GÜNDEM 21.11.2020 07:03:00 0

BAŞKAN BİLGİN´DEN ÖĞRENCİLERE BİSİKLET - VİDEO

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin İHH İnsani Yardım Vakfı Sivas şubesi tarafından belirlenen başarılı öğrencileri bisikletle ödüllendirdi. Başkan Bilgin, ?Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize destek vermek bizim en asli vazifemizdir. Öğrencilerimizin başa

Adem Sabit NALBANT

İHH İnsani Yardım Vakfı Sivas Şube Başkanı Efe Zileli ve yönetimi ile derslerinde başarı gösteren öğrenciler Başkan Bilgin´i makamında ziyaret etti. Öğrencilerin bisiklet taleplerine kayıtsız kalmayan Başkan Bilgin farklı okullarda eğitim gören 20 öğrenciye bisiklet hediye etti.

Ziyarette konuşan İHH İnsani Yardım Vakfı Sivas şube Başkanı Efe Zileli ?Derslerinde başarılı olan 20 çalışkan öğrencimize hem motive olması hem de spor yapmalarını sağlamak amacıyla öğrencilerimizin de isteği üzerine başkanımıza bilgi verdik. Başkanımız da öğrencilerin bu isteklerini kırmayarak onlara bisikletlerini hediye etti. Ben öncelikle kendisine tüm öğrencilerimiz ve aileleri adına çok teşekkür ediyorum. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayarak kime el uzatmak istesek kimin yanında olmak istesek başkanımızın desteğini görüyoruz. Göreve ilk gelirken gönül belediyeciliği yapacağız demişti baktığımızda da hakikaten gönüllere dokunur işler ve projeleri hayata geçiyor. Ortak akıl ve istişareyle her kesime el uzatan desteklerini esirgemeyen başkanımızdan Allah razı olsun.? dedi.

BAŞARI DEVAM ETSİN

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise ?Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize destek vermek bizim en asli vazifemizdir. Öğrencilerimizin başarısı bizleri gururlandırıyor. Bizlere bu gururu yaşatan öğrencilerimizi bisikletle ödüllendirerek ders çalışarak zihinlerini bisiklet sürerek spor yaparak da bedenlerini geliştirmelerini istiyoruz. Bu anlamda öğrencilerimizden beklentimiz başarılarına devam etmeleri. Gerek devletimiz gerekse de bizler onların okumaları kaliteli eğitim alabilmeleri için ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da hazırız. Bu anlamda İHH insani Yardım vakfımıza da teşekkür ediyoruz. Yapmış olduğu hizmetlerle desteklerle el uzatılmadık kimse kalmıyor. Sosyal Belediyecilik anlayışı gereği bizlerde sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Tekrar sizlere ve ekibinize teşekkür ediyorum.? dedi. Daha sonra Belediye Başkanı Hilmi Bilgin öğrencilere bisikletlerini verdi.