GÜNDEM 28.09.2019 07:00:00 0

Firmalarımıza Destek Olalım

MÜSİAD Şube Başkanı Salim Eminoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi´nde faaliyet gösteren Korkmaz Penel´i ziyaret ederek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkanı Eminoğlu, ?Şunun altını çizmek isterim ki Organize S

Ahmet TIRPAN

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube  Başkanlığı fabrika ve kurum ziyaretlerine Korkmaz Panel ile devam etti. Fabrika çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan MÜSİAD üyeleri, çalışanlar ile yemekte bir araya geldi.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Şube Başkanı Salim Eminoğlu, ?Hem üyemiz, hem de Sivas´ta böylesi güzel bir tesisle üretim yapan Korkmaz Panel´i ziyaret ederken gurur duyduk. Dünya standartlarında ürünlerini, global piyasaya gönderen bu firmamız gerçekten laf değil ürün üretiyor? dedi.

?BİRÇOK ALANDA İLERLEYECEĞİZ?

Başkan Eminoğlu, konuşmasını şu ifadelerle devam ettirdi: ?Şunun altını çizmek isterim ki Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan ve ilimizde faaliyet gösteren, katma değer sağlayan, her fabrikamız ve her iş insanımız birer inci tanesidir. Lütfen bunlara destek olalım. İnanın ekonomimiz geliştikçe birçok alanda ilerleyeceğiz. Devlet desteklerini beklerken elimizdeki fabrikalarında büyümesi için ne gerekiyorsa ortaya koymalıyız? ifadelerini kullandı.

?HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ?

Korkmaz Panel Yönetim Kurulu Başkanı Kürşad Korkmaz ise ?MÜSİAD Başkanımız ve üye arkadaşlarımın ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir. Üretimimize hız kesmeden devam ediyoruz. Birçok ülkeye ilimizde ürettiğimiz ürünleri gönderiyor, her geçen gün dünya pazarından biraz daha payımızı alıyoruz? diye konuştu.

?ÜRETMEYE GAYRET GÖSTERMELİYİZ?

Ülkemizde dönem dönem ekonomik durgunlukların yaşanabildiğini kaydeden Korkmaz, ?Dün koşarken iyiydik de bugün yürürken elbette kötüyüz diyemeyiz. Piyasanın getirdiklerine göre hareket etmeli, heyecanla üretmeye, çalışmaya her zamankinden fazla gayret göstermeliyiz? şeklinde konuştu.