AK Hizmetler Hız Kesmiyor
AK Parti, Akıncılar ve Koyulhisar ilçe kongrelerini gerçekleştirildi. Koyulhisar kongresinde konuşan AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, “Koyulhisar bizim için önemli, Koyulhisar´da AK Parti hükümetleri olarak yaptığımız hizmetler hız kesmeden devam ediyor. TOKİ konutlarından öğretmenevine kadar. İlçelerimiz arasında yaptığımız en güzel öğretmenevi emin olabilirsiniz ki Koyulhisar´a yaptığımız öğretmenevi” dedi.
Tarih: 15.9.2020 07:00:00

Hayrullah AĞKAŞ

AK Parti´de Akıncılar ve Koyulhisar ilçe kongreleri gerçekleştirildi. AK Parti Akıncılar 7. Olağan Kongresi, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Polat, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensuplarının katılımı ile gerçekleştirildi

Divan Başkanlığını Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya´nın yaptığı kongre saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı.

Kongrenin açış konuşmasını gerçekleştiren Akıncılar İlçe Başkanı Yakup Noyan, kongrenin hayırlar getirmesini dileyerek, “Ben görev sürecim boyunca iki seçim geçirdim. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi ile yerel seçimleri gerçekleştirdik. Tek tek insanlarla görüşmemiz lazım. Belediye Başkanıma ‘Sen eşini alacaksın her eve uğrayacaksın´ dedim.  Biz de teşkilat olarak bütün vatandaşlarımızla tek tek görüştük ve hizmeti sadece AK Parti´nin yapacağını anlattık. sandıklardan AK Parti çıktı, Akıncılar kazandı” diye konuştu.

“AKINCILAR, 2023 YILINDA DA SESİNİ DUYURACAK”

Noyan´ın ardından konuşan İl Başkanı Hakan Aksu ise, “Pandemi dolayısıyla kalabalık, coşkulu kongrelerimizi bu dönem gerçekleştiremiyoruz. Bu dönem, açık havalarda delegelerimizin katıldığı sınırlı katılımcılar ile kongrelerimizi gerçekleştiriyoruz. Kongremizin Akıncılar ilçemize hayırlı olmasını Cenabı Allah´tan diliyorum. Akıncılar AK Parti kurulduğu günden bu tarafa her zaman partimize destek vermiştir. 2002 yılında ben AK Parti İl Başkan Yardımcısı olarak gelip gittiğim süreç içerisinde her zaman AK Parti´nin yanında oldu Akıncılar. Hacı Bekir ağabeyimiz ile çıktık biz bu yola, Hacı Bekir ağabeyimiz ile birlikte partimizde görev almış tüm başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerine, Gençlik kollarına, Kadın Kollarına, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum. 2001 yılından bu tarafa onlar bu gayreti, desteği vermeselerdi bugün Recep Tayyip Erdoğan´ın sesi Karadeniz´de, Akdeniz´de güçlü çıkmazdı. Son yerel seçimlerde de Hasan Şen Başkanımızı seçerek desteğinizi yinelediniz. İnşallah Yakup ağabeyimiz başkanlığında oluşturulacak yeni güçlendirilmiş teşkilatımız ile birlikte inşallah Akıncılar 2023 yılında da hem Sivas´ta hem de Genel Merkez´de sesini duyuracak” diye konuştu.

KONGRELER SINIRLI KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Son olarak konuşan Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ise, “AK Parti´de kongreler düğün, bayram havasında geçer. Yakup ağabeyimizin söylediği gibi bugün hepimiz 19 yaşımızdayız. O nedenle partimizin en hareketli, en bereketli dönemini yaşıyoruz. Fakat pandemiden dolayı sınırlı sayıdaki delegelerimizle açık havada kongrelerimizi devam ettiriyoruz. AK Parti´mizin kurulduğu günden bu tarafa Akıncılar bizim kalelerimizden birisi oldu. Dört dönemdir belediyemizi AK Partimize teslim ettiniz. Bugün hangi hizmetlere bakarsanız bakın AK Parti´nin hizmetlerini görüyorsunuz. Yollardan hastanelere, okulundan kütüphanesine kadar her şey de AK Parti´nin imzası var. Sizin 19 yıldır Recep Tayyip Erdoğan´ın arkasında durmanızın soncudur bunlar. Sizler 19 yıldır Recep Tayyip Erdoğan´a ve onun yol arkadaşlarına desek olmamış olsa idiniz bugün biz ne Karadeniz´de doğal gazı bulabilirdik, ne Akdeniz´de petrol arama cesareti gösterebilirdik ki son dönemlerde görüyoruz Amerika Başkan adayı ‘Bizim Türk halkı ile sorunumuz yok, Erdoğan´la sorunumuz var´ diyor.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Akıncılar ilçe teşkilatının faaliyet raporu, gelir – gider bilançosu okunarak tebliğ edildikten sonra seçime geçildi. Tek Liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Yakup Noyan, tekrar ilçe başkanlığı görevine seçilerek güven tazeledi.

KOYULHİSAR KONGRESİ

AK Parti Koyulhisar 7. Olağan Kongresi, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, AK Parti Kadın Kolları Sivas İl Başkanı Arzu Polat, AK Parti Sivas İl Başkan Yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensuplarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Divan Başkanlığını Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya´nın yaptığı kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.

Kongrenin açış konuşmasını gerçekleştiren Koyulhisar İlçe Başkanı Caner Kara, “Allah´ıma şükürler olsun ki Recep Tayyip Erdoğan´a hizmet etmek için bizlere bu görevi layık gördünüz, bundan sonra devam dediniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yönetimde görev alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışı bundan sonraki görev alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

“2023 YILINA HAZIR BİR ŞEKİLDE YÜRÜYECEĞİZ”

Kara´nın ardından kürsüye gelen İl Başkan Hakan Aksu, “7. olağan kongremizi gerçekleştiriyoruz. AK Parti´de kongreler yenilenmenin, güçlenmenin ve önümüzdeki süreçlere daha güçlü bir şekilde girmenin kavşaklarından birisidir. İnşallah bizde burada ilçe başkanımızla beraber yeni yönetimiyle yenileniş, güçlenmiş bir Koyulhisar teşkilatı ile 2023 yılına hazır bir şekilde yürüyeceğiz. Ben özellikle kurucu ilçe başkanımızdan bu tarafa görev yapmış tüm ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum, yönetim kurulu üyelerine, gençlik kollarına, kadın kollarına, belediye meclis üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize teşekkür ediyorum. Onlar eğer bu davamıza destek olmasalardı Recep Tayyip Erdoğan´ın yanında ses vermeselerdi bugün Ortadoğu´da, Karadeniz´de, Ege´de Recep Tayyip Erdoğan´ın sesi bu kadar güçlü çıkmayacaktı” şeklinde konuştu.

“YAPTIĞIMIZ HİZMETLER HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR”

Son olarak konuşan Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ise AK Parti döneminde Koyulhisar´a yapılan yatırımlar hakkında bilgi vererek, “Koyulhisar bizim için önemli, Koyulhisar´da AK Parti hükümetleri olarak yaptığımız hizmetler hız kesmeden devam ediyor. TOKİ konutlarından öğretmenevine kadar. İlçelerimiz arasında yaptığımız en güzel öğretmenevi emin olabilirsiniz ki Koyulhisar´a yaptığımız öğretmenevi. Yine TOKİ tarafından 370 konut kazandırıyoruz. İşyerleri, camisi ile birlikte kompleks halinde. İlçe Emniyet Müdürlüğü binamızı yeniliyoruz. Orman İşletme Müdürlüğü binamızı inşallah en kısa zamanda yapacağız. Okullarımız, yollarımız vs. Bunları siz birebir yaşadığınız için saymamıza gerek yok, bunları siz görüyorsunuz. Gördüğünüz için de 19 yıldır Recep Tayyip, Erdoğan´a, onun kadrolarına, dava arkadaşlarına yetkiyi veriyorsunuz” dedi.

15 Temmuz´da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen darbe kalkışmasını hatırlatan Ekinci, “15 Temmuz akşamı bu necip millet darbelere darbe yaptı. 15 Temmuz´dan sonra Türkiye´de hiç kimsenin bırakın darbe yapmayı, aklından dahi geçireceğini sanmıyorum. Ama hala birileri Amerika başkan adayından, Fransa Cumhurbaşkanından medet umuyor. Cumhur ittifakı olarak üzerimizde önemli bir sorumluluk var. 2023 seçimlerine gider iken almış olduğumuz oy oranından daha fazla oy alarak Cumhurbaşkanımızın ülkemize 19 yılda kazandırdıkları için teşekkür amacıyla hem de Cumhuriyetimizin 100´üncü yılında tam bağımsız Türkiye için Koyulhisar her zamankinden daha fazla destek verecektir” şeklinde konuştu.  

Konuşmaların ardından Koyulhisar ilçe teşkilatının faaliyet raporu, gelir – gider bilançosu okunarak tebliğ edildikten sonra seçime geçildi. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Caner Kara, tekrar ilçe başkanlığı görevine seçilerek güven tazeledi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Hizmetler Kesmiyor
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Hayırseverden  Eğitime Destek
Hayırseverden Eğitime Destek
İlimizde hayırseverlerin eğitime katkısı devam ediyor. Bu kapsamda Saffet Sungur, mezun olduğu Kongre İlkokulu alanına 12 derslikli ilkokulun yapımını üstlenecek. Sivas Valiliği ile hayırsever Saffet Sungur arasında imzalanan protokol töreninde konuşan Vali Salih Ayhan, “Hayırseverimizin bu okuldan güzel şeyler aldığı bu imzayla tasdik edilmiş oldu” dedi.
Yoldan Çıkan Kamyon Devrildi--Video
Yoldan Çıkan Kamyon Devrildi--Video
Yoldan çıkan kamyon devrildi, 1 ölü 1 yaralı
Usulsüz Avlanan 4 Avcıya Yasal İşlem
Usulsüz Avlanan 4 Avcıya Yasal İşlem
Sivas´ın Şarkışla ve Yıldızeli ilçelerinde usulsüz avlanan 4 avcı hakkında yasal işlem yapılırken 18 adet çil kekliğe el konuldu.
İhbarıyla Ekipleri Alarma Geçirdi --Video
İhbarıyla Ekipleri Alarma Geçirdi --Video
Binayı patlatacağını söyleyen şahıs ekipleri alarma geçirdi
Yardımına Köy Sakinleri Koştu
Yardımına Köy Sakinleri Koştu
ivas´ın Hafik ilçesinde bir köyde uçamayan kartal, köylüler sayesinde telef olmaktan kurtuldu
Eski Başkan Huzuru Toprakta Buldu
Eski Başkan Huzuru Toprakta Buldu
Sivas´ın Altınyayla ilçesinde geçtiğimiz dönem belediye başkanlığı görevini yürüten Necmettin Mermer, 40 yıllık siyasetin yorgunluğunu bahçesinde atıyor
43 Firmaya Yer  Tahsisi Yapıldı
43 Firmaya Yer Tahsisi Yapıldı
“100. Yılında 100 Üretim ve İstihdam Kapısı” hedeflerine emin adımlarla yürüdüklerini kaydeden Vali Salih Ayhan, “Şu an itibariyle 43 firmamıza 1. OSB´de yer tahsisini yaptık. Firmalarımızın istihdam hedefi toplamı 3 bin 89 kişi. Diğer yandan Gemerek OSB´mizle ilgili tahsis ve altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Oran Kalkınma Ajansı Koordinasyonunda Cazibe Merkezleri Destekleme Programından altyapı çalışmaları için önemli bir hibe desteği alıyoruz” dedi.
TOKİ Konutları Satışa Çıkardı
TOKİ Konutları Satışa Çıkardı
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı aralarında Sivas´ın da bulunduğu 23 ilde 176 konutu satışa çıkardı. Konutlar yüzde 25´i peşin 120 ay vadeyle satışa sunulacak.
Esnafa Rampa  Kolaylığı
Esnafa Rampa Kolaylığı
Sivas Belediyesi Ata Sanayi´ye araç indirme-bindirme rampası inşa etti. Özellikle hasarlı araçların indirilmesinde büyük kolaylık sağlayan rampa, sanayi esnafının yüzünü güldürdü.
Mücadelemizi  Sürdüreceğiz
Mücadelemizi Sürdüreceğiz
37. Bölge Sivas Eczacı Odası´nın 13. seçimsiz olağan mali kongresinde konuşan Oda Başkanı Bahadır Eren, “Kamu yararını önceleyen demokratik bir meslek örgütü olmanın bilinciyle cumhuriyet, demokrasi, toplumsal barış, eşitlik ve adalet ilkelerinden ödün vermeden haklı mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.
İnsana Değer  Hizmetten Geçer --video
İnsana Değer Hizmetten Geçer --video
TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, ilimize yapılan yatırımları değerlendirdi. Sivas´ın AK Parti döneminde aldığı hizmetlerle çağ atladığını vurgulayan Yılmaz, “İnsana değer hizmetten geçer. Hiç hizmet vermezsen hiç değer vermiyorsun demektir. İnsana ne kadar çok hizmet götürüyorsan o kadar çok değer veriyorsun demektir” dedi.
Saçları Araç Camına Yapıştı
Saçları Araç Camına Yapıştı
Sivas´ta karşıdan karşıya geçmek isterken hafif ticari aracın çarptığı yaşlı adam ağır yaralandı
Sağlık Çalışanlarına Çirkin Saldırı
Sağlık Çalışanlarına Çirkin Saldırı
Sivas´ın Şarkışla ilçesinde sağlık ekipleri, yardımına gittikleri kişilerin saldırısına uğradı.
Aküleri Çaldılar
Aküleri Çaldılar
ivas´ta bir vatandaş, işe gitmek için kamyonunun başına geldiğinde akülerin yerinde olmadığını fark etti
Otomobil Ters Döndü: 2 Yaralı
Otomobil Ters Döndü: 2 Yaralı
ivas´ın Gemerek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Cep Telefonları İle Kitap Yazdılar
Cep Telefonları İle Kitap Yazdılar
Sivas´ta çift yumurta ikizleri kız kardeşler bilgisayarları bozulunca cep telefonları ile polisiye ve şiir türünde 2 kitap yazdı
Mutluluktan Gözyaşı Döktüler
Mutluluktan Gözyaşı Döktüler
Diyalize bağlı olarak hayatta kalma mücadelesi veren iki kadın, Cumhuriyet Üniversitesi Organ Naki Merkezinde gerçekleştirilen ilk nakiller ile sağlıklarına kavuştu
Apartman Görevlisi Darp Etti
Apartman Görevlisi Darp Etti
Sivas´ta apartman görevlisin asansöre tükürdüğü iddiası ile küçük çocuğu tokatladığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Baba, karakola giderek apartman görevlisinden şikayetçi oldu
Genç Kız Hayatını Kaybetti
Genç Kız Hayatını Kaybetti
Onuncu kattan havalandırma boşluğuna düşen genç kız hayatını kaybetti
Turizm Potansiyelini  Zirveye Taşıyacak--Video
Turizm Potansiyelini Zirveye Taşıyacak--Video
İlçe gezileri kapsamında Divriği´de çeşitli temaslarda bulunan Vali Salih Ayhan, Çaltı Kanyonu, Divriği Ulu Cami, Divriği Kalesi ve şehir merkezinin muhteşem manzarasını ziyaretçilerine sunacak olan ´Cam Seyir Teras ve Mesire Alanı Projesi´ni yerinde inceledi. Vali Ayhan, "Bu mekan, Divriği´nin var olan turizm potansiyelini zirveye taşıyacak." dedi.
Sivas´a Gurur Yaşattılar
Sivas´a Gurur Yaşattılar
Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Liseler Arası İHA yarışmasında birinci olan Sivas Bilişim Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ödüllerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın elinde aldı.
Halkımız Yoksullaşıyor
Halkımız Yoksullaşıyor
Saadet Partisi Gençlik Kolları, kent meydanında ‘Fikir Duvarı´ açtı. Sivaslıların ülkenin sorunlarını kaleme aldığı etkinlikte konuşan Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Yahya Coşar, “Yanlış politikalar sonucu halkımız yoksullaştırılmıştır. Esnafımız kepenk kapatmak zorunda kalmakta, işveren işçisinin maaşını ödeyememekte, pazarcımız tezgâhını kuramamakta, veliler öğrencilerinin eğitim masraflarını karşılayamamaktadır” dedi.
İlk Kazma Vuruldu
İlk Kazma Vuruldu
Kılavuz Mahallesi´ne kazandırılacak olan Yatılı Kur´an Kursu ve Külliyesi inşaatı için ilk kazma vuruldu. Hafız yetiştirilecek bina 5 katlı ve 150 öğrenci kapasiteli olacak.
Çiftçi İhracatı  Ayakta Tuttu
Çiftçi İhracatı Ayakta Tuttu
Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi´nin 68. Olağan Mali Genel Kurulu Konya Şeker Fabrikasında yapıldı. Genel Kurul´da konuşan PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, “Türk çiftçisi ihracatı ayakta tuttu. Türkiye´nin dört bir tarafındaki üreticiler ile birlikte Türkiye´yi, milletimizi ele güne muhtaç etmeyen bu salondaki tüm üreticileri, salgına rağmen tarlayı terk etmeyen kahramanları tebrik ediyorum” dedi.
İdam Cezası  Geri Gelsin
İdam Cezası Geri Gelsin
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Özkan Turan Navruz, kamuoyunda büyük tepkilere neden olan "Çocukların cinsel istismarı", "Cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar" ile “Cebir ve şiddet kullanarak anayasal düzeni ortadan kaldırmaya çalışmak" suçlarına idam cezası uygulanması gerektiğini söyledi. İl Başkanı Navruz, “Bu noktada vereceğim örnek vatandaşlarımızı çok rahatsız edebilir ama bir annenin gözünden sakındığı evladını hunharca istismar edip vahşice öldüren bir insanı devletin ekmeğiyle beslemek ne kadar mantıklı? Bu mahlukatı devletin ekmeğiyle devletin hapishanesinde 20-30-40 yıl veya ölene kadar orada yaşatmanın orada onu verdiğimiz vergilerle beslemenin bir mantığı yok. Sayın Genel Başkanımız bunu söylüyor. Bu sapıklar, sapkınlar, devletin polisini şehit edenler bunların beslenmesine gerek yok. Bunların hapishanelerde tutulması kamuoyunun vicdanını kanatmaktadır. İnsanlar adaletin yerine gelmediğini düşünmektedir” dedi.
Sivas´a 160 Yataklı Hastane
Sivas´a 160 Yataklı Hastane
Numune Hastanesi İstasyon Ek Bina olarak hizmet veren Sivas Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından müstakil hastaneye dönüştürüldü.
 6 Metre Yükseklikten Yere Çakıldı
6 Metre Yükseklikten Yere Çakıldı
Sivas´ın Şarkışla ilçesinde evinin interneti gittiği için çıktığı telefon direğinden dengesini kaybederek 6 metre yükseklikten yere düşen kişi yaralandı
Fotoğraf Merakı, Şahini Telef Olmaktan Kurtardı
Fotoğraf Merakı, Şahini Telef Olmaktan Kurtardı
Sivas´ta kayalıklardaki kızıl şahinin fotoğrafını çeken bir kişi, kuşun kanadının kırık olduğunu görünce yetkililere haber verdi.
500 Kilometre Mesafeden Taşındı
500 Kilometre Mesafeden Taşındı
Hayırseverin arzusunu yerine getirmek için Sivas´ta bulunan caminin minaresi 500 kilometre uzaklıktaki Rize´den kamyon kasasında taşındı
Nisa, Eski Yüzüne Kavuşacak
Nisa, Eski Yüzüne Kavuşacak
rine kızgın yağ dökülmesi sonucu saçlarından olan ve vücudunda derin yanıklar oluşan Nisa, hayırsever doktor ve hastanenin sayesinde eski yüzüne ve saçlarına yeniden kavuşacak
Yusuf Doğan
Yusuf Doğan
İnancın Zaferi…
Alper Duran
Alper Duran
Milli Muhalefet
Haydar Mermer
Haydar Mermer
Gündeme Dair Kısa Kısa
Orhan Arslan
Orhan Arslan
Aile Korunması Gereken En Önemli Temel Taşımızdır
Taner Karabal
Taner Karabal
Erdoğan´ımızı Yedirmeyelim
Erdem Tahıllıoğlu
Erdem Tahıllıoğlu
Camide Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Meliha KARTAL
Meliha KARTAL
Kreş Mi, Ev Mi ?
Çetin Polat
Çetin Polat
Şampiyonluğa Adım Adım
Kuzey Akkaş
Kuzey Akkaş
El-Aziz
Adem Yıldırım
Adem Yıldırım
"Biz Hep Birlikte Türkiye´yiz"
Muzaffer Karadağ
Muzaffer Karadağ
Nasıl Kalkınabiliriz?
Hanife Döner
Hanife Döner
Spor Yapın Güzel İnsanlar
Halil İbrahim Budaklı
Halil İbrahim Budaklı
Ekonomi Bakanı´nın Sivas İş Dünyası İle Buluşması
Muhittin Karahan
Muhittin Karahan
Namaz Dinin Direğidir
Oğuzhan Sarzep
Oğuzhan Sarzep
Sivas Gümbür Gümbür
Yurdal Epsileli
Yurdal Epsileli
Güzel Günler Gelecek
Adem Akgül
Adem Akgül
Birbirinden Lezzetli Sivas Yemekleri
Aykut Özdoğan
Aykut Özdoğan
Büyüme Hormonu Nedir?
Ekrem Arıs
Ekrem Arıs
Ülkemizde Muay Thai
Metehan Dağcıoğlu
Metehan Dağcıoğlu
Unutulan Bir Değer: Şahabeddin-İ Sivasi
Ahper Nuri Delican
Ahper Nuri Delican
Aile Yapısı
İsmail Ayhan
İsmail Ayhan
Sivas Belediyespor Sancılı…
Kürşad Özkaynar
Kürşad Özkaynar
Goebbels, Komünizm ve Bolşevizm
Eyüp Demirer
Eyüp Demirer
Liyakat, Sadakat ve İlle De Ehliyet
Neslihan Dereli
Neslihan Dereli
İşçiye Cuma Namazı İzni Verilmemesi (İşçi Bakımından) Haklı Fesih Sebebi Midir? –Son-
Emre Gürkan Gürleyük
Emre Gürkan Gürleyük
Yerel Seçimin Ardından,
Mustafa Coşkun
Mustafa Coşkun
AK Parti Toplantısı Sonrası Sivaslılar Ne Yapacak?
Kübra Duran
Kübra Duran
Ege Kıta Sahanlığı Sorunu
Hadi Töre
Hadi Töre
İran 2
Fatma Karakuzu
Fatma Karakuzu
Kitap İnsanı, İnsan Dünyayı Değiştirir
Abdullah Ağbektaş
Abdullah Ağbektaş
40. Hadisi Şerif
Esra Kurt
Esra Kurt
Süresiz Nafaka
Emre Şağban
Emre Şağban
Şehit
Ali Bozkurt
Ali Bozkurt
TİKİ-TAKA
İbrahim Özmen
İbrahim Özmen
Vampir
Ajda Mutlu
Ajda Mutlu
Dünya Çok Güzel, Gezmelisin !
Halil Kalemci
Halil Kalemci
Capital 500 Açıklandı
Süleyha Kara
Süleyha Kara
SEVGİNİN ADI
DOLAR
7.8080
EURO
9.1281
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Resulullah (sav) rüşvet alana da verene de lanet etti.Rüşvet alan da veren de cehennemdedir.

Hz. Muhammed
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1

1