ne yazık ki küçüldü, birkaç bin insan çalışabiliyor. Ben bu küçülmeyi de garipsemiyorum ama yan sanayinin elbette Sivas´ımızda kurulup geliştirilmesi için çok ciddi bir gayrete ihtiyaç vardı. Bunun tam olarak sağlandığını söyleyemeyeceğim” açıklamasında bulundu.

“EN BÜYÜK DERT GEÇİM SIKINTISI”

SP Genel Başkan Karamollaoğlu, konuşmasını şu ifadelerle sürdürdü: “Sizlere hasbihal ederken ‘Sivas´ımızın dertleri nedir?´ diye sorduğumuzda gördüğüm şu ki en büyük dertlerin başında maalesef işsizlik geliyor, geçim sıkıntısı geliyor. Ben ilk defa 1977 yılında milletvekili seçilmiştim. O zaman mecliste 450 milletvekili vardı bunun 9´u Sivas´tan gidiyordu. Şimdi milletvekili adedi 600´e çıktı, bunun sadece 5´i Sivas´tan gidiyor. Türkiye´nin arazi itibariyle ikinci büyük şehri Sivas. Bu hale düşürülmemeliydi. Neden böyle oldu? Çünkü Sivas´a bir ihtimam gösterilmiyor. Ne yazık ki hükümetin bu güne kadar uyguladığı ekonomi politikaları Sivas´ımızı en mağdur olan illerden birisi haline getirdi. Ben lisede tahsil görürken Sivas´ımız Türkiye´nin  8. büyük vilayetiydi. Bugün 30´ların gerisine düştük. Bu kabul edilebilir bir gelişme değil. Biz buna rıza gösteremeyiz. Burada okuyan gençlerimiz var, liselerimiz var ama bakın kimse okuduğu okulu bitirdiği zaman Sivas´ta iş bulma ümidini taşımıyor. Nereye gidecek, hangi fabrikada çalışacak bilemiyor. Kendi işini kurmak ise onun için sadece bir hayal. Çünkü esnaf kepenk kapatıyor. Bütün bunlar bu güne kadar iktidar partisinin uyguladığı yanlış ekonomi politikalarının bir neticesidir, tesadüf değildir. Sivas aslında müteşebbis insanların şehridir. Nuri Demirağ Sivaslıdır. 1930´larda ilk uçak imalatına girerken Divriği´ye uçağın bir kısmının üretilmesi için harekete geçmiş hem İstanbul Yeşilköy hem de Eskişehir´i seçmiştir ama ne yazık ki Demirağ´ın önü kesildi. Aslında tarihe imza atan bir müteşebbisti. Daha nice Demirağlar Sivas´tan çıkabilirdi ama bu tip insanların ortaya çıkması içinde bulunulan ortamla yakından ilgilidir.”

“1989 YILINA KADAR BİR ÇİVİ ÇAKILMAMIŞTI”

Organize Sanayi Bölgesi´nin (OSB) Sivas için çok önemli olduğunu dile getiren Karamollaoğlu, “Bendeniz 1970´lerde Yaygın Sanayiden Sorumlu Müsteşar Muavini olarak görev yaparken Sivas´ta 1976´da bir OSB kurulmasına karar verilmiş ama ne yazık ki ta 1989 yılına kadar bir çivi çakılmamıştı.  Ancak Belediye Başkanlığı görevi benim omuzlarıma yüklendikten sonra ilk işimiz OSB´yi harekete geçirmek oldu. Üzülerek söylüyorum. OSB sadece yatırımcıya mekan hazırlar ama onun üzerine kurulacak tesisler hükümetlerin üretime, sanayiye verecekleri desteğe bağlıdır. Bu hükümet hiç bir zaman ciddi manada sanayiye, üretime destek vermedi. En açık delili çiftçinin, besicinin hali. Sivas´ta özellikle küçükbaş hayvan yetiştirilmesi çok büyük önem taşıyordu. Eskiden küçükbaş hayvanlar Türkiye´den kaçak yollarla yurtdışına götürülür daha yüksek fiyatlarla satılırdı. Şimdi işler tersine döndü. Biz sadece küçükbaş hayvanı değil, büyükbaş hayvanı da hatta yetmedi onların etini de ithal etmeye başladık. ‘Tarımda mesafeler katettik´ diyorlar ama bizim çiftçimiz, besicimiz tarlaları terk etti. İktidarda bulunan arkadaşlarımız görün bu gerçeği. Seçim sırası geldiği zaman sadece seçim rüşveti diye emekliye şu kadar vereceğiz, esnafa can suyu ikram edeceğiz demek problemleri çözmüyor, daha da büyütüyor. Türkiye öyle bir hale geldi ki borçlarımız trilyon sınırına dayandı. Yolsuzluklar ve israf önlensin Türkiye´de tahmin edemeyeceğiniz kadar bol nakit imkanınızın olduğunu göreceksiniz” değerlendirmesinde bulundu.

"SİVAS´I, ÜLKEMİZİ YENİDEN BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Genel Başkan Karamollaoğlu, konuşmasını şu ifadelerle sonlandırdı: “Kutuplaştırıcı değil kucaklayıcıyı olacağız. Ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız. Ötekileştirici değil uzlaştırıcı olacağız. Partizanlığı değil hizmeti esas alacağız. Her şart altında gücü değil kuvveti üstün tutacağız. Biz bu maksatla yola çıktık. Dedikoduya veya başka türlü zıtlaşmaya girmek istemiyorum ama yaptıkları yanlışları da ısrarla gündeme getireceğim. Ta ki bu yanlışlardan dönene kadar. Biz 24 Haziran´da sadece Türkiye´mizi değil Sivas´ımızı değiştirmek, Sivas´ımızı bir cazibe merkezi haline getirmek, tarihteki mümtaz mevkiine yeniden kavuşmasını sağlamak için bir mücadele veriyoruz. 24 Haziran bu mücadelenin sandıkta verileceği gündür. İşte bu günde sizlerden destek bekliyorum. Bizim çok büyük imkanlarımız yok ama bizim 5´imiz onların 5 milyonundan daha da bereketlidir. Allah hepinizden razı olsun. Sivas´ı, ülkemizi yeniden birlikte inşa edeceğiz. İnşallah bu noktada eğer benim omuzlarıma bir yük yüklenirse en son noktaya kadar size hizmet etmeyi şeref bileceğim.”  

Genel Başkan Karamollaoğlu´na konuşmasının ardından günün anısına çeşitli hediyeler takdim edildi.

 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Sandalyeleri MHP Kaptı
Sandalyeleri MHP Kaptı
31 Mart´ta gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından ilçelerden İl Genel Meclisi´ne seçilen isimler belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre 43 kişilik Meclis´te en fazla kan kaybını CHP yaşadı. MHP; 23. Dönem´de 2 olan meclis üyesi sayısını 31 Mart seçimlerinin ardından 7´ye çıkararak AK Parti ile beraber Meclis´te grup kuracak ikinci parti olmaya hak kazandı. Önceki dönemde 7 meclis üyesiyle grubu bulunan CHP ise 4 sandalye birden kaybederek temsil oranında büyük yara aldı.
İsimler Netlik Kazandı
İsimler Netlik Kazandı
31 Mart´ta gerçekleştirilen mahalli seçimlerin ardından Sivas Belediye Meclisi´ne girmeyi başaran isimler belli oldu. Kontenjanla beraber AK Parti´den 26 üye BBP´den ise 11 üye Belediye Meclisi´ne girdi.
"Desteklenmesini İstiyoruz"--Video
"Desteklenmesini İstiyoruz"--Video
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler kapsamında ilimize gelerek kent meydanında Sivaslılara seslenen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sivas Türkiye´nin 2. büyük vilayeti. 29 bin kilometrekare toprağımız var. Mezralarla beraber 2 bine yakın yerleşim yeri var ama Sivas Türkiye´mizin en hızlı en çok göç veren ili. Sivas´ın önce göç veren değil göç alan bir il haline gelmesini istiyoruz. Bundan dolayı da hem tarımın hem de sanayinin desteklenmesini istiyoruz” dedi.
Hemşehrilerine Seslenecek
Hemşehrilerine Seslenecek
Saadet Partisi´nin Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında bugün saat 13.30´da kent meydanında seçmene hitap edecek.
“Liyakat Olmazsa Olmazımız”--Video
“Liyakat Olmazsa Olmazımız”--Video
Bem-Bir-Sen tarafından organize edilen “Ortak Akıl” programına katılan CHP Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Olmazsa olmazımız liyakat. ‘Benim adamım´ diye bir mantığı kabul etmiyorum. Hepimiz bir aileyiz. Bir işi en iyi şekilde kim yapıyorsa o işi ona vereceğiz. Benim adamım o olacak. O yüzden liyakat olmazsa olmazımız. Belediye başkanı olduğumda emin olun şeffaf bir belediyeciliği kağıt üzerinde afili bir söz olarak bırakmayacağız” dedi.
Sivas´ın Geleceği Turizmde--Video
Sivas´ın Geleceği Turizmde--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, Bem-Bir-Sen tarafından düzenlenen “Ortak Akıl” programı kapsamında sendika üyeleriyle bir araya geldi. Projelerini anlatan ve üyelerin sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Ürgüp, “Şehrin geleceğini turizmde görüyorum. Turizmi de çeşitlendirdik. Turizm vasıtasıyla Sivas´a insan sokacağız. İşletmelerin sayısı artacak. İşletmeler istihdam oluşturacak. Yeni yeni işletmeler ortaya çıkacak ve halkın fakirlikten kurtarılmasını bu şekilde sağlayacağız” dedi.
Soylu: “Şifremiz Tevhid ve Birliktir”
Soylu: “Şifremiz Tevhid ve Birliktir”
Bu toprakların şifresinin tevhid ve birlik olduğunu ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ´bin yıl sürecek´ denilen 28 Şubat´ın, milletin AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan´ı iktidara getirmesiyle tarihin derinliklerine gömüldüğünü söyledi.
Saadet´in Lideri Sivas´a Gelecek
Saadet´in Lideri Sivas´a Gelecek
“Her yerde Saadet var” sloganıyla seçimlere tek başına katılan Saadet Partisi´nin Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında 16 Mart Cumartesi günü ilimize gelerek Sivaslılara hitap edecek.
Hizmetlerimize Devam Edeceğiz
Hizmetlerimize Devam Edeceğiz
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği´nin düzenlediği programa katılan Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, esnaf teşkilatı ile bir araya gelerek projelerinin detaylarını anlattı.
Akyıldız: “Şeffaf Olacağız”
Akyıldız: “Şeffaf Olacağız”
Esnaf teşkilatı ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceğiz” dedi.
Er, Suya İndirim Vaat Etti
Er, Suya İndirim Vaat Etti
Esnaf teşkilatı ile bir araya gelen MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Memet Er, başkanlık koltuğuna oturması haline su ücretlerine yüzde 25 oranında indirim yapacağını söyledi.
“Yapılacak Çok İş Var”
“Yapılacak Çok İş Var”
Gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi (SP) Sivas Belediye Başkan Adayı Melih Seçilmiş, “Hizmet edenlere müteşekkiriz ama daha yapılacak çok işimiz var. İnşallah Allah bize bu görevi nasip eder ve halkımızın teveccühü de bu yönde olursa gördüğümüz ve tespit ettiğimiz unsurları hizmete dökmeye hazırız” dedi.
Projeler Çarşamba Açıklanacak
Projeler Çarşamba Açıklanacak
AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, partilerinin Sivas Belediye Başkan adayının proje tanıtım programının Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum´un katılımıyla Çarşamba günü gerçekleştirileceğini söyledi. Tüm Sivaslıları aday tanıtım programına davet eden İl Başkanı Aksu, “Güzel projelerle vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız. Allah nasip ederse 31 Mart tarihinde halkımızın teveccühüyle seçilecek olan Hilmi Başkanımız Sivas´a yapılan hizmetleri katlayarak devam ettirecek” dedi.
İşsizlik Sorunu Turizmle Aşılacak--Video
İşsizlik Sorunu Turizmle Aşılacak--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, 31 Mart´ta yapılacak mahalli seçimlerin ardından başkanlık koltuğuna oturması halinde hayata geçireceği projeleri 43 başlıkta açıkladı. Sivas´ta en büyük problemin işsizlik olduğunu ifade eden BBP´li Ürgüp, hayata geçirecekleri turizm projeleri ile bu sorunu çözmeyi hedeflediklerini söyledi.
Atmaca, Bağımsız Aday Oldu
Atmaca, Bağımsız Aday Oldu
2014 mahalli seçimlerinde CHP´den İmranlı İl Genel Meclis Üyesi seçilen ve geçtiğimiz aylarda partiden ihraç edilen Yılmaz Atmaca, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde bağımsız İl Genel Meclisi Üyesi adayı olduğunu açıkladı.
Kucaklayıcı Liste Oluşturduk
Kucaklayıcı Liste Oluşturduk
MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Memet Er, İlçe Seçim Kurulu´na teslim ettikleri Belediye Meclis üyesi aday listesine ilişkin, “Bizler kucaklayıcı bir liste oluşturduğumuz inancındayız. İsimleri yıpranmamış ,müteşebbis, pırıl pırıl genç arkadaşlarımızdan listemizi oluşturduk” dedi.
“Rekor Kıracağız”
“Rekor Kıracağız”
31 Mart yerel seçimleri öncesi 37 Belediye Meclisi Üyesi adayı ile 8 İl Genel Meclisi Üyesi aday listesini belirleyerek İlçe Seçim Kurulu´na teslim ettiklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, “Listemiz ile 31 Mart gecesi Tüm Türkiye´ye damgamızı vurarak yeni bir rekor kıracağız” dedi.
Anketlerde Öndeyiz
Anketlerde Öndeyiz
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 31 Mart seçimlerine kısa süre kala yaptırdıkları Sivas anketini açıkladı.
AK Parti Merkez İlçede Güçlü İsimlerle Sahnede
AK Parti Merkez İlçede Güçlü İsimlerle Sahnede
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri´ne 40 gün kala partilerde il genel meclisi ve belediye meclis üyesi aday belirleme çalışmaları hız kazandı…
Seçmen Sayısında Büyük Artış
Seçmen Sayısında Büyük Artış
31 Mart´ta gerçekleştirilecek mahalli seçimlere kısa süre kala Sivas Belediye Başkanının belirlenmesi için kaç kişinin oy kullanacağı netlik kazandı. Gazetemizin İl Seçim Kurulu´ndan edindiği bilgilere göre 2019 yerel seçimlerinde merkez ilçede oy kullanacak seçmen sayısı 2014 mahalli seçimlerine göre 37 bin 989 kişi birden artarak 250 bin 77 kişiye ulaştı.
İYİ Parti CHP´yi Destekleyecek
İYİ Parti CHP´yi Destekleyecek
Önceki gün Sivas, Amasya ve Niğde illeri için bir araya gelen CHP ve İYİ Parti´nin kurmayları uzlaşıya vardı. Bu kapsamda İYİ Parti Amasya ve Sivas´ta aday göstermeyecek, her iki ilde CHP adayına destek verecek. CHP ise Niğde´de adayını geri çekerek İYİ Parti´yle ittifak yapacak.
“Daha İleriye Taşımak İstiyoruz”
“Daha İleriye Taşımak İstiyoruz”
AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, katıldığı bir programda 31 Mart´ta gerçekleştirilecek seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.
Bilgin´den Destek Sözü
Bilgin´den Destek Sözü
AK Parti Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, Sivas Güvercinleri Araştırma Geliştirme ve Koruma Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Bilgin, “Güvercin Köyü” kurulması noktasında derneğe her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Cumhur İttifakı Sivas´a Katkı Sunacak
Cumhur İttifakı Sivas´a Katkı Sunacak
AK Parti, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi MHP ve CHP İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP´ye gerçekleştirilen ziyaret esnasında konuşan AK Parti İl Başkanı Aksu, Cumhur İttifakı´nın Türkiye´ye olduğu kadar Sivas´a da katkı sunacağını söyledi.
“Eserlerimiz Konuşacak”
“Eserlerimiz Konuşacak”
Ekinci: “Girmediğimiz ev, sıkmadığımız el, sormadığımız hatır bırakmayacağız…” dedi.
“Mücadelemizi Sürdüreceğiz”--Video
“Mücadelemizi Sürdüreceğiz”--Video
Gemerek´in Sızır Beldesi´nde yığma seçmen oluşturulduğunu öne süren CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, “Gemerek ilçe ve belde örgütümüz Sızır´la ilgili bin 60 kişi için itirazda bulundu. Bunların Sızır´da yaşamadığını belgeleriyle tespit edip seçim kuruluna sunduk. Gemerek İlçe Seçim Kurulu, bunlardan 92´sini kabul edip, diğerlerini reddetmiştir. Bizim yaptığımız başvuruların tamamı belgelidir. Buna rağmen adalet yerine getirilmemiştir” dedi.
Soylu: Önlemler Arttırılacak
Soylu: Önlemler Arttırılacak
Vali Salih Ayhan, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu´nun başkanlığında gerçekleştirilen “Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı”na katıldı. Toplantıda konuşan Bakan Soylu, sandık çevrelerinin aydınlatmalarına özen gösterileceğini, trafo ve elektrik dağıtım tesisleri gibi yerlere sabotaj yapılması ihtimaline karşı önlemlerin arttırılacağını söyledi.
Yalova Siyasetine Sivas Ayarı!
Yalova Siyasetine Sivas Ayarı!
Yalova Sivaslılar Derneği, 31 Mart seçimleri öncesi yazılı bir açıklama yaparak belediye başkan adaylarını uyardı. Yalova´da çok sayıda Sivaslının yaşadığının ifade edildiği açıklamada, “Biz aradığımız zaman ulaşabileceğimiz ve bütün taleplerimizi dile getirebileceğimiz siyasi temsilciler istiyoruz. Bizler vatandaşına tepeden bakan değil dertlerimize, şikayetlerimize ve taleplerimize çözüm bulamasa bile dinleyerek önemli olduğumuzu hissettiren siyasetçiler istiyoruz” denildi.
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet Partisi´nin (SP) Sivas Belediye Başkan adayı merhum Osman Seçilmiş´in oğlu Yüksek Maden Mühendisi Melih Seçilmiş olarak açıklandı.
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, Kunduracılar Çarşısında faaliyet gösteren Kartal Kunduranın sahibi Sadettin Kartal´ın düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı. Esnaflardan destek isteyen Bilgin; “Sivas bizim kara sevdamız. Kara sevdamız Sivas´ı AK Belediyeciliğin hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz. Ne yapacaksak milletimizle birlikte yapacağız” dedi.
Ahmet Tırpan
Ahmet Tırpan
Cuma´da Buluşalım…
Haydar Mermer
Haydar Mermer
“Sivas Milletindensiniz"
Taner Karabal
Taner Karabal
Yeni Dönemde Az Laf Çok İş Olacak…
Oğuzhan Sarzep
Oğuzhan Sarzep
Nur İçinde Yat Mahmut Amca…
Alper Duran
Alper Duran
Zaman, Mekân ve İnsan
Orhan Arslan
Orhan Arslan
Gelir Farkı Dengesizliği Can Acıtıyor -2-
İsmail Ayhan
İsmail Ayhan
Fikstür Kötü Aman Dikkat !!!
Muhittin Karahan
Muhittin Karahan
Bugün Gündem Spor…
Ahper Nuri Delican
Ahper Nuri Delican
Sağlıklı Aile
Kürşad Özkaynar
Kürşad Özkaynar
İletişimde Yeni Fikirler
Muzaffer Karadağ
Muzaffer Karadağ
Bırakınız Çocuklar Hatalı Da Olsa Kendileri Yapsılar, Hata Yapsınlar
Neslihan Dereli
Neslihan Dereli
İşçiye Cuma Namazı İzni Verilmemesi (İşçi Bakımından) Haklı Fesih Sebebi Midir? –Son-
Emre Gürkan Gürleyük
Emre Gürkan Gürleyük
Yerel Seçimin Ardından,
Hanife Döner
Hanife Döner
98. Yıl Oku ve Korkma!
Metehan Dağcıoğlu
Metehan Dağcıoğlu
Sivas´taki Değişim ve Dönüşüm
Aykut Özdoğan
Aykut Özdoğan
Kilo Verme ve Göbek Eritme
Ekrem Arıs
Ekrem Arıs
Sporda Adalet
Mustafa Coşkun
Mustafa Coşkun
AK Parti Toplantısı Sonrası Sivaslılar Ne Yapacak?
Halil İbrahim Budaklı
Halil İbrahim Budaklı
Kriz Mi? Kim Demiş? Bu Şehri Yönetenler Krizle Dalga Geçiyor!
Kübra Duran
Kübra Duran
Ege Kıta Sahanlığı Sorunu
Hadi Töre
Hadi Töre
İran 2
Fatma Karakuzu
Fatma Karakuzu
Kitap İnsanı, İnsan Dünyayı Değiştirir
Abdullah Ağbektaş
Abdullah Ağbektaş
40. Hadisi Şerif
Esra Kurt
Esra Kurt
Süresiz Nafaka
Emre Şağban
Emre Şağban
Şehit
Ali Bozkurt
Ali Bozkurt
TİKİ-TAKA
Eyüp Demirer
Eyüp Demirer
Yerel Seçime Yaklaşılan Mart Süreci…
İbrahim Özmen
İbrahim Özmen
Vampir
Ajda Mutlu
Ajda Mutlu
Dünya Çok Güzel, Gezmelisin !
Halil Kalemci
Halil Kalemci
Capital 500 Açıklandı
Adem Akgül
Adem Akgül
Hep Zulüm Hep Zulüm
Yusuf Doğan
Yusuf Doğan
İLAHİ ADALET…
Süleyha Kara
Süleyha Kara
SEVGİNİN ADI
Hayrullah Ağkaş
Hayrullah Ağkaş
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
"Ya yıldızların Her biri bir mühendistir veya onları yapan bir mühendis vardır!.."

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler