Biriniz Bin Olsun--Video
Sivaslılar; Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) başlatılan Barış Pınarı Harekatı´na destek vermeye devam ediyor. İlimizde faaliyet gösteren bir güzellik salonunun işletmecisi Gülseren Rüveyda Saygın Uçar, 50 bin lirayı, işitme ve görme engelli vatandaşlardan oluşan grup ise aralarında topladığı bir miktar parayı Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı´na bağışlamak üzere Vali Salih Ayhan´a teslim etti. Vali Ayhan, “Rabbim sizlerin birini bin eylesin. Duanızı eksik etmeyin. Vatan olmadıkça hiçbir şeyin kıymeti yoktur” dedi.
Tarih: 18.10.2019 07:00:01

Fatih TABUR

Cumhuriyetin temellerinin atıldığı şehirde Türk Silahlı Kuvvetleri´nin (TSK) Suriye´de silahlı muhaliflerin çatı örgütü Milli Ordu ile birlikte Halk Savunma Birlikleri´nin (YPG) omurgasını oluşturduğu Suriye Demokratik Güçleri´ne (SDG) karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı´na destek tüm hızıyla sürüyor.

İlimizde faaliyet gösteren bir güzellik solonu işletmecisi ve çalışanları Vali Salih Ayhan´ı makamında ziyaret etti. 

Barış Pınarı Harekatı´na dualarıyla gönülden destek olduklarını söyleyerek Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına 50 bin lira bağış yapan kadın girişimci Gülseren Rüveyda Saygın Uçar; “Gözümüzde, gönlümüzde sınır ötesinde mücadele veren Mehmetçiklerimizde. Dualarımızın dışında ne yapabiliriz diye düşünürken, işletmemize harcamak üzere biriktirdiğimiz bütçeyi karınca kararınca da olsa ordumuza katkı sağlamak için vermeyi uygun gördük. Vatan olmadan hiçbir şey olmaz. Ordumuzun Barış Pınarı Harekâtında muzaffer olması ve bu sürecin başarılı bir şekilde tamamlanması tek temennimiz” dedi. 

Sivas´ın güzelliklerle anılan bir şehir olduğunu dile getiren Vali Salih Ayhan; “Bunu bugün de göstermiş oldunuz. Ben Sivas Valisi olarak da Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı´nın Sivas´ta ki temsilcisi, onursal başkanıyım. Bu vakıf 54 şirketi bünyesinde bulundurmaktadır. Bu şirketler Havelsan, Roketsan, Aselsan gibi Türkiye´nin savunma sanayisinde ki en büyük şirketleridir. Bu şirketlerin ürettiği milli ve yerli silahlarla bugün ordumuz daha güçlü. Milli iradenin tecelligâhı olan Cumhurbaşkanlığımızın iradesiyle yerli ve milli silahlarımızla bugün sınır ötesi harekâtı yapılıyor. Kadın girişimcilerimizin desteğiyle de bugün anlamlı bir bağış yapıldı. Türk kadını her zaman olduğu gibi üzerine düşeni yapıyor, yapmaya da devam edecektir” ifadelerine yer verdi

“SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR”

İşletmenin yatırım bütçesinden fedakarlık göstererek destekte bulunduğunu kaydeden Vali Ayhan, “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Ayna Güzellik Salonu bugün, Barış Pınarı Harekâtına ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına 50 Bin Lira bağış yaparak örnek bir davranış sergilemiş oldu. Ben bu davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“VATAN SEVGİSİ DAİM OLSUN”

Vali Salih Ayhan, “Birlik olma günüdür. Ayrılıklarımızı, farklılıklarımızı bir tarafa bırakarak; ay yıldızın gölgesinde, ordumuzun arkasında, desteğimizle ve dualarımızla onların yanında olmamız gerekmektedir. Kahramanlarımız orada olduğu sürece bizlerin de çok çalışması ve herkesin görevini en iyi şekilde yapması lazım. Bunun için bir olacağız, beraber olacağız, birlikte Türkiye olacağız ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına da destek olacağız. İçinizdeki vatan sevgisi ve muhabbeti daim olsun” şeklinde konuştu.

Vali Salih Ayhan, ziyaretin anısına işletme sahibi Gülseren Rüveyda Saygın Uçar ve eşi Mustafa Uçar´a Sivas Kongresi´nin 100. yılına özel olarak hazırlanan anı pulunu takdim etti.

İlimizde yaşayan bir grup işitme ve görme engelli vatandaş da  ‘Barış Pınarı Harekatı´nda görev alan Mehmetçik´e destek olmak amacıyla aralarında topladıkları bir miktar parayı Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı´na bağışlamak üzere Vali Salih Ayhan´a teslim etti.

Ziyarette; Ersin Karakuş, Durukan Yıldız, Selman Devecioğlu, Turan Karakaş, Faruk Bilge, Paşa Mehmet Çakırer yer aldı.

“EVLERİMİZİ ŞANLI BAYRAKLARIMIZLA DONATTIK”

Heyet adına konuşan 80 yaşındaki görme engelli Turan Karakaş, “Türk Silahlı Kuvvetleri, ülkenin sınırlarında bir terör koridoru oluşmasını engellemek için ‘Barış Pınarı Harekatı´na başladı. Sayın Valimizin açıklamaları ile birlik ve beraberlik içerisinde bizlerde evlerimizi şanlı bayraklarımızla donattık. Tüm ülkede olduğu gibi, Sivaslıların da Türk askerine desteği artarak devam ediyor. Karınca kararınca bizlerde aramızda topladığımız parayı Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı´na verilmek üzere Valimiz Salih Ayhan´a teslim ediyoruz” dedi.

İşitme, görme ve bedensel engelli vatandaşların anlamlı bağışından dolayı çok duygulandığını kaydeden Vali Ayhan ise, "Kahraman Mehmetçiğimize hem dualarınızla hem de maddi açıdan destekle güç veriyorsunuz. Bu davranışınız çok ince ve nezih bir hareket. Zor şartlarda nasıl bir araya geliyoruz bunun en temiz örneğidir bu. Anlamlı bağışınızdan dolayı çok etkilendim. Devletimiz, engelli kardeşlerimizin her zaman yanında, onlar da devletimizin ihtiyacı olduğu anda devletinin yanında olduğunu bugün tekrar gösterdi. Örnek bir hareket sergilediniz. Teşekkür ediyorum” dedi.

Sivaslıların kadirşinas ve yardımsever olduğunu her fırsatta vurguladığını anlatan Vali Salih Ayhan, “Yiğit Sivaslılar hep bunu yapmıştır. 100 yıl önce de yaptı, 100 yıl sonra da bunu yapıyor. Bu desteğinizi Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı´na aktaracağım. Bu davranışınız dalga dalga tüm yurda yayılacaktır. Hepinizi tebrik ediyorum. Rabbim sizlerin de birini bin eylesin. Duanızı eksik etmeyin. Vatan olmadıkça hiçbir şeyin kıymeti yoktur. Devletimizin, al bayrağımızın gölgesinde ezanlarımız dinmeyecek, bayrağımız inmeyecek. Hep beraber daha güzel hizmetler yapacağız. Dualarımız kahraman ordumuzla" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Vali Ayhan, engelli vatandaşlara Türk bayrağı hediye etti.

 Video Tarihi: 17.10.2019 16:06:02
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Biriniz Olsun
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Sivas´a Güç Katacak
Sivas´a Güç Katacak
"Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası"nın temel atma töreni yarın saat 14.00´da gerçekleştirilecek.
Gelişim Zirvesi Gerçekleştirildi--Video
Gelişim Zirvesi Gerçekleştirildi--Video
Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde faaliyet gösteren Gelişim ve İnovasyon Kulübü tarafından “Kişisel Gelişim Zirvesi” gerçekleştirildi.
Engellilere Acımayın
Engellilere Acımayın
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Cumhuriyet Üniversitesi´nde “Engel Olmayalım Destek Olalım” adlı söyleşi gerçekleştirildi. Programda konuşan Rektör Başdanışmanı ve CENGEL Koordinatörü Prof. Dr. Recep Toparlı, engellilere acıyarak bakmak yerine, onlara destek olmanın önemli olduğunun altını çizerek “Engelini istismar eden engellinin yanında değilim ben. Engellilere parayla değil, sizin yapacağınız tek şey destek olacaksınız. Etrafınızdakilere anlatacaksınız. Acımayacaksınız. Acıma hissini tamamen sıfıra indireceksiniz” dedi.
Puanını Yükseltti--Video
Puanını Yükseltti--Video
Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından her yıl düzenli olarak Türkiye genelinde yapılan kalite değerlendirilmesini başarıyla tamamladı. Hastane, 2019 yılında sağlıkta kalite puanını artırdı.
Firmalara KOSGEB Destekleri Anlatıldı
Firmalara KOSGEB Destekleri Anlatıldı
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürlüğü KOBİ Uzmanları Yasin Alper Sur ve Mustafa Yıldız, şirket yöneticileri ve çalışanları ile bir araya gelerek destekler hakkında bilgi verdi.
Karabekir´in Kızı Konferans Verdi
Karabekir´in Kızı Konferans Verdi
Kazım Karabekir´in kızı Timsal Karabekir, Açık Düşünce Topluluğu´nun davetlisi olarak Cumhuriyet Üniversitesi´nde "Dünü Unutma Ki Yarına Hakkın Olsun" isimli konferansa konuşmacı olarak katıldı. Karabekir, babasının hayatı ekseninde Osmanlı Devleti´nde ve Türkiye Cumhuriyeti´nde gelişen olayları fotoğraflarla anlattı.
Eşit Şartlara Sahipsiniz
Eşit Şartlara Sahipsiniz
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Gümüşdere Köyü´nde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Genel Sekreter Kaya, “Türkiye´nin neresine giderseniz gidin, büyükşehirlere de gitseniz, Sivas´a da gelseniz, köyünüzde de kalsanız devletimizin sizlere sunmuş olduğu imkanlar sayesinde fırsat eşitliğine sahipsiniz. Eşit şartlara ve eşit imkanlara sahipsiniz” dedi.
Güneykaya´nin Maliyeti Meclis´te
Güneykaya´nin Maliyeti Meclis´te
CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Yıldızeli´nin Yusufoğlan, Güneykaya, Sarıyar ve Karkın köylerinde bulunan arazileri sulamak için kullanılan Güneykaya göletinin maliyetini Meclis gündemine taşıdı.
Engellilerle Buluştu
Engellilerle Buluştu
Vali Salih Ayhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen çeşitli programlara katılarak engelli vatandaşla buluştu. Vali Ayhan, Nuri Demirağ Havalimanı personeline yönelik düzenlenen Türk İşaret Dili Eğitimi etkinliğinde yaptığı konuşmada, “Türkiye´de 81 ilin içerisinde devletimizin hassasiyetle takip ettiği grupların en mutlu, en huzurlu ili neresi deseler emin olun Sivas. Bunu net bir şekilde söyleyebiliriz” dedi.
 İtibar Etmeyin
İtibar Etmeyin
Sivas Valiliği´nden yapılan açıklamada, T.C. kimlik kartı, pasaport ve sürücü belgesi gibi değerli kâğıt ve harç bedellerinde yüksek artışlar olacağı yönündeki haberlerin doğru olmadığı ifade edilerek “Vatandaşlarımızın bu tür asılsız haberlere itibar etmemeleri kamuoyuna saygı ile duyurulur” denildi.
Engelli Vatandaşların Sorunları Çözülmeli
Engelli Vatandaşların Sorunları Çözülmeli
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımlayan Türk Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı Dursun Özen, “Engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlar ve bunların çözüm yolları tartışılmalıdır. Onların sosyal hayatta işlerini kolaylaştırmak için neler yapılacağı konuşulmalıdır. Çalışma hayatında, istihdam ve çalışma şartları ile ilgili karşılaştıkları sorunlara çözüm olacak adımlar atılmalıdır” dedi.
2020 Trendleri Ele Alındı
2020 Trendleri Ele Alındı
Nişan, düğün, doğum günü gibi özel organizasyonlarda yer alan fotoğrafçılar, kuaförler, gelinlikçiler ve düğün salonu firmaları, Kuaför Ayşegül Alp tarafından organize edilen kahvaltı programında vatandaşlarla buluştu. 2020 trendleri hakkında bilgilendirme yapılan programda katılımcılara çok sayıda hediye çeki dağıtıldı.
Toplumumuzun Ayrılmaz Parçası
Toplumumuzun Ayrılmaz Parçası
3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle şehirlerimizi, sokaklarımızı, okullarımızı yeniden düzenleyerek engelli kardeşlerimizin her konuda önlerindeki engelleri ortadan kaldırmaya gayret ediyoruz” dedi.
Daha Çok Çalışmalıyız
Daha Çok Çalışmalıyız
Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi´nin konuğu olarak öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Ülkemiz bugün coğrafyasında lider bir ülkedir. Tüm engeller ve zorluklara rağmen hedefimize emin adımlarla gitmekteyiz. Bundan sonra daha çok çalışmalıyız. Okuyacağız, milli ve manevi değerlerimize hâkim olacağız, devletimizi ve milletimizi seveceğiz ve yaptığımız işi iyi şekilde yapacağız" dedi.
Hayata Tutundu--Video
Hayata Tutundu--Video
29 haftalık iken 1300 gram olarak doğan bebek, Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Servisinde uygulanan tedaviyle yaşama tutundu.
 Esnafımız Daha Çok Desteklenmeli
Esnafımız Daha Çok Desteklenmeli
Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan SESOB Başkanı Beşir Köksal, “Esnaf ve sanatkarlarımız KOSGEB desteklerinden daha fazla faydalanmalıdır. Kooperatifler aracılığı esnaflarımız daha fazla desteklenmeli, kredi çeşitliliği artırılmalıdır” dedi.
Sivaslı Çekini Ödeyemiyor!
Sivaslı Çekini Ödeyemiyor!
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Risk Merkezi, 2019 yılının Ocak-Ekim dönemine ilişkin karşılıksız işlemi yapılan çeklerin illere göre sayısı ve tutarını açıkladı. Gazetemizin TBB´den derlediği bilgilere göre Sivas´ta 2019´un ilk 10 ayında karşılıksız işlemi yapılan çek sayısı 2018´in aynı dönemine göre yüzde 30 oranında arttı.
Düğme Filmi Ödül Getirdi--Video
Düğme Filmi Ödül Getirdi--Video
Uluslararası Kısa Film Yarışması´nda ilimizi temsil eden "Düğme" isimli kısa film, 4 bin 46 film arasında yerli kategoride "en iyi ikinci film" ödülüne layık görüldü. Film ekibini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Sivas´ı en iyi şekilde temsil ettiğiniz için size teşekkür ediyorum" dedi.
Doğu Türkistan´da Dram Yaşanıyor
Doğu Türkistan´da Dram Yaşanıyor
Çin´in Doğu Türkistan´da Uygur Türklerine uyguladığı zulmü lanetleyen Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, “Doğu Türkistan´dan yükselen feryat yüreğimizi dağlamaktadır. 21´inci yüzyılda dünyanın gözü önünde Doğu Türkistan´da bir dram yaşanmaktadır. Nerede bu sivil toplum örgütleri, nerede bu insan hakkı savunucuları? Kan, gözyaşı, zulüm dursun istiyoruz” dedi.
Sorumluluk Çok Önemli--Video
Sorumluluk Çok Önemli--Video
Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen “Üniversiteli Olmak” adlı söyleşiye konuşmacı olarak katılan Öğr. Gör. Sema Biçer, sorumlu bir birey olmanın hayattaki önemine değinerek “Sorumluluk bilinci, kişinin kendi davranışlarını veya kendi yetki alanına giren herhangi bir olayı üstlenmesidir” dedi.
Bütçede Rekor Artış
Bütçede Rekor Artış
İl Genel Meclisi´nin 2019 yılında 23 milyon 500 bin lira olarak kabul edilen kırsal altyapı bütçesi 2020 yılında yüzde 63,5 oranında artarak 36 milyon 982 bin 500 lira yükseldi. Konuya ilişkin İl Genel Meclisi´nden yapılan açıklamada, “Birlik ve uyum içerisinde çalışarak ve ülkemizin 2023 ve 2053 hedefleri gözetilerek oluşturulan 2020 yılı yatırım programının, ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.
Gençlerin Fikirleri Kurumlara Sunulacak
Gençlerin Fikirleri Kurumlara Sunulacak
Sivas Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından “Gençlik Hakları Çalıştayı” düzenlendi. 35 gencin katıldığı çalıştayda Sivas´ın gelişimi için ortaya konulan fikirler, Sivas Valiliği, Sivas Belediyesi, Cumhuriyet Üniversitesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gibi ilgili makamlara rapor halinde sunulacak.
Dereceye Girenler Ödüllendirildi
Dereceye Girenler Ödüllendirildi
Cumhuriyet Üniversitesi Gürün Meslek Yüksekokulu Kültür Sanat ve Spor Kulübünce düzenlenen “Gürün´de Sonbahar” isimli fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.
İthalatta Rekor Artış!
İthalatta Rekor Artış!
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ile Ticaret Bakanlığı işbirliğiyle oluşturulan geçici dış ticaret verileri açıklandı. Verilere göre Sivas´ta 2019´un Ekim ayında ithalat geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 84,2 oranında artarak 3 milyon 398 bin dolar olarak gerçekleşti.
 Kaçakçılığa Geçit Verilmiyor
Kaçakçılığa Geçit Verilmiyor
Yurda kaçak yollarla sokulan cep telefonu bataryası ve aksesuarlarına el konuldu.
Kendinizi Tanımalısınız--Video
Kendinizi Tanımalısınız--Video
Cumhuriyet Üniversitesi´nde ‘Kariyer Planlama´ konulu konferans düzenlendi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konferansta konuşan Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Zübeyda Akın Polat, “Kariyer planlama çok parametreli bir şey. Kendinizi tanımanız gerekiyor, akılcı bir kariyer planlanması yapmanız gerekiyor” dedi.
Sefer Sayıları Acilen Artırılmalı
Sefer Sayıları Acilen Artırılmalı
Anadolu Jet, Pegasus ve Türk Hava Yolları´nın (THY) Sivas sefer sayılarını çeşitli bahaneler ortaya atarak azalttığını ifade eden SESOB Başkanı Beşir Köksal, “Doluluk oranı fazla olmasına rağmen yapılan bu uygulamayı doğru bulmuyoruz. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı´na hizmet veren uçak firmalarının bir an önce sefer sayısını artırmasını bekliyoruz” dedi.
Birlikte Çalışacağız
Birlikte Çalışacağız
Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu´nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Hastaoğlu, “Sivas´ta ve ilçelerimizde tarımın gelişmesi için her türlü projede birlikte çalışacağız” dedi.
Taleplerimizi Firmalara İlettik
Taleplerimizi Firmalara İlettik
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, ilimizde uçak seferlerinin 4´e düşürülmesinin ardından ilgili firma ile görüşerek uçak seferlerinin arttırılmasını talep etti. Başkan Eken, “Hemşehrilerimiz, iş adamlarımızın çoğunlukla havayolu ulaşımını tercih ettikleri için biz de bunu çok önemsiyoruz. Uçaklar hakkındaki taleplerimizi havayolu firmalarına ilettik. Sivas yeniden eskisi gibi uçak seferlerine devam edecek” dedi.
Muhteşem Duyarlılık
Muhteşem Duyarlılık
Süleyman Demirel Ortaokulu idarecileri ve öğretmenleri örnek bir davranışa imza attı. Öğretmenler, ayağı kırılmış ve yanlış yerden kaynamış olan bir sokak kedisini ameliyat ettirerek sağlığına kavuşturdu.
Orhan Arslan
Orhan Arslan
Yeniden Yapılanma İçerisinde Olan Milli Eğitim Bakanlığına Tekliflerimiz -2-
Haydar Mermer
Haydar Mermer
Aman Allah´ım!!!
Kuzey Akkaş
Kuzey Akkaş
Mezhepler Arasında Ayrılık Yoktur
Hanife Döner
Hanife Döner
Mahmure Su
Muhittin Karahan
Muhittin Karahan
Dinin Özü Samimiyettir
Halil İbrahim Budaklı
Halil İbrahim Budaklı
İş Nerede Ticaret Nerede
Alper Duran
Alper Duran
Allah, İnsan, Hata Ve Af
Adem Yıldırım
Adem Yıldırım
CHP´de Neler Oluyor (Yine Bir Komplo Mu?)
Oğuzhan Sarzep
Oğuzhan Sarzep
Zirveyi Seviyoruz
Muzaffer Karadağ
Muzaffer Karadağ
Öğretmen Gücünü Nereden Alır?
Yurdal Epsileli
Yurdal Epsileli
Güzel Günler Gelecek
Adem Akgül
Adem Akgül
Birbirinden Lezzetli Sivas Yemekleri
Taner Karabal
Taner Karabal
Gün Birlik Olma ve Dayanışma Günüdür
Aydın Deliktaş
Aydın Deliktaş
Üçüncü Tür
Aykut Özdoğan
Aykut Özdoğan
Büyüme Hormonu Nedir?
Ekrem Arıs
Ekrem Arıs
Ülkemizde Muay Thai
Metehan Dağcıoğlu
Metehan Dağcıoğlu
Unutulan Bir Değer: Şahabeddin-İ Sivasi
Ahper Nuri Delican
Ahper Nuri Delican
Aile Yapısı
Ahmet Tırpan
Ahmet Tırpan
Kurban Kesilirken Hangi Dualar Okunur?
İsmail Ayhan
İsmail Ayhan
Sivas Belediyespor Sancılı…
Fatih Tabur
Fatih Tabur
Adakta Gaye Allah Rızası Olmalıdır
Kürşad Özkaynar
Kürşad Özkaynar
Goebbels, Komünizm ve Bolşevizm
Eyüp Demirer
Eyüp Demirer
Liyakat, Sadakat ve İlle De Ehliyet
Neslihan Dereli
Neslihan Dereli
İşçiye Cuma Namazı İzni Verilmemesi (İşçi Bakımından) Haklı Fesih Sebebi Midir? –Son-
Emre Gürkan Gürleyük
Emre Gürkan Gürleyük
Yerel Seçimin Ardından,
Mustafa Coşkun
Mustafa Coşkun
AK Parti Toplantısı Sonrası Sivaslılar Ne Yapacak?
Kübra Duran
Kübra Duran
Ege Kıta Sahanlığı Sorunu
Hadi Töre
Hadi Töre
İran 2
Fatma Karakuzu
Fatma Karakuzu
Kitap İnsanı, İnsan Dünyayı Değiştirir
Abdullah Ağbektaş
Abdullah Ağbektaş
40. Hadisi Şerif
Esra Kurt
Esra Kurt
Süresiz Nafaka
Emre Şağban
Emre Şağban
Şehit
Ali Bozkurt
Ali Bozkurt
TİKİ-TAKA
İbrahim Özmen
İbrahim Özmen
Vampir
Ajda Mutlu
Ajda Mutlu
Dünya Çok Güzel, Gezmelisin !
Halil Kalemci
Halil Kalemci
Capital 500 Açıklandı
Yusuf Doğan
Yusuf Doğan
İLAHİ ADALET…
Süleyha Kara
Süleyha Kara
SEVGİNİN ADI
DOLAR
5.7488
EURO
6.3738
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Başkasını düzeltmeniz için, önce kendinizi düzeltiniz!

HZ.ÖMER (R.A)
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5