GÜNDEM 9.09.2020 07:00:00 0

Sivas´ın ?EN?leri Ödüllendirilecek

Sivas Olay ve Yiğidohaber.com tarafından organize edilecek olan etkinlik çerçevesinde ilimize değer katan kişiler ödüllendirilecek.

OĞUZHAN SARZEP

Sivas Olay ve Yiğidohaber.com İmtiyaz Sahibi Kemal Çağlayan, ilimize değer katan kişilerin onurlandırılması amacıyla anket düzenlediklerini, www.sivasolay.com haber sitesi ve www.yigidohaber.com spor sitesi üzerinden Sivaslıların, Sivas´a gönül verenlerin ankete katılım yapabileceklerini belirterek, anket sonuçlarının açıklanmasının ardından il protokolünün katılımı ile ödül töreni düzenleneceğini açıkladı.

Çağlayan ?Sivas´ımıza gönül veren, yaptığı çalışmalarla yediden yetmiş yediye herkesin sevgisini ve takdirini kazanan bürokrat, kurum, kuruluş, STK, iş adamı, spor dünyası ve medya dünyasının belirlenen isimleri üzerinden anket çalışması başlattık. Geniş çaplı olarak belirlenen anketimize bugün itibarıyla okuyucularımız ve takipçilerimiz www.sivasolay.com ve www.yigidohaber.com siteler üzerinden oy kullanabilecekler. Amacımız başarıya destek olmaktır? dedi.

 

Bu kapsamda www.yigidohaber.com ve www.sivasolay.com web adresleri üzerinden ?Sivas´ın enleri? anketi bugün itibarıyla başlatıldı.