"Desteklenmesini İstiyoruz"--Video
31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimler kapsamında ilimize gelerek kent meydanında Sivaslılara seslenen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sivas Türkiye´nin 2. büyük vilayeti. 29 bin kilometrekare toprağımız var. Mezralarla beraber 2 bine yakın yerleşim yeri var ama Sivas Türkiye´mizin en hızlı en çok göç veren ili. Sivas´ın önce göç veren değil göç alan bir il haline gelmesini istiyoruz. Bundan dolayı da hem tarımın hem de sanayinin desteklenmesini istiyoruz” dedi.
Tarih: 18.3.2019 07:00:10

FATİH TABUR

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek mahalli seçimler kapsamında Sivaslılara hitap etti.

Partisinin İl Başkanlığı tarafından kent meydanında gerçekleştirilen miting programında konuşan Genel Başkan Karamollaoğlu Sivas´ın işsizlik ve göç ile mücadele ettiğini  söyleyerek çarenin Milli Görüş anlayışında olduğunu savundu.

“Beka sorunu” tartışmalarına değinerek konuşmasına başlayan Genel Başkan Karamollaoğlu, “Geleceğimiz, bekamız tehlike altındaymış gibi bir kanaat oluşturulmaya çalışılıyor. Biz bunun gerçekçi olmadığını söyledik. Ülkemiz, Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu tarihten beri dış güçlerin gözündedir, tehdidi altındadır. Elbette biz bunu biliriz, buna karşı nasıl tedbir alınması gerektiğini de biliriz. Bugün ne yazık ki  iktidarda bulunan arkadaşlarımız kendi bekalarını ülkenin bekasıymış gibi göstermeye kalkıyorlar. Bu doğru değil. Bunu da tekrar tekrar söyledik” dedi.

“AK PARTİ YORULDU”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın “metal yorgunluğu” sözlerini anımsatan Genel Başkan Karamollaoğlu, “Kendileri itiraf ettiler. Teşkilatlarında, belediyelerinde, bakanlıklarında metal yorgunluğu olduğunu kendileri söylediler. Biz de diyoruz  ki  doğru bir teşhiste bulundunuz ama bir eksiğiniz var, bu sadece sizin teşkilatlarınızda, belediyelerinizde, bakanlıklarınızda değil genel merkezinizde de var. AK Parti yoruldu. Artık ülkenin problemlerine çözüm üretemiyor. Biz bunu dile getiriyoruz. Lütfen sözlerimizi doğru anlayınız. Biz bundan dolayıdır ki ısrarla şu andaki gelinen noktaya dikkat çekiyoruz” diye konuştu.

“ÖNCELİKLERİ İYİ BELİRLEYİN DİYORUZ”

Türkiye´de Şubat ayı itibariyle 3 milyon 981 bin kişi olan işsiz sayısının 4 milyon 400 bine çıktığını vurgulayan Genel Başkan Karamollaoğlu, “Her ay işsizlikte bir artış var. Cebine 400 lira konulduğu için ‘Ben işsizim´ demeyen insanları da katarsak bu sefer 6 milyon 500 bin işsiz insan var ülkemizde. Bu işsizliği nasıl önleyeceksiniz. Sorumuz bu? Şimdi burada bunu söyleyeceğim bunu yine bizim başımıza vurmaya kalkacaklar. Hızlı trenlerle önleyemezsiniz. Biz hızlı trene karşı değiliz. Sivas´ımız hızlı trenden daha mükemmeline layık bir ildir. Öncelikleri iyi belirleyin diyoruz” açıklamasında bulundu.

ÜRETİME DÖNÜK YATIRIMLARA DESTEK VERMEK LAZIM

Sivas´ın yüzölçüm bakımından Türkiye´nin en büyük 2. ili olduğunu anımsatan Genel Başkan Karamollaoğlu, “Düşünün, Sivas Türkiye´nin 2. büyük vilayeti. 29 bin kilometrekare toprağımız var. Mezralarla beraber 2 bine yakın yerleşim yeri var ama Sivas Türkiye´mizin en hızlı en çok göç veren ili. Sivas bu sebepledir ki halen büyükşehir olamadı. Ben lise tahsilimi parasız yatılı imtihanında aldığım başarı ile gittim Kayseri´de yaptım. O zaman Sivaslıları Kayseri´ye, Kayserilileri de buraya veriyorlardı. Kayseri bizden küçük vilayetti. Kayseri hakikaten bizim yanımızda hesaba bile katılmazdı ama aldı başını gitti, sanayi şehri haline geldi. Bugün onların da problemi var, biliyorum ama büyükşehir oldular. Bizim derdimiz bu. Burada eğer göç önlenecekse mutlaka üretime dönük yatırımlara destek vermek lazım. Bizim ekilebilir arazimiz çok. Topraklarımız verimli değil ama siz çiftçimize destek verirseniz, mazottan vergiyi kaldırırsanız, gübredeki vergiyi kaldırırsanız, ilaçtaki vergiyi kaldırırsanız bazı yerlerde derin kuyu pompaları ile çekilen suda harcanan elektriğin vergisini kaldırırsanız çiftçi ayağa kalkar. Bizim topraklarımızın büyük bir kısmı ekilip biçilmiyor. Neden? Çiftçi geçimini sağlayamadığı için. Adam zararına çalışır mı? Olmaz. Toprak Mahsulleri Ofisi´nin üstünde geçmişte hep ‘Ofis çiftçinin kara gün dostu´ denirdi. Yani çiftçi tahılını ürettikten sonra başı sıkışırsa ürününü oraya cari fiyattan satar; eline parasını alır, ihtiyacını giderirdi. Bugün böyle bir iş yok artık. Bu arkadaşlarımız işte bundan dolayıdır ki geldiler Sivas´a bir kayak merkezi kurdular. Hay Allah size akıl fikir versin ya. 100 milyonlarca para ayrıldı. Gelişmeleri görmüyor musunuz? Kar yağışları kalktı. Niye yaptılar? Adımız geçsin diye. Adın geçiyor orada. İşte bu tesisi kurdular 300 milyonu toprağa gömdüler. Bunu  da yapanlar sizlersiniz. 300 milyonla siz bir sanayi tesisi kursanız 500-600 kişiye iş çıkar. Eğer bunu özel sektöre kurdurur o da 300 milyon liralık yatırım eklerse bine çıkar bu rakam. Sivas´ın çalışacak işe ihtiyacı var. Onun için ben bütün kardeşlerimizin geçen sefer söylediğimi yanlış yorumlayıp Sivas hızlı trene layık değilmiş gibi anlamalarını doğru bulmuyorum. Bunu istismar ettiler, istismarda üzerlerine yok. Bir kelimeyi cımbızla bir yerden alıyor, onun üzerine bambaşka bir şey inşa ediyorlar. Bu doğru değil ama bizim milletimiz uyanık. Eminim ki gerçekleri herkes görüyor ve anlıyor.”

“HADDEHANEYİ BİLE ÇALIŞTIRAMIYORLAR”

Genel Başkan Karamollaoğlu, konuşmasını şu ifadelerle sürdürdü: “Bizim şu anda Sivas´ta 4. Demir Çelik´e ihtiyacımız var. 4. Demir Çelik´in temeli ne zaman atılmıştı biliyor musunuz? 1976 yılında, koalisyonda. Hiç unutmam rahmetli Erbakan buraya Türkeş´le gelmişti. Temeli beraber attılar. O zaman kurulmaya başlandı. Ne zaman ki biz iktidardan gittik o Demir Çelik gitti, yerine 1989 yılında tam belediye seçimlerine denk getirilecek tarzda şimdiki haddehane, Demir Çelik diye açıldı. Ama halen 1989´dan beri bu haddehaneyi bile çalıştıramıyorlar. Tedbir alamıyorlar, destek vermiyorlar. Benim şikayetim bu. Organize Sanayi Bölgemizde halen boş duran fabrikalar, boş duran arsalar var. 1989 yılında orayı biz belediye olarak ele alarak, kurmuştuk. Sonradan Organize Sanayi Bölgesi vasfını kazandı, fiilen ve resmen. 30 yıl geçmiş. Allah rahmet eylesin, Osman Seçilmiş Bey kardeşim döneminde de hemen biraz ötede Demir Çelik sahasına yakın yerde 11 bin dönümlük yeni Organize Sanayi Bölgesi kuruldu. Buraya insanlar nasıl fabrika kuracak? Siz devlet olarak gerekli kredi ve desteği vermezseniz Türkiye´de bunu kimse yapamaz. Biz bundan dolayı Sivas´ın önce göç veren değil göç alan bir il haline gelmesini istiyoruz. Bundan dolayı da hem tarımın hem de sanayinin desteklenmesini istiyoruz. Allah nasip ederse bir gün geleceğim bunlar da gerçekleşecek. Eğer bunları gerçekleştirirsek bizim elimizde çok güzel eserlerimiz var. Halen ne Sıcak Çermik, ne Soğuk Çermik, ne Balıklı Çermik doğru dürüst çalıştırılmıyor. Sıcak Çermik´te birtakım yatırımlar yapıldı oralar seralarla donatılsa emin olun kış geldiğinde sadece kış değil yazın bile Sivas´ın sebze ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamakla kalmaz, hatta bunu başka yerlere satarak para da kazanılır. Böyle bir düşünce yok, hayal yok. Parayı toprağa gömmeye gelince bu arkadaşlarımızın üzerine  hiç kimse çıkamaz. Onun için biz bu konularda bambaşka bir kanaat içindeyiz. Allah nasip eder iktidara gelirsek 4. Demir Çelik´i kamil manada mutlaka bugün temeli atılan yerde yeniden inşa edeceğiz.”

“ÖNCE MUTLAKA BİR YERİ YIKACAKLAR”

Sivas´ta Rahmi Günay Caddesi üzerinde bulunan eski Numune Hastanesi´nin yıkılmasını eleştiren Genel Başkan Karamollaoğlu, “Bir yere bir tane şehir hastanesi yapıp, merkezdeki diğer hastaneyi yıkmanın ne anlamı var. Böyle bir mantık olabilir mi? Bu arkadaşlarımız yapmadan önce yıkmayı prensip edinmişler. Bir iş mi yapacaklar? Önce mutlaka bir yeri yıkacaklar.  Aman bizim Vilayet binasına sahip çıkın. Bir gün gelip onu da yıkmaya kalkarlarsa vay geldi Sivas´ın haline. Biz bunlara rıza gösteremeyiz. Biz her şeyi yeniden yapacağız” açıklamasında bulundu.

Genel Başkan Karamollaoğlu, konuşmasının son bölümünde partisinin belediye başkan adaylarına destek istedi. Mitingin son bölümünde Karamollaoğlu, başkan adayları ile birlikte objektiflere poz verdi.

 /resimler/2019-3/16/1723135498420.jpgVideo Tarihi: 16.3.2019 17:46:51
Kaynak: İRADE

Anahtar Kelimeler: Desteklenmesini İstiyoruz Video
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Sivas´a Verilen Sözler Tutulsun
Sivas´a Verilen Sözler Tutulsun
CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu´nun Teşvik Bölgesi Kararlarında Sivas´ın yaşadığı mağduriyet nedeniyle verdiği araştırma önergesi TBMM´de oy çokluğuyla reddedildi. Sivas´a yıllar önce verilen sözlerin tutulmasını isteyen CHP´li Karasu, Milletvekillerine seslenerek, “Sivaslılar soruyor: Bizim memleketimize ne zaman yatırım gelecek? Gençler ne zaman iş imkânı bulacak?” dedi.
Ürgüp, “Sivas Güçlü Bir Şekilde Temsil Edilecek”
Ürgüp, “Sivas Güçlü Bir Şekilde Temsil Edilecek”
BBP Genel Başkan Yardımcısı Doğan Ürgüp, BBP MKYK kuruluna Sivas´tan 3 kişinin girdiğini belirterek Sivas´ın güçlü bir şekilde temsil edileceğini söyledi.
‘MEMLEKET HAREKETİ´  SİVAS´TAN BAŞLAYACAK
‘MEMLEKET HAREKETİ´ SİVAS´TAN BAŞLAYACAK
Muharrem İnce; ´1000 Günde Memleket Hareketi´ni Türkiye Cumhuriyeti´nin kuruluşunun en önemli kilometre taşlarından olan Sivas Kongresi´nin 101. yıl dönümünde bugün ilimizden başlatacak.
CHP´li Karasu´dan Teşvik Tepkisi
CHP´li Karasu´dan Teşvik Tepkisi
Yeni yayımlanan teşvik bölgesi kararı ile Sivas´ın yine 4. Bölgede yer aldığını kaydeden CHP Milletvekili Ulaş Karasu, “Teşvik kararıyla Sivas´a yatırım gelmeyeceği garanti altına alındı. Bu kararın ardından STK temsilcilerinden ve Cumhur İttifakı´ndan açıklama bekliyoruz” dedi.
MHP İlçe Başkanı Durak, Güven Tazeledi
MHP İlçe Başkanı Durak, Güven Tazeledi
MHP Ulaş İlçe Teşkilatı, 10. olağan kongresini gerçekleştirdi.
Hükümet Vebal Altındadır
Hükümet Vebal Altındadır
İstanbul Sözleşmesi´nin toplumun aile yapısına konulan bir dinamit olduğunu söyleyen Yeniden Refah Partisi Sivas Merkez İlçe Başkanı Murat Kaçmaz, “Hükümet vebal altındadır. Bu sözleşmenin daha çok tahribata neden olmadan biran evvel feshedilmesi gerekli olduğunu vurguluyoruz. Milletimizin de bu sözleşmeyi iyi okumasını ve ona göre de değerlendirmesini istirham ediyoruz” dedi.
İstanbul Sözleşmesi Kadını Şiddetten Koruyor
İstanbul Sözleşmesi Kadını Şiddetten Koruyor
Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Sabiha Yılmaz, İstanbul Sözleşmesinin kırmızı çizgileri olduğunu ifade ederek, “İstanbul Sözleşmesi, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasını öngören ve kadına karşı sokakta ya da evde şiddetin önlenmesini amaçlayan hukuki bir belgedir. Birilerinin iddia ettiği gibi İstanbul Sözleşmesi yuva yıkmıyor, kadını şiddetten koruyor.” dedi.
 Kılıçdaroğlu´na  Destek Verecekler
Kılıçdaroğlu´na Destek Verecekler
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas delegeleri 37. kurultayda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nu destekleyeceklerini açıkladı.
Türkiye Libya´ya  Destek Vermeli
Türkiye Libya´ya Destek Vermeli
Libya´ya asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi öncesi partisi adına söz alan AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, “2011 yılında Libya´da güven ve istikrarın yeniden tesisine yönelik olarak katkıda bulunan Türkiye, son gelişmeler de dikkate alındığında, bugün Libya´ya evleviyetle destek vermelidir” dedi.
Bu Gurur  Hepimizin
Bu Gurur Hepimizin
AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, ülke ve il gündemine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Türkiye´nin ilk küresel mobilite markası olma amacıyla kurulan Türkiye Otomobili Girişim Grubu´nun (TOGG) mühendis ve tasarımcıları tarafından hazırlanan ve 2022 yılında üretimine başlanacak yerli otomobilin tanıtımının yapıldığını hatırlatan Ekinci, “Bu gurur hepimizin” dedi.
AK Parti´yle  Çağ Atladık
AK Parti´yle Çağ Atladık
AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, son yıllarda Sivas´a yapılan yatırımlara ilişkin konuştu. İlimizde AK Parti döneminde önemli projelerin hayata geçirildiğinin altını çizen Başkan Aksu, “Hastanemiz, stadyumumuz, meydan düzenlemelerimiz, kayak merkezimiz gibi çok sayıda hizmet devreye girdi. Eğitimde İsmet Yılmaz bakanımız döneminde Sivas´a ayrılan pay 550 milyon lira. AK Parti hükümetleri döneminde Sivas için eğitime ayrılan pay 1 milyar liraya yakın” dedi.
Yeni Partilere İlgi Yok
Yeni Partilere İlgi Yok
Sivas´ta bin 630 kişiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yola çıkan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan´ın yanı sıra Milli Görüş hareketinin kurucu lideri ve merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan´ın oğlu Fatih Erbakan´ın liderliğinde kurulan partilere oy verip vermeyeceği soruldu. Sonuçlar, AK Parti´nin kalelerinden olan Sivas´ta yeni partilere rağbet olmadığını gözler önüne serdi.
CHP, Pisliği  Temizlemeli
CHP, Pisliği Temizlemeli
CHP´nin 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri´nde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´la CHP Genel Başkanlığı için görüştüğü iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Söz konusu haberlerin CHP Genel Merkezi´nde üretildiğine dikkat çeken İnce, partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´na tepki gösterdi. İnce; “CHP Türkiye´de temiz siyaset iddiasında ise önce bu pisliği temizlemelidir. Arınma, temizlik buradan başlayabilir” dedi.
CHP´li Karasu´dan Bir Teklif Daha
CHP´li Karasu´dan Bir Teklif Daha
CHP Milletvekili Ulaş Karasu, konut mağdurları için TBMM´ye araştırma komisyonu kurulması için teklif yaptı. Karasu, son 10 yılda gelişen ve önemli bir sektör haline gelen konut sektöründe; döviz kurunda yaşanan dalgalanma, değişken faiz hareketleri ve ekonomik darboğaz sebebiyle çeşitli sorunların yaşandığının altını çizdi.
Yeniden Refah Partisi´nde Görev Değişimi
Yeniden Refah Partisi´nde Görev Değişimi
Fatih Erbakan tarafından 2018´in 23 Kasım´ında kurulan Yeniden Refah Partisi´nin Sivas 1. Olağan İl Kongresi bugün gerçekleştirilecek. Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu da katılacağı kongrede Kurucu İl Başkanı Emre Kayalı görevini Fatih Kalkan´a devredecek.
Kızılcahamam Kampında Dosya Sunulacak
Kızılcahamam Kampında Dosya Sunulacak
31 Mart seçimleriyle birlikte yerel yönetimlerde başlayan yeni döneme ilişkin ilkelerin ve yol haritasının belirleneceği Kızılcahamam kampı öncesi ilimizde görev yapan kurum müdürlerini ziyaret ederek acil olarak bitirilmesi gereken projelere ilişkin rapor istediklerini ifade eden AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, “Bakanlarımızla görüşerek Sivas´ın çözüm bekleyen ve acil çözülmesi gereken sorunlarını hızlandıralım istiyoruz” dedi.
Sandalyeleri MHP Kaptı
Sandalyeleri MHP Kaptı
31 Mart´ta gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından ilçelerden İl Genel Meclisi´ne seçilen isimler belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre 43 kişilik Meclis´te en fazla kan kaybını CHP yaşadı. MHP; 23. Dönem´de 2 olan meclis üyesi sayısını 31 Mart seçimlerinin ardından 7´ye çıkararak AK Parti ile beraber Meclis´te grup kuracak ikinci parti olmaya hak kazandı. Önceki dönemde 7 meclis üyesiyle grubu bulunan CHP ise 4 sandalye birden kaybederek temsil oranında büyük yara aldı.
İsimler Netlik Kazandı
İsimler Netlik Kazandı
31 Mart´ta gerçekleştirilen mahalli seçimlerin ardından Sivas Belediye Meclisi´ne girmeyi başaran isimler belli oldu. Kontenjanla beraber AK Parti´den 26 üye BBP´den ise 11 üye Belediye Meclisi´ne girdi.
Hemşehrilerine Seslenecek
Hemşehrilerine Seslenecek
Saadet Partisi´nin Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında bugün saat 13.30´da kent meydanında seçmene hitap edecek.
“Liyakat Olmazsa Olmazımız”--Video
“Liyakat Olmazsa Olmazımız”--Video
Bem-Bir-Sen tarafından organize edilen “Ortak Akıl” programına katılan CHP Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Olmazsa olmazımız liyakat. ‘Benim adamım´ diye bir mantığı kabul etmiyorum. Hepimiz bir aileyiz. Bir işi en iyi şekilde kim yapıyorsa o işi ona vereceğiz. Benim adamım o olacak. O yüzden liyakat olmazsa olmazımız. Belediye başkanı olduğumda emin olun şeffaf bir belediyeciliği kağıt üzerinde afili bir söz olarak bırakmayacağız” dedi.
Sivas´ın Geleceği Turizmde--Video
Sivas´ın Geleceği Turizmde--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, Bem-Bir-Sen tarafından düzenlenen “Ortak Akıl” programı kapsamında sendika üyeleriyle bir araya geldi. Projelerini anlatan ve üyelerin sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Ürgüp, “Şehrin geleceğini turizmde görüyorum. Turizmi de çeşitlendirdik. Turizm vasıtasıyla Sivas´a insan sokacağız. İşletmelerin sayısı artacak. İşletmeler istihdam oluşturacak. Yeni yeni işletmeler ortaya çıkacak ve halkın fakirlikten kurtarılmasını bu şekilde sağlayacağız” dedi.
Soylu: “Şifremiz Tevhid ve Birliktir”
Soylu: “Şifremiz Tevhid ve Birliktir”
Bu toprakların şifresinin tevhid ve birlik olduğunu ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ´bin yıl sürecek´ denilen 28 Şubat´ın, milletin AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan´ı iktidara getirmesiyle tarihin derinliklerine gömüldüğünü söyledi.
Saadet´in Lideri Sivas´a Gelecek
Saadet´in Lideri Sivas´a Gelecek
“Her yerde Saadet var” sloganıyla seçimlere tek başına katılan Saadet Partisi´nin Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında 16 Mart Cumartesi günü ilimize gelerek Sivaslılara hitap edecek.
Hizmetlerimize Devam Edeceğiz
Hizmetlerimize Devam Edeceğiz
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği´nin düzenlediği programa katılan Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, esnaf teşkilatı ile bir araya gelerek projelerinin detaylarını anlattı.
Akyıldız: “Şeffaf Olacağız”
Akyıldız: “Şeffaf Olacağız”
Esnaf teşkilatı ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Ali Akyıldız, “Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceğiz” dedi.
Er, Suya İndirim Vaat Etti
Er, Suya İndirim Vaat Etti
Esnaf teşkilatı ile bir araya gelen MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Memet Er, başkanlık koltuğuna oturması haline su ücretlerine yüzde 25 oranında indirim yapacağını söyledi.
“Yapılacak Çok İş Var”
“Yapılacak Çok İş Var”
Gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi (SP) Sivas Belediye Başkan Adayı Melih Seçilmiş, “Hizmet edenlere müteşekkiriz ama daha yapılacak çok işimiz var. İnşallah Allah bize bu görevi nasip eder ve halkımızın teveccühü de bu yönde olursa gördüğümüz ve tespit ettiğimiz unsurları hizmete dökmeye hazırız” dedi.
Projeler Çarşamba Açıklanacak
Projeler Çarşamba Açıklanacak
AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, partilerinin Sivas Belediye Başkan adayının proje tanıtım programının Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum´un katılımıyla Çarşamba günü gerçekleştirileceğini söyledi. Tüm Sivaslıları aday tanıtım programına davet eden İl Başkanı Aksu, “Güzel projelerle vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız. Allah nasip ederse 31 Mart tarihinde halkımızın teveccühüyle seçilecek olan Hilmi Başkanımız Sivas´a yapılan hizmetleri katlayarak devam ettirecek” dedi.
İşsizlik Sorunu Turizmle Aşılacak--Video
İşsizlik Sorunu Turizmle Aşılacak--Video
Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, 31 Mart´ta yapılacak mahalli seçimlerin ardından başkanlık koltuğuna oturması halinde hayata geçireceği projeleri 43 başlıkta açıkladı. Sivas´ta en büyük problemin işsizlik olduğunu ifade eden BBP´li Ürgüp, hayata geçirecekleri turizm projeleri ile bu sorunu çözmeyi hedeflediklerini söyledi.
Atmaca, Bağımsız Aday Oldu
Atmaca, Bağımsız Aday Oldu
2014 mahalli seçimlerinde CHP´den İmranlı İl Genel Meclis Üyesi seçilen ve geçtiğimiz aylarda partiden ihraç edilen Yılmaz Atmaca, 31 Mart´ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde bağımsız İl Genel Meclisi Üyesi adayı olduğunu açıkladı.
Hanife Döner
Hanife Döner
Ah Güzel İzmir
Haydar Mermer
Haydar Mermer
Dua...
Erdem Tahıllıoğlu
Erdem Tahıllıoğlu
Faydasız İşlerden Kaçınmalıyız
Orhan Arslan
Orhan Arslan
Vefalı Olmak İnsani Bir Duygudur
Yusuf Doğan
Yusuf Doğan
VAR´da Yalan...
Taner Karabal
Taner Karabal
Bir Mahkeme Kararı Daha!
Melek Şen
Melek Şen
10 Kasım
Alper Duran
Alper Duran
Kalıplara İsyan
Yunus Tepe
Yunus Tepe
Aşık Veysel´in Anıtı….
Meliha Kartal
Meliha Kartal
Çocuğum Yaramaz mı? Hiperaktif mi?
Çetin Polat
Çetin Polat
Şampiyonluğa Adım Adım
Kuzey Akkaş
Kuzey Akkaş
El-Aziz
Adem Yıldırım
Adem Yıldırım
"Biz Hep Birlikte Türkiye´yiz"
Muzaffer Karadağ
Muzaffer Karadağ
Nasıl Kalkınabiliriz?
Halil İbrahim Budaklı
Halil İbrahim Budaklı
Ekonomi Bakanı´nın Sivas İş Dünyası İle Buluşması
Muhittin Karahan
Muhittin Karahan
Namaz Dinin Direğidir
Oğuzhan Sarzep
Oğuzhan Sarzep
Sivas Gümbür Gümbür
Yurdal Epsileli
Yurdal Epsileli
Güzel Günler Gelecek
Adem Akgül
Adem Akgül
Birbirinden Lezzetli Sivas Yemekleri
Aykut Özdoğan
Aykut Özdoğan
Büyüme Hormonu Nedir?
Ekrem Arıs
Ekrem Arıs
Ülkemizde Muay Thai
Metehan Dağcıoğlu
Metehan Dağcıoğlu
Unutulan Bir Değer: Şahabeddin-İ Sivasi
Ahper Nuri Delican
Ahper Nuri Delican
Aile Yapısı
İsmail Ayhan
İsmail Ayhan
Sivas Belediyespor Sancılı…
Kürşad Özkaynar
Kürşad Özkaynar
Goebbels, Komünizm ve Bolşevizm
Eyüp Demirer
Eyüp Demirer
Liyakat, Sadakat ve İlle De Ehliyet
Neslihan Dereli
Neslihan Dereli
İşçiye Cuma Namazı İzni Verilmemesi (İşçi Bakımından) Haklı Fesih Sebebi Midir? –Son-
Emre Gürkan Gürleyük
Emre Gürkan Gürleyük
Yerel Seçimin Ardından,
Mustafa Coşkun
Mustafa Coşkun
AK Parti Toplantısı Sonrası Sivaslılar Ne Yapacak?
Kübra Duran
Kübra Duran
Ege Kıta Sahanlığı Sorunu
Hadi Töre
Hadi Töre
İran 2
Fatma Karakuzu
Fatma Karakuzu
Kitap İnsanı, İnsan Dünyayı Değiştirir
Abdullah Ağbektaş
Abdullah Ağbektaş
40. Hadisi Şerif
Esra Kurt
Esra Kurt
Süresiz Nafaka
Emre Şağban
Emre Şağban
Şehit
Ali Bozkurt
Ali Bozkurt
TİKİ-TAKA
İbrahim Özmen
İbrahim Özmen
Vampir
Ajda Mutlu
Ajda Mutlu
Dünya Çok Güzel, Gezmelisin !
Halil Kalemci
Halil Kalemci
Capital 500 Açıklandı
Süleyha Kara
Süleyha Kara
SEVGİNİN ADI
DOLAR
7.7975
EURO
9.2988
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Tek olan şey bölünme kabul etmez, gerçek tekdir.

Hz. Muhammed
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5