SPOR 24.11.2018 07:00:00 0

Belediyespor´a Baklava Dopingi

Yeşil Meydan taraftar grubu, yarın Kırklarelispor´a konuk olacak olan Sivas Belediyespor´un antrenmanına ziyarette bulunarak teknik heyet ve futbolculara idman öncesi baklava ikram ettiler.

OĞUZHAN SARZEP

Sivas Belediyespor taraftar grubu ?Yeşil Meydan? Kırklarelispor maçı öncesinde teknik heyet ve futbolculara destek oldu.

Yeşil Meydan taraftar grubu, Muhsin Yazıcıoğlu Tesislerinde Kırklarelispor maçı hazırlıklarını tamamlayan Sivas Belediyespor teknik heyet ve futbolcularına moral ziyareti gerçekleştirdi.

Kırklarelispor maçı öncesi takıma destek olmak amacıyla düzenlenen ziyarette, grup lideri Alperen Çengel, takım kaptanı Ali Aydın ve teknik direktör Özer Karadaş´a çiçek ve tatlı ikram etti.

Geçen haftaki 4 ? 1´lik yenilginin telafi edileceğine inandığını ifade eden Yeşil Meydan taraftar grubu lideri Alperen Çengel, teknik heyete ve futbolculara güvendiklerini belirterek, Sivas Belediyespor takımının, Kırklareli´nden iyi bir sonuçla döneceğine inandığını sözlerine ekledi.

?BİZİM İÇİN MORAL OLDU?

Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Özer Karadaş ise, nezaket ziyareti sebebiyle memnuniyetini belirterek, kısa süre önce kurulan Yeşil Meydan taraftar grubunun Sivas Belediyespor´a iyi günde olduğu gibi zor zamanlarında da destek olduğu için teşekkür etti. Karadaş; ?Kırklarelispor maçından iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz. Karşılaşma öncesinde Yeşil Meydan taraftar grubunun ziyaret etmesi, teknik heyet ve futbolcular için bir moral oldu. Kendilerine teşekkür ediyoruz? dedi.

/resimler/2018-11/23/1559287862061.jpg

/resimler/2018-11/23/1559498331843.jpg

Haber Kaynak : SİVAS İRADE GAZETESİ