“Yorulmadan Koşacaklar”
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi AK Parti´nin il, ilçe ve belde belediye başkan adayları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tarafından tanıtıldı. 4 Eylül Kapalı Spor Salonu´nda gerçekleştirilen programda konuşan Ünal, “Huzurlarınızda Sivas´ımıza hizmet eden belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar bayrağı devredecekler. İnşallah önümüzde 5 yıl var. 5 yıl durmadan, yorulmadan, aşkla, heyecanla koşacaklar” dedi.
Tarih: 7.1.2019 07:00:03

FATİH TABUR

AK Parti; dün 4 Eylül Kapalı Spor Salonu´nda düzenlediği program ile Sivas il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen aday tanıtım programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci ve Habip Soluk, Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu,  belediye başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu gerçekleştirdi.

“ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını son sürat devam ettirdiklerini ifade eden Başkan Aksu, “Bütün teşkilatımızla birlikte çalışmalarımızı her platformda sürdürüyoruz. 31 Mart gecesi Türkiye´nin en yüksek oy oranını yakalayıp kendi rekorumuzu kırmak için tüm gücümüzle çalışmaya başladık. 24 Haziran seçimlerinin hemen ertesi günü çalışmaya başladık. Yerel seçim  çalışmalarımızın  meyvesini inşallah 31 Mart gecesi toplayacağız. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. İnşallah tüm belediye başkanlıkları alarak liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´a güzel bir hediye vereceğiz” dedi.

“MİLLETİN MENFAATİNİ NAMUSUMUZ BİLİRİZ”

AK Parti İl Başkanı Aksu´nun ardından konuşan Belediye Başkanı Sami Aydın ise başkan adaylarına başarılar dileyerek sözlerine başladı. Başkan Aydın, “Bizler Recep Tayyip Erdoğan´ın temsilcisi olarak başarısız olamayız. Bizim böyle bir hakkımız yoktur.  Bize çamur atabilirler ama biz kul hakkı yemeyiz. Biz milletin menfaatini namusumuz, şerefimiz biliriz. Bu duygu ve düşüncelerle bana 10 yıl belediye başkanlığını bahşeden başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimin tüm yetkili organlarına teşekkürlerimi sunuyorum. 31 Mart seçimlerinin partimize hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Aday tanıtım toplantısına katılan Sivaslılara teşekkür eden AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin de kendisine Sivas´a hizmet etme fırsatı verdiği için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´a  şükranlarını sundu.

“ORTAK AKLA ÖNEM VERECEĞİZ”

AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Bilgin, şu ifadeleri kullandı: “Huzurlarınızda tüm aday arkadaşlarımızla birlikte Sivas´ı en iyi yerlere taşıma sözünü veriyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla yola çıkan, 16 yıldır hizmet siyasetiyle ülkenin kaderini değiştiren bir partinin temsilcisi olarak tek gayemiz şehirleri daha yaşanabilir hale getirmektir. Yapacağımız her işte, atacağımız her adımda ortak akla önem vereceğiz. ‘Ben yaptım oldu´ yerine hemşehrilerimizin önerilerini dikkate alacağız. Katılımcı belediyecilik anlayışıyla ‘biz´ diyerek hizmet edeceğiz. Eserlerimizle konuşacağız. Eserlerimizle, hizmetlerimizle hemşehrilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Yollar ve köprüler yapacağız ama yollar köprüler yapmadan önce gönülleri fethedeceğiz.”

“BİZDE MAKAMLAR HİZMET ARACIDIR”

AK Parti siyasetinde makamların hizmet aracı olduğunun altını çizen Bilgin, ehliyet ve liyakatten asla taviz vermeyeceklerinin altını çizerek “Sami Bey´in şehrimize büyük hizmetleri var. İnşallah biz de 31 Mart´ta Sami Bey´den bayrağı devralacağız ve bu bayrağı daha ileriye götüreceğiz. Bizde makamlar hizmet aracıdır. Derdimiz millet, işimiz hizmettir. Sivas için hep birlikte seferber olacağız. Hemşehrilerimizin gönlünü kazanacağız” açıklamasında bulundu.

Salondaki kalabalıktan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Semiha Ekinci de “Sivaslılar 31 Mart akşamı inşallah 7 beldemizde, 16 ilçemizde ve merkezimizde  belediye başkanlığı koltuğunu AK kadrolara teslim edecek.  31 Mart akşamına kadar belediye başkanlığı görevini devam ettirecek tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Görevi devralacak başkanlarımızın hedefi daha büyük, işleri daha zor. Çünkü çok işler yaptık ama inanıyorum ki bundan sonra göreve gelecek arkadaşlarımız daha büyük hizmetler yapacak” ifadelerini kullandı. 

Partilerinin 2002 yılından bu tarafa ülkenin dört bir yanında önemli projeleri hayata geçirdiğini kaydeden AK Parti Sivas Milletvekili Habip Soluk ise “Sivas ne aldı diyenlere buradan sesleniyoruz. Sivas 81 il içerisinde kamu yatırımlarında ilk 10 il arasında. 1 metre tünelimiz yoktu. Şu anda devam eden ve projelendirilen tünellerle 53 kilometre tünelimiz olacak. Bu 53 kilometre 80 yılda Türkiye´ye yapılan toplam tünel uzunluğundan daha fazladır. Diğer hususlara girmek istemiyorum ama 20 Ocak´tan sonra yeni kamu yatırımlarımız belli olduğunda bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Sayın belediye başkan adaylarım şunu çok iyi bilin ki siyasette en şanslı adaylarsınız. Çünkü AK Partinin Türkiye´de yazdığı destanları siz anlata anlata bitiremeyeceksiniz” açıklamasında bulundu.

“İYİ HİZMET AK PARTİ KADROLARIYLA GELİR”

“AK Parti Genel Merkez Teşkilatımızca belirlenen belediye başkan adaylarımızın Sivas´ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ise “Her bir adayımıza üstün başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Sivas´ımıza en iyi hizmet AK Parti kadrolarıyla gelir. Sivas´ımızı tüm ilçeleriyle birlikte 21. yüzyıla hak ettiği şekilde AK kadrolar taşır. Şimdi bizlere düşen görev 31 Mart´ta yapılacak yerel seçimlere kadar AK kadroların halkımızdan hizmet vekaletini alması için gece gündüz çalışmaktır. İnanıyoruz ki aziz halkımız bu güne kadar yapılan hizmetlere bakarak güven tazeleyecek ve bundan sonra da vekaletini AK Partili kadrolara teslim edecektir. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Yeni bir döneme başlıyoruz. Öncelikle bugüne kadar AK Parti bayrağını şerefle taşıyan Sivas Belediye Başkanımıza, Altınyayla Belediye Başkanımıza, Ulaş Belediye Başkanımıza, Gölova Belediye Başkanımıza, Doğanşar Belediye Başkanımıza, İmranlı Belediye Başkanımıza ve Yıldızeli Belediye Başkanımıza hizmetleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah yüzlerini ak eylesin. Sivas´ın her mahallesinde, her ilçesinde alnı açık dolaşabilecek siyasi parti AK Parti´dir. Bunu bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetlere ve halkın değerlerine sahip çıkmaya borçluyuz. Bundan sonra çok daha büyük hizmetleri AK kadrolarla yine aziz milletimize sunacağız. Çünkü bu aziz millet AK Parti kurulduğu günden bu yana her seçimde doğru yerde durdu. İnanıyorum ki bundan sonra da bu hizmet vekaletini yine AK kadrolara teslim edecek” şeklinde konuştu.

Milletvekili Yılmaz´ın ardından konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ise  “Sivas, 81 il içerisinde en çok yatırım alan 10 il arasında 8. sırada yer alıyor.  Sami Başkanın 10 yılda yaptığı hizmetlere baktığımızda özellikle şehir merkezinin tarihi dokusunun korunması ve ortaya çıkartılmasından yeşil alanlara varıncaya kadar yaşanabilir çevre ve şehir anlamında Sivas oturmuş. Ben huzurlarınızda Sivas´ımıza hizmet eden belediye başkanımız Sami Bey´e çok teşekkür ediyorum. Yine ilçelerimizde, beldelerimizde görevlerini layıkıyla yerine getiren ilçe belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar bayrağı devredecekler. İnşallah önümüzde 5 yıl var. 5 yıl durmadan, yorulmadan, aşkla, heyecanla koşacaklar” açıklamasında bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Ünal, konuşmasının ardından Sivas il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

AK PARTİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin

Akıncılar Belediye Başkanı Adayı Hasan Şen

Altınyayla Belediye Başkanı Adayı Sinan Akbulut

Divriği Belediye Başkanı Adayı Halit Yazıcı

Doğanşar Belediye Başkanı Adayı Şerif Yörük

Gemerek Belediye Başkanı Adayı Remzi Kılıçdağ

Gölova Belediye Başkanı Adayı Osman Demirbağ

Gürün Belediye Başkanı Adayı Feyzullah Aslan

Hafik Belediye Başkanı Adayı Mithat İlhan

İmranlı Belediye Başkanı Adayı Murat Sevindik

Kangal Belediye Başkanı Adayı Mehmet Öztürk

Koyulhisar Belediye Başkanı Adayı Ferhan Turan Epsileli

Suşehri Belediye Başkanı Adayı Fazlı Yüksel

Şarkışla Belediye Başkanı Adayı Ahmet Turgay Oğuz

Ulaş Belediye Başkanı Adayı Cemalettin Karacalar

Yıldızeli Belediye Başkanı Adayı Mehmet Sabit Karakaş

Zara Belediye Başkanı Adayı Seyit Ahmet Pala

 

AK PARTİ BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Altınyayla Deliilyas Belde Belediye Başkan Adayı Mehmet Tek

Gemerek Çepni Belde Belediye Başkan Adayı Ahmet Güneş

Gemerek Sızır Belde Belediye Başkan Adayı Fikret Aslan

Merkez Yıldız Belde Belediye Başkan Adayı Mahmut Aktaş

Şarkışla Cemel Belde Belediye Başkan Adayı Gazi Öztürk

Şarkışla Gürçayır Belde Belediye Başkan Adayı Temel Soy

Yıldızeli Güneykaya Belde Belediye Başkan Adayı Mehmet Akpınar

/resimler/2019-1/6/1731544620148.jpg

/resimler/2019-1/6/1732409933529.jpg

/resimler/2019-1/6/1733336028415.jpg

/resimler/2019-1/6/1734056497766.jpg

/resimler/2019-1/6/1735110717714.jpg

/resimler/2019-1/6/1736035406235.jpg

/resimler/2019-1/6/1736549313516.jpg

/resimler/2019-1/6/1737269782903.jpg

/resimler/2019-1/6/1738135096327.jpg

/resimler/2019-1/6/1738463690732.jpg

/resimler/2019-1/6/1739184785114.jpg

/resimler/2019-1/6/1739465879497.jpg

/resimler/2019-1/6/1740088536078.jpg
Kaynak: İRADE

Anahtar Kelimeler: Yorulmadan Koşacaklar
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
"Desteklenmesini İstiyoruz"--Video
"Desteklenmesini İstiyoruz"--Video
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler kapsamında ilimize gelerek kent meydanında Sivaslılara seslenen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sivas Türkiye´nin 2. büyük vilayeti. 29 bin kilometrekare toprağımız var. Mezralarla beraber 2 bine yakın yerleşim yeri var ama Sivas Türkiye´mizin en hızlı en çok göç veren ili. Sivas´ın önce göç veren değil göç alan bir il haline gelmesini istiyoruz. Bundan dolayı da hem tarımın hem de sanayinin desteklenmesini istiyoruz” dedi.
Hemşehrilerine Seslenecek
Hemşehrilerine Seslenecek
Saadet Partisi´nin Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında bugün saat 13.30´da kent meydanında seçmene hitap edecek.
“Liyakat Olmazsa Olmazımız”--Video
“Liyakat Olmazsa Olmazımız”--Video
Bem-Bir-Sen tarafından organize edilen “Ortak Akıl” programına katılan CHP Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Olmazsa olmazımız liyakat. ‘Benim adamım´ diye bir mantığı kabul etmiyorum. Hepimiz bir aileyiz. Bir işi en iyi şekilde kim yapıyorsa o işi ona vereceğiz. Benim adamım o olacak. O yüzden liyakat olmazsa olmazımız. Belediye başkanı olduğumda emin olun şeffaf bir belediyeciliği kağıt üzerinde afili bir söz olarak bırakmayacağız” dedi.
Sivas´ın Geleceği Turizmde--Video
Sivas´ın Geleceği Turizmde--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, Bem-Bir-Sen tarafından düzenlenen “Ortak Akıl” programı kapsamında sendika üyeleriyle bir araya geldi. Projelerini anlatan ve üyelerin sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Ürgüp, “Şehrin geleceğini turizmde görüyorum. Turizmi de çeşitlendirdik. Turizm vasıtasıyla Sivas´a insan sokacağız. İşletmelerin sayısı artacak. İşletmeler istihdam oluşturacak. Yeni yeni işletmeler ortaya çıkacak ve halkın fakirlikten kurtarılmasını bu şekilde sağlayacağız” dedi.
Soylu: “Şifremiz Tevhid ve Birliktir”
Soylu: “Şifremiz Tevhid ve Birliktir”
Bu toprakların şifresinin tevhid ve birlik olduğunu ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ´bin yıl sürecek´ denilen 28 Şubat´ın, milletin AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan´ı iktidara getirmesiyle tarihin derinliklerine gömüldüğünü söyledi.
Saadet´in Lideri Sivas´a Gelecek
Saadet´in Lideri Sivas´a Gelecek
“Her yerde Saadet var” sloganıyla seçimlere tek başına katılan Saadet Partisi´nin Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında 16 Mart Cumartesi günü ilimize gelerek Sivaslılara hitap edecek.
Hizmetlerimize Devam Edeceğiz
Hizmetlerimize Devam Edeceğiz
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği´nin düzenlediği programa katılan Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, esnaf teşkilatı ile bir araya gelerek projelerinin detaylarını anlattı.
Akyıldız: “Şeffaf Olacağız”
Akyıldız: “Şeffaf Olacağız”
Esnaf teşkilatı ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceğiz” dedi.
Er, Suya İndirim Vaat Etti
Er, Suya İndirim Vaat Etti
Esnaf teşkilatı ile bir araya gelen MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Memet Er, başkanlık koltuğuna oturması haline su ücretlerine yüzde 25 oranında indirim yapacağını söyledi.
“Yapılacak Çok İş Var”
“Yapılacak Çok İş Var”
Gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi (SP) Sivas Belediye Başkan Adayı Melih Seçilmiş, “Hizmet edenlere müteşekkiriz ama daha yapılacak çok işimiz var. İnşallah Allah bize bu görevi nasip eder ve halkımızın teveccühü de bu yönde olursa gördüğümüz ve tespit ettiğimiz unsurları hizmete dökmeye hazırız” dedi.
Projeler Çarşamba Açıklanacak
Projeler Çarşamba Açıklanacak
AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, partilerinin Sivas Belediye Başkan adayının proje tanıtım programının Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum´un katılımıyla Çarşamba günü gerçekleştirileceğini söyledi. Tüm Sivaslıları aday tanıtım programına davet eden İl Başkanı Aksu, “Güzel projelerle vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız. Allah nasip ederse 31 Mart tarihinde halkımızın teveccühüyle seçilecek olan Hilmi Başkanımız Sivas´a yapılan hizmetleri katlayarak devam ettirecek” dedi.
İşsizlik Sorunu Turizmle Aşılacak--Video
İşsizlik Sorunu Turizmle Aşılacak--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, 31 Mart´ta yapılacak mahalli seçimlerin ardından başkanlık koltuğuna oturması halinde hayata geçireceği projeleri 43 başlıkta açıkladı. Sivas´ta en büyük problemin işsizlik olduğunu ifade eden BBP´li Ürgüp, hayata geçirecekleri turizm projeleri ile bu sorunu çözmeyi hedeflediklerini söyledi.
Atmaca, Bağımsız Aday Oldu
Atmaca, Bağımsız Aday Oldu
2014 mahalli seçimlerinde CHP´den İmranlı İl Genel Meclis Üyesi seçilen ve geçtiğimiz aylarda partiden ihraç edilen Yılmaz Atmaca, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde bağımsız İl Genel Meclisi Üyesi adayı olduğunu açıkladı.
Kucaklayıcı Liste Oluşturduk
Kucaklayıcı Liste Oluşturduk
MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Memet Er, İlçe Seçim Kurulu´na teslim ettikleri Belediye Meclis üyesi aday listesine ilişkin, “Bizler kucaklayıcı bir liste oluşturduğumuz inancındayız. İsimleri yıpranmamış ,müteşebbis, pırıl pırıl genç arkadaşlarımızdan listemizi oluşturduk” dedi.
“Rekor Kıracağız”
“Rekor Kıracağız”
31 Mart yerel seçimleri öncesi 37 Belediye Meclisi Üyesi adayı ile 8 İl Genel Meclisi Üyesi aday listesini belirleyerek İlçe Seçim Kurulu´na teslim ettiklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, “Listemiz ile 31 Mart gecesi Tüm Türkiye´ye damgamızı vurarak yeni bir rekor kıracağız” dedi.
Anketlerde Öndeyiz
Anketlerde Öndeyiz
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 31 Mart seçimlerine kısa süre kala yaptırdıkları Sivas anketini açıkladı.
AK Parti Merkez İlçede Güçlü İsimlerle Sahnede
AK Parti Merkez İlçede Güçlü İsimlerle Sahnede
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri´ne 40 gün kala partilerde il genel meclisi ve belediye meclis üyesi aday belirleme çalışmaları hız kazandı…
Seçmen Sayısında Büyük Artış
Seçmen Sayısında Büyük Artış
31 Mart´ta gerçekleştirilecek mahalli seçimlere kısa süre kala Sivas Belediye Başkanının belirlenmesi için kaç kişinin oy kullanacağı netlik kazandı. Gazetemizin İl Seçim Kurulu´ndan edindiği bilgilere göre 2019 yerel seçimlerinde merkez ilçede oy kullanacak seçmen sayısı 2014 mahalli seçimlerine göre 37 bin 989 kişi birden artarak 250 bin 77 kişiye ulaştı.
İYİ Parti CHP´yi Destekleyecek
İYİ Parti CHP´yi Destekleyecek
Önceki gün Sivas, Amasya ve Niğde illeri için bir araya gelen CHP ve İYİ Parti´nin kurmayları uzlaşıya vardı. Bu kapsamda İYİ Parti Amasya ve Sivas´ta aday göstermeyecek, her iki ilde CHP adayına destek verecek. CHP ise Niğde´de adayını geri çekerek İYİ Parti´yle ittifak yapacak.
“Daha İleriye Taşımak İstiyoruz”
“Daha İleriye Taşımak İstiyoruz”
AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, katıldığı bir programda 31 Mart´ta gerçekleştirilecek seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.
Bilgin´den Destek Sözü
Bilgin´den Destek Sözü
AK Parti Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, Sivas Güvercinleri Araştırma Geliştirme ve Koruma Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Bilgin, “Güvercin Köyü” kurulması noktasında derneğe her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Cumhur İttifakı Sivas´a Katkı Sunacak
Cumhur İttifakı Sivas´a Katkı Sunacak
AK Parti, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi MHP ve CHP İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP´ye gerçekleştirilen ziyaret esnasında konuşan AK Parti İl Başkanı Aksu, Cumhur İttifakı´nın Türkiye´ye olduğu kadar Sivas´a da katkı sunacağını söyledi.
“Eserlerimiz Konuşacak”
“Eserlerimiz Konuşacak”
Ekinci: “Girmediğimiz ev, sıkmadığımız el, sormadığımız hatır bırakmayacağız…” dedi.
“Mücadelemizi Sürdüreceğiz”--Video
“Mücadelemizi Sürdüreceğiz”--Video
Gemerek´in Sızır Beldesi´nde yığma seçmen oluşturulduğunu öne süren CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, “Gemerek ilçe ve belde örgütümüz Sızır´la ilgili bin 60 kişi için itirazda bulundu. Bunların Sızır´da yaşamadığını belgeleriyle tespit edip seçim kuruluna sunduk. Gemerek İlçe Seçim Kurulu, bunlardan 92´sini kabul edip, diğerlerini reddetmiştir. Bizim yaptığımız başvuruların tamamı belgelidir. Buna rağmen adalet yerine getirilmemiştir” dedi.
Soylu: Önlemler Arttırılacak
Soylu: Önlemler Arttırılacak
Vali Salih Ayhan, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu´nun başkanlığında gerçekleştirilen “Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı”na katıldı. Toplantıda konuşan Bakan Soylu, sandık çevrelerinin aydınlatmalarına özen gösterileceğini, trafo ve elektrik dağıtım tesisleri gibi yerlere sabotaj yapılması ihtimaline karşı önlemlerin arttırılacağını söyledi.
Yalova Siyasetine Sivas Ayarı!
Yalova Siyasetine Sivas Ayarı!
Yalova Sivaslılar Derneği, 31 Mart seçimleri öncesi yazılı bir açıklama yaparak belediye başkan adaylarını uyardı. Yalova´da çok sayıda Sivaslının yaşadığının ifade edildiği açıklamada, “Biz aradığımız zaman ulaşabileceğimiz ve bütün taleplerimizi dile getirebileceğimiz siyasi temsilciler istiyoruz. Bizler vatandaşına tepeden bakan değil dertlerimize, şikayetlerimize ve taleplerimize çözüm bulamasa bile dinleyerek önemli olduğumuzu hissettiren siyasetçiler istiyoruz” denildi.
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet´in Adayı Seçilmiş Oldu
Saadet Partisi´nin (SP) Sivas Belediye Başkan adayı merhum Osman Seçilmiş´in oğlu Yüksek Maden Mühendisi Melih Seçilmiş olarak açıklandı.
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
"Sivas Bizim Kara Sevdamız"--Video
AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, Kunduracılar Çarşısında faaliyet gösteren Kartal Kunduranın sahibi Sadettin Kartal´ın düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı. Esnaflardan destek isteyen Bilgin; “Sivas bizim kara sevdamız. Kara sevdamız Sivas´ı AK Belediyeciliğin hizmetleri ile buluşturmaya devam edeceğiz. Ne yapacaksak milletimizle birlikte yapacağız” dedi.
"Derdimiz Sivas"--Video
"Derdimiz Sivas"--Video
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Hilmi Bilgin, “Sivas halkı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´a güveniyor. Halkımız AK Parti´ye güveniyor. İnşallah 31 Mart akşamı Sami Bey´den alacağımız bu hizmet bayrağını daha ileriye götürmek üzere çalışacağız. Bizim tek derdimiz Sivas” dedi.
CHP Heyeti Sorunları Dinledi
CHP Heyeti Sorunları Dinledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ve parti yöneticilerinden oluşan heyet, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal´ı ziyaret etti. Ziyarette esnaf ve sanatkarın yaşadığı sorunlar masaya yatırıldı.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İmanın efdali: nerede olursan ol, Allah’ın (CC) seninle olduğunu bilmendir.

Hz. Muhammed
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler