“Yorulmadan Koşacaklar”
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi AK Parti´nin il, ilçe ve belde belediye başkan adayları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tarafından tanıtıldı. 4 Eylül Kapalı Spor Salonu´nda gerçekleştirilen programda konuşan Ünal, “Huzurlarınızda Sivas´ımıza hizmet eden belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar bayrağı devredecekler. İnşallah önümüzde 5 yıl var. 5 yıl durmadan, yorulmadan, aşkla, heyecanla koşacaklar” dedi.
Tarih: 7.1.2019 07:00:03

FATİH TABUR

AK Parti; dün 4 Eylül Kapalı Spor Salonu´nda düzenlediği program ile Sivas il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen aday tanıtım programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci ve Habip Soluk, Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu,  belediye başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu gerçekleştirdi.

“ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını son sürat devam ettirdiklerini ifade eden Başkan Aksu, “Bütün teşkilatımızla birlikte çalışmalarımızı her platformda sürdürüyoruz. 31 Mart gecesi Türkiye´nin en yüksek oy oranını yakalayıp kendi rekorumuzu kırmak için tüm gücümüzle çalışmaya başladık. 24 Haziran seçimlerinin hemen ertesi günü çalışmaya başladık. Yerel seçim  çalışmalarımızın  meyvesini inşallah 31 Mart gecesi toplayacağız. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. İnşallah tüm belediye başkanlıkları alarak liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´a güzel bir hediye vereceğiz” dedi.

“MİLLETİN MENFAATİNİ NAMUSUMUZ BİLİRİZ”

AK Parti İl Başkanı Aksu´nun ardından konuşan Belediye Başkanı Sami Aydın ise başkan adaylarına başarılar dileyerek sözlerine başladı. Başkan Aydın, “Bizler Recep Tayyip Erdoğan´ın temsilcisi olarak başarısız olamayız. Bizim böyle bir hakkımız yoktur.  Bize çamur atabilirler ama biz kul hakkı yemeyiz. Biz milletin menfaatini namusumuz, şerefimiz biliriz. Bu duygu ve düşüncelerle bana 10 yıl belediye başkanlığını bahşeden başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimin tüm yetkili organlarına teşekkürlerimi sunuyorum. 31 Mart seçimlerinin partimize hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Aday tanıtım toplantısına katılan Sivaslılara teşekkür eden AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin de kendisine Sivas´a hizmet etme fırsatı verdiği için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´a  şükranlarını sundu.

“ORTAK AKLA ÖNEM VERECEĞİZ”

AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Bilgin, şu ifadeleri kullandı: “Huzurlarınızda tüm aday arkadaşlarımızla birlikte Sivas´ı en iyi yerlere taşıma sözünü veriyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla yola çıkan, 16 yıldır hizmet siyasetiyle ülkenin kaderini değiştiren bir partinin temsilcisi olarak tek gayemiz şehirleri daha yaşanabilir hale getirmektir. Yapacağımız her işte, atacağımız her adımda ortak akla önem vereceğiz. ‘Ben yaptım oldu´ yerine hemşehrilerimizin önerilerini dikkate alacağız. Katılımcı belediyecilik anlayışıyla ‘biz´ diyerek hizmet edeceğiz. Eserlerimizle konuşacağız. Eserlerimizle, hizmetlerimizle hemşehrilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Yollar ve köprüler yapacağız ama yollar köprüler yapmadan önce gönülleri fethedeceğiz.”

“BİZDE MAKAMLAR HİZMET ARACIDIR”

AK Parti siyasetinde makamların hizmet aracı olduğunun altını çizen Bilgin, ehliyet ve liyakatten asla taviz vermeyeceklerinin altını çizerek “Sami Bey´in şehrimize büyük hizmetleri var. İnşallah biz de 31 Mart´ta Sami Bey´den bayrağı devralacağız ve bu bayrağı daha ileriye götüreceğiz. Bizde makamlar hizmet aracıdır. Derdimiz millet, işimiz hizmettir. Sivas için hep birlikte seferber olacağız. Hemşehrilerimizin gönlünü kazanacağız” açıklamasında bulundu.

Salondaki kalabalıktan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Semiha Ekinci de “Sivaslılar 31 Mart akşamı inşallah 7 beldemizde, 16 ilçemizde ve merkezimizde  belediye başkanlığı koltuğunu AK kadrolara teslim edecek.  31 Mart akşamına kadar belediye başkanlığı görevini devam ettirecek tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Görevi devralacak başkanlarımızın hedefi daha büyük, işleri daha zor. Çünkü çok işler yaptık ama inanıyorum ki bundan sonra göreve gelecek arkadaşlarımız daha büyük hizmetler yapacak” ifadelerini kullandı. 

Partilerinin 2002 yılından bu tarafa ülkenin dört bir yanında önemli projeleri hayata geçirdiğini kaydeden AK Parti Sivas Milletvekili Habip Soluk ise “Sivas ne aldı diyenlere buradan sesleniyoruz. Sivas 81 il içerisinde kamu yatırımlarında ilk 10 il arasında. 1 metre tünelimiz yoktu. Şu anda devam eden ve projelendirilen tünellerle 53 kilometre tünelimiz olacak. Bu 53 kilometre 80 yılda Türkiye´ye yapılan toplam tünel uzunluğundan daha fazladır. Diğer hususlara girmek istemiyorum ama 20 Ocak´tan sonra yeni kamu yatırımlarımız belli olduğunda bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Sayın belediye başkan adaylarım şunu çok iyi bilin ki siyasette en şanslı adaylarsınız. Çünkü AK Partinin Türkiye´de yazdığı destanları siz anlata anlata bitiremeyeceksiniz” açıklamasında bulundu.

“İYİ HİZMET AK PARTİ KADROLARIYLA GELİR”

“AK Parti Genel Merkez Teşkilatımızca belirlenen belediye başkan adaylarımızın Sivas´ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ise “Her bir adayımıza üstün başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Sivas´ımıza en iyi hizmet AK Parti kadrolarıyla gelir. Sivas´ımızı tüm ilçeleriyle birlikte 21. yüzyıla hak ettiği şekilde AK kadrolar taşır. Şimdi bizlere düşen görev 31 Mart´ta yapılacak yerel seçimlere kadar AK kadroların halkımızdan hizmet vekaletini alması için gece gündüz çalışmaktır. İnanıyoruz ki aziz halkımız bu güne kadar yapılan hizmetlere bakarak güven tazeleyecek ve bundan sonra da vekaletini AK Partili kadrolara teslim edecektir. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Yeni bir döneme başlıyoruz. Öncelikle bugüne kadar AK Parti bayrağını şerefle taşıyan Sivas Belediye Başkanımıza, Altınyayla Belediye Başkanımıza, Ulaş Belediye Başkanımıza, Gölova Belediye Başkanımıza, Doğanşar Belediye Başkanımıza, İmranlı Belediye Başkanımıza ve Yıldızeli Belediye Başkanımıza hizmetleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah yüzlerini ak eylesin. Sivas´ın her mahallesinde, her ilçesinde alnı açık dolaşabilecek siyasi parti AK Parti´dir. Bunu bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetlere ve halkın değerlerine sahip çıkmaya borçluyuz. Bundan sonra çok daha büyük hizmetleri AK kadrolarla yine aziz milletimize sunacağız. Çünkü bu aziz millet AK Parti kurulduğu günden bu yana her seçimde doğru yerde durdu. İnanıyorum ki bundan sonra da bu hizmet vekaletini yine AK kadrolara teslim edecek” şeklinde konuştu.

Milletvekili Yılmaz´ın ardından konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ise  “Sivas, 81 il içerisinde en çok yatırım alan 10 il arasında 8. sırada yer alıyor.  Sami Başkanın 10 yılda yaptığı hizmetlere baktığımızda özellikle şehir merkezinin tarihi dokusunun korunması ve ortaya çıkartılmasından yeşil alanlara varıncaya kadar yaşanabilir çevre ve şehir anlamında Sivas oturmuş. Ben huzurlarınızda Sivas´ımıza hizmet eden belediye başkanımız Sami Bey´e çok teşekkür ediyorum. Yine ilçelerimizde, beldelerimizde görevlerini layıkıyla yerine getiren ilçe belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar bayrağı devredecekler. İnşallah önümüzde 5 yıl var. 5 yıl durmadan, yorulmadan, aşkla, heyecanla koşacaklar” açıklamasında bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Ünal, konuşmasının ardından Sivas il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

AK PARTİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin

Akıncılar Belediye Başkanı Adayı Hasan Şen

Altınyayla Belediye Başkanı Adayı Sinan Akbulut

Divriği Belediye Başkanı Adayı Halit Yazıcı

Doğanşar Belediye Başkanı Adayı Şerif Yörük

Gemerek Belediye Başkanı Adayı Remzi Kılıçdağ

Gölova Belediye Başkanı Adayı Osman Demirbağ

Gürün Belediye Başkanı Adayı Feyzullah Aslan

Hafik Belediye Başkanı Adayı Mithat İlhan

İmranlı Belediye Başkanı Adayı Murat Sevindik

Kangal Belediye Başkanı Adayı Mehmet Öztürk

Koyulhisar Belediye Başkanı Adayı Ferhan Turan Epsileli

Suşehri Belediye Başkanı Adayı Fazlı Yüksel

Şarkışla Belediye Başkanı Adayı Ahmet Turgay Oğuz

Ulaş Belediye Başkanı Adayı Cemalettin Karacalar

Yıldızeli Belediye Başkanı Adayı Mehmet Sabit Karakaş

Zara Belediye Başkanı Adayı Seyit Ahmet Pala

 

AK PARTİ BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Altınyayla Deliilyas Belde Belediye Başkan Adayı Mehmet Tek

Gemerek Çepni Belde Belediye Başkan Adayı Ahmet Güneş

Gemerek Sızır Belde Belediye Başkan Adayı Fikret Aslan

Merkez Yıldız Belde Belediye Başkan Adayı Mahmut Aktaş

Şarkışla Cemel Belde Belediye Başkan Adayı Gazi Öztürk

Şarkışla Gürçayır Belde Belediye Başkan Adayı Temel Soy

Yıldızeli Güneykaya Belde Belediye Başkan Adayı Mehmet Akpınar

/resimler/2019-1/6/1731544620148.jpg

/resimler/2019-1/6/1732409933529.jpg

/resimler/2019-1/6/1733336028415.jpg

/resimler/2019-1/6/1734056497766.jpg

/resimler/2019-1/6/1735110717714.jpg

/resimler/2019-1/6/1736035406235.jpg

/resimler/2019-1/6/1736549313516.jpg

/resimler/2019-1/6/1737269782903.jpg

/resimler/2019-1/6/1738135096327.jpg

/resimler/2019-1/6/1738463690732.jpg

/resimler/2019-1/6/1739184785114.jpg

/resimler/2019-1/6/1739465879497.jpg

/resimler/2019-1/6/1740088536078.jpg
Kaynak: İRADE

Anahtar Kelimeler: Yorulmadan Koşacaklar
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet Partisi´nin (SP) Sivas Belediye Başkan adayı merhum Osman Seçilmiş´in oğlu Yüksek Maden Mühendisi Melih Seçilmiş olarak açıklandı.
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, Kunduracılar Çarşısında faaliyet gösteren Kartal Kunduranın sahibi Sadettin Kartal´ın düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı. Esnaflardan destek isteyen Bilgin; “Sivas bizim kara sevdamız. Kara sevdamız Sivas´ı AK Belediyeciliğin hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz. Ne yapacaksak milletimizle birlikte yapacağız” dedi.
"Derdimiz Sivas"--Video
"Derdimiz Sivas"--Video
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, “Sivas halkı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´a güveniyor. Halkımız AK Parti´ye güveniyor. İnşallah 31 Mart akşamı Sami Bey´den alacağımız bu hizmet bayrağını daha ileriye götürmek üzere çalışacağız. Bizim tek derdimiz Sivas” dedi.
CHP Heyeti Sorunları Dinledi
CHP Heyeti Sorunları Dinledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ve parti yöneticilerinden oluşan heyet, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal´ı ziyaret etti. Ziyarette esnaf ve sanatkarın yaşadığı sorunlar masaya yatırıldı.
Daha Fazla Katkı Sağlardı--Video
Daha Fazla Katkı Sağlardı--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gazetecilerin kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi hususunda önemli bir görevi üstlendiğini ifade eden Ürgüp, Cumhur İttifakı´na ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
“Parlayan Yıldız Olacak”
“Parlayan Yıldız Olacak”
Partisinin belediye başkan aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Değişimi birlikte başaracağız. Sivas Anadolu´nun parlayan yıldızı olacak. Sivas´a hizmet etme onurunu Sivaslı kardeşlerimin bana yaşatacağına inanıyorum. Sivas´ta Mart´ın sonunda baharı birlikte yaşayacağız” dedi.
“BBP´ye Bırakın”
“BBP´ye Bırakın”
24 Haziran Seçimleri´nde AK Parti´den 5. sıra Sivas milletvekili adayı gösterilen şu an ise Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yaşar Sayan, “Cumhur İttifakı içinde olmaya devam edeceğiz. Ancak bizim de olmazsa olmalarımız var. Örneğin bizim bir Sivas´ımız var. Bizim kızıl elmamız, kızıl çizgimiz. Eğer biz Cumhur İttifakı´nın içindeysek, buradan diğer parti yöneticilerine sesleniyorum: Sivas´ı Büyük Birlik Partisi´ne bırakın” dedi.
MHP´de Öncelik Göçü Durdurmak
MHP´de Öncelik Göçü Durdurmak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, 31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında ilk irtibat bürosunu dün Bankalar Caddesi 1. Park Sokak´ta hizmete sundu. Seçim bürosunun açılışında konuşan MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Mehmet Er, “Önceliğimiz göçü durdurmak sonra da geri çevirme olacak. Kesinlikle makamda oturan bir belediye başkanı olmayacağım” dedi.
İttifak Tıkandı
İttifak Tıkandı
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi Sivas Belediye Başkan adaylığı için Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti arasında gerçekleştirilen ittifak görüşmeleri sekteye uğradı. Gazetemize konuşan her iki partinin il başkanı da son dakika değişikliği olmaması halinde merkez ilçe için kendi adaylarıyla seçime gireceklerini söyledi.
“Sessiz Çoğunluğun Kararı Net”--Video
“Sessiz Çoğunluğun Kararı Net”--Video
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler kapsamında Sivas merkez ilçeden AK Parti belediye ve il genel meclis üyesi aday adaylığına başvuran kişilere yönelik toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, şehri son 1 aydır mahalle mahalle gezdiğini dile getirerek, “Bu süre zarfında tespit ettiğim 3 şey şu: Şehir liderimize güveniyor. Vatandaş partimize güveniyor. Sivas´a yapılması gereken hizmetlerin AK Parti tarafından getirileceğini biliyor. Sivas´ın sessiz çoğunluğunun kararı çok net” dedi.
“Halkın Karşısına Yeni Projelerle Çıkacağız”
“Halkın Karşısına Yeni Projelerle Çıkacağız”
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp; “Çalışmalarımız iyi gidiyor. Halkımızın teveccühü iyi. Yeni dönemde yeni projelerle halkın karşısına çıkacağız” dedi.
MHP, 6 Adayını Daha Açıkladı
MHP, 6 Adayını Daha Açıkladı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart yerel seçimleri öncesi Sivas´ta 4 ilçe ile 2 beldede daha belediye başkan adayını belirledi.
Sivas´ta "Çatı Aday" Sesleri
Sivas´ta "Çatı Aday" Sesleri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi İYİ Parti ile gerçekleştirilen ‘ittifak´ görüşmelerinin Sivas yerelinde de yapıldığını söyledi. Hem genel merkez hem de parti il başkanları düzeyinde görüşmelerin devam ettiğini dile getiren Başkan Adayı Akyıldız, her iki partinin de ortak adayı olarak gösterilebileceğinin sinyallerini verdi.
Akyıldız: “Koltuk Derdim Yok”
Akyıldız: “Koltuk Derdim Yok”
Önceki gün gerçekleştirilen Parti Meclisi toplantısı sonrası Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adaylığı kesinleşen önceki dönem Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, “Adaylığımın partime, şahsıma ve Sivas´a hayırlı olmasını diliyorum. Hiçbir şekilde istikbal beklentim, rant hesabım, koltuk derdim yok” dedi.
“Elimizden Ne Geliyorsa Yapacağız”
“Elimizden Ne Geliyorsa Yapacağız”
AK Parti Divriği Belediye Başkan Adayı Bekir Hallaç, “Her zaman söylediğim gibi terk edilen değil, tercih edilen ve yaşanılabilir bir Divriği için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.
“DAP Bölgenin Derdine Çare Olmadı”
“DAP Bölgenin Derdine Çare Olmadı”
TBMM Genel Kurulu´nda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, hükümeti eleştirdi.
Bilgin, Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bilgin, Ziyaretlerini Sürdürüyor
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçim kapsamında Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu´nu ziyaret etti.
“İbadet Aşkıyla Çalışacağız”--Video
“İbadet Aşkıyla Çalışacağız”--Video
"Çeyrek Asrın Gönül Elçileri Buluşuyor" programı kapsamında partilerine hizmet etmiş isimlerle bir araya gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp; “Biz yapılmayanları yapmak için yola çıkıyoruz. Geleneklerin yeni nesillere taşındığı, örf ve adetlerin yaşatıldığı bu mübarek şehre hizmet etmek bir ibadettir. İbadet aşkıyla çalışacağız” dedi.
AK Parti´den Yerli Malı Vurgusu
AK Parti´den Yerli Malı Vurgusu
AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanlığı, “AK Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir, Ekonomiye Destek Verir" sloganıyla düzenlenen etkinlik kapsamında üreterek ülke ekonomisine katkı sağlayan kadınları ziyaret etti.
“Çevreci Seçim Kampanyası” Çağrısı
“Çevreci Seçim Kampanyası” Çağrısı
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, 31 Mart yerel seçimlerine gidilirken partilerin yürüteceği seçim kampanyası süresi boyunca vatandaşların görüntü ve gürültü kirliliğinden etkilenmemesi için diğer partilerin başkan adaylarına, “Çevreci seçim kampanyası yapalım” teklifinde bulundu.
“Sivas´a Hizmet Edeceğiz”
“Sivas´a Hizmet Edeceğiz”
AK Parti Belediye Başkanı Adayı Avukat Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın´ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bilgin, “Yapmış olduğunuz hizmetleri daha yukarıya götürerek hep birlikte Sivas´a hizmet edeceğiz” dedi.
Başkan Aydın´dan Davete İcabet
Başkan Aydın´dan Davete İcabet
Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın, sosyal medya üzerinden kendilerini davet eden Koylan ailesini ziyaret etti.
MHP, 8 Adayını Daha Açıkladı
MHP, 8 Adayını Daha Açıkladı
19 Kasım´da Sivas Belediye Başkan adayını Mehmet Er olarak belirleyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), ilimizde 7 ilçe ve 1 beldede daha başkan adayını açıkladı. Gürün ve Koyulhisar´da mevcut başkanlarla yola devam kararı alındı.
Seçmenin Memnun Olmadığı İlçeler
Seçmenin Memnun Olmadığı İlçeler
31 Mart yerel seçimleri öncesi ilçelerde seçmenin nabzını tutan gazetemiz, en başarısız belediye başkanlarını tespit etti.
Yılmaz, Meclis Başkanı Mı Olacak?
Yılmaz, Meclis Başkanı Mı Olacak?
AK Parti´de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı için Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım´ın açıklanması beklenirken yeni Meclis Başkanı´nın kim olacağı da şimdiden tartışılmaya başlandı.
CHP´nin Adayı Akyıldız
CHP´nin Adayı Akyıldız
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ahmet Turan Temel ve Merkez İlçe Başkanı Özcan Erdoğan, partilerinin Sivas Belediye Başkan adayının tespit edilmesi için dün Ankara´ya gitti. Gazetemizin parti kaynaklarından edindiği bilgiye göre CHP´nin Sivas Belediye Başkan adayı Ali Akyıldız oldu.
CHP, 5 Adayını Daha Belirledi
CHP, 5 Adayını Daha Belirledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 31 Mart´ta yapılacak yerel seçimler öncesi Sivas´ta 5 ilçede daha başkan adaylarını belirledi. Divriği´de mevcut başkan Hakan Gök ile yola devam kararı alındı.
“Siz Konuşursunuz AK Parti Yapar"--Video
“Siz Konuşursunuz AK Parti Yapar"--Video
Yerel parlamento toplantılarının dünkü oturumuna CHP´li Meclis Üyesi Mehmet Aydın´ın “Bu iktidar önümüzdeki seçimlerde inşallah bedeli sandığa gömülerek ödeyecektir” sözleri damga vurdu. Divriğili İl Genel Meclis Üyesi Aydın´a cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Fikret Yıldırım “Siz sandığa gömme meselesini yıllardır söylüyorsunuz. Siz konuşursunuz AK Parti yapar” dedi.
CHP´de Neler Oluyor?--Video
CHP´de Neler Oluyor?--Video
Cumhuriyet Halk Partisi´nin (CHP) İmranlı İl Genel Meclisi Üyesi Yılmaz Atmaca; parti İl Disiplin Kurulu´nun aldığı karar doğrultusunda ihracının istendiğini söyledi. İl Disiplin Kurulu kararının parti genel merkezine gönderildiğini ifade eden CHP´li Atmaca, gerekçe gösterilmeden alınan ihraç kararının geri çekilmesini istedi. CHP İl Başkanı Ahmet Turan Temel ve partinin İmranlı ilçe teşkilatının İl Disiplin Kurulu´nu etkilediğini öne süren Atmaca, “Burada asıl sorunun seçmen ya da parti tabanında olmadığını görüyorum. Gerçek sorunun il ve ilçe yönetiminden kaynaklandığı açıktır” dedi.
Yeniden Refah Partisi Temayül Yoklaması Yaptı
Yeniden Refah Partisi Temayül Yoklaması Yaptı
23 Kasım´da kurulan Yeniden Refah Partisi, Sivas il başkanını belirlemek için Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Konferans Salonu´nda temayül yoklaması yaptı.
DOLAR
5.3429
EURO
6.0908
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Sorunlarınızdan kaçmak,asla kazanamayacağınız bir yarıştır.

anonim
sxyl

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4