GÜNDEM 22.01.2021 07:00:00 0

Çetindağ´ın Talepleri Erdoğan´a İletildi

Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Aksu, il kongresine katılmak üzere 13 Ocak´ta Sivas´a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz´ün Ziraat Odası´nı da ziyaret ettiğini anı

Fatih TABUR

Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 13 Ocak´ta gerçekleştirilen kongrede güven tazeleyen AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İl Başkanı Aksu´yu tebrik ederek başarılar dileyen Ziraat Odası Başkanı Çetindağ; ?Biz Hakan Bey ile ortaklaşa çalışıyoruz. Sivas tarım ve hayvancılığının en üst seviyeye getirilmesi noktasında bilgi alışverişinde  bulunuyoruz. Her konuda Ziraat Odası´nın görüşleri alınıyor, önceden bilgi veriliyor. Kendilerine teşekkür ediyorum? dedi.

?PROJELERDE DESTEKLERİNİ İSTEYECEĞİZ?

Tarım ve hayvancılık şehri Sivas´ta çiftçilerin sıkıntılarının çözümü noktasında Aksu´nun elinden gelen gayreti gösterdiğini belirten Çetindağ, ?Bize verdiği desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra da tarım ve hayvancılık şehri olan Sivas´ımızda tüm  projelerle ilgili ortaklaşa nice güzel adımlar atacağız. Projelerde desteklerini isteyeceğiz. Her zaman zaten yanımızdalar bundan sonra da yanımızda olacaklarına inanıyorum. Kıymetli başkanımıza ve ekibine Ziraat Odası yönetim kurulu adına başarılar diliyorum. Bu ülke hepimizin. İnşallah hep beraber çalışacağız? diye konuştu.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başlayan AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ise ?Kıymetli başkanım ve değerli yönetim kurulu üyelerimize nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Geçen Çarşamba kongremizi yaptık. Yeni yönetimimizle beraber önümüzdeki 3 sene boyunca İl Başkanlığı görevine Sayın Cumhurbaşkanımızın önerisi ve delegelerimizin desteğiyle de tekrar getirilmiş olduk. Göreve geldiğimiz günden beri iç uyumu sağlamakla beraber sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte de ciddi çalışmalar içinde olmaya gayret gösterdik. Bu konuda Ziraat Odamız gibi  Ticaret ve Sanayi Odamız gibi büyük kuruluşlarla hep beraber hareket ettik? açıklamasında bulundu.

ÇETİNDAĞ´IN TALEPLERİ CUMHURBAŞKANINA İLETİLDİ

İl kongresine katılmak üzere 13 Ocak´ta Sivas´a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz´ün Ziraat Odası´nı da ziyaret ettiğini anımsatan Aksu, ?Ziyarette kıymetli Başkanımız Hacı Çetindağ´ın verdiği bilgiler ve hükümetimizden isteklerini değerli Başkan Yardımcımız, Merkez Yürütme Kurulu toplantısı öncesi Sayın Cumhurbaşkanımıza iletti. Gerek vekillerimiz gerek belediye başkanımız gerekse tüm teşkilat birimlerimizle beraber Sivas çiftçisinin her zaman yanında olduğumuzu söylemek istiyorum. Sivas´ın en önemli kalemlerinden birisi hayvancılık. Ziraat Odamızdan bu konularda destek alarak inşallah güzel projeler oluşturup ilgili bakanlarımıza, ilgili vekillerimize götüreceğiz. Bu konuyla ilgili gerekli mücadeleyi, çalışmayı da yapacağız. Hacı Başkanımıza teşekkür ediyorum. Gerçekten her zaman desteğini hissettik. Allah razı olsun? ifadelerini  kullandı.