SPOR 27.01.2021 07:00:04 0

Erdoğan Tunç, Asaleten Atandı

Resmi Gazete´de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Erdoğan Tunç, kararname ile İl Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

OĞUZHAN SARZEP

İlimizde bir süredir vekaleten görev yapan Altınyaylalı Erdoğan Tunç´un Cumhurbaşkanı imzasıyla asaleten Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü´ne ataması gerçekleşti.

2019 yılından bu yana yürüttüğü başarılı çalışmalar ve il sporunun gelişmesi adına tesisleşmeye verdiği önemle takdir toplayan Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Resmi Gazete´de yayınlanan karar gereği il müdürlüğüne asaleten atandı.

Erdoğan Tunç´un asaleten göreve atanması ise şehir kamuoyunda sevinç yarattı. Yapılan görevlendirmeyi ?Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın takdir ve tensipleri ile Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve devlet büyüklerime şükranlarımı arz ediyorum.? mesajıyla duyuran Tunç´a sosyal medyada çok sayıda tebrik mesajı geldi.

Sivas İrade Gazetesi olarak Tunç´a hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Haber Kaynak : SİVAS İRADE GAZETESİ