GÜNDEM 24.02.2021 07:00:00 0

Esnaflardan Destek İstedi

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, kendisine destek veren oda başkanları ile birlikte esnafları ziyaret ederek Nisan ayında gerçekleştirilmesi planlanan seçimler için destek istedi.

Hayrullah AĞKAŞ

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, esnaf ziyaretlerini kendisine destek veren çok sayıda oda başkanı ile birlikte sürdürüyor. Başkan Adayı Demirgil, bu kapsamda Atatürk Caddesi, Afyon Sokak, Aliağa Sokak, Aynalı Çarşı, Belediye Çarşısı ve Taç Sitesi esnaflarını ziyaret etti.  Başkan Adayı Demirgil, ziyaret ettiği iş yerlerinde esnaflara yönelik hazırladıkları projeler hakkında bilgiler vererek Nisan ayında gerçekleştirilmesi beklenen seçim için destek ve dua talebinde bulundu.

Ziyaretlerde esnaflar, Başkan Adayı Demirgil’e pandemi sürecinde çok büyük ekonomik zorluklar yaşadıklarını belirterek, “Bu zorlu sürecin arkasından hayata geçireceğiniz projeler, bizlerin daha çok toparlanmasına sağlayacak diye düşünüyoruz. Bu nedenle destek bizlerden, hizmet sizden” diyerek başarılar diledi.