GÜNDEM 15.01.2018 06:00:00 0

CİHANGİROĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Yıldızeli Şoförler ve Otomobilciler Odası´nda yapılan olağan kongrede mevcut başkan Nurettin Cihangiroğlu güven tazeleyerek, yeniden başkanlığa seçildi. Cihangiroğlu, "Birlik ve beraberlik içerisinde üyelerimize hizmet etmeye ve sorunlarını gidermeye gayr

HAYRULLAH AĞKAŞ
Yıldızeli Şoförler ve Otomobilciler Odası´nın olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Nurettin Cihangiroğlu güven tazeledi.
İlçede Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen ve Divan Başkanlığını Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ali Kılıç´ın yaptığı genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.
Genel kurulun açılış konuşmasını yapan oda başkanı Nurettin Cihangiroğlu, görevde bulunduğu süre içerisinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçede ve köylerde bulunan esnaflara her konuda yardımcı olmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Cihangiroğlu, esnaf ve sanatkarın zor bir dönemden geçmesine rağmen hükümetin destekleriyle önemli katkılar sağlandığını söyledi.
Üyelerin destekleriyle ilçeye şoförler odasını kazandırdıklarını vurgulayan Cihangiroğlu, plaka basım hizmetini de vermeye başladıklarını kaydetti. Cihangiroğlu, "Birlik ve beraberlik içerisinde üyelerimize hizmet etmeye ve sorunlarını gidermeye gayret gösterdik. Odamız bünyesine şoförler odasını da katarak, plaka basım hizmetini de yapmaya başladık. Bundan böyle esnaflarımız mağdur olmayacak. Mobil muayene istasyonunun ilçemize ayda bir gelmesini sağladık. Gerekli görüşmeleri yaparak 15 günde bir gelmesi içinde görüşmeler yapıyoruz. Hedefimiz ise ilçemize, esnaf ve sanatkârımıza yakışır bir hizmet binası kazandırmaktır. Bizlere her konuda destek olan Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Beşir Köksal´a, ilçe protokolümüze ve siz değerli üyelerimize teşekkür ederek genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Yönetim, Denetim Kurulu, bilançolar okunduktan sonra ibra edildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Nurettin Cihangiroğlu üyelerden tam destek alarak güven tazeledi.
Yıldızeli Esnaf ve Sanatkârlar Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimi Kaan Çakan, Faruk Yaşin, Mustafa Uçar, Hüseyin Tutar, Mustafa Çakmak ve Muhammed Görgünden oluştu. Denetim Kurulu ise İsmail Akar, Taner Elçiyar, Merve Uçar Topaktaş´tan oluştu.