SPOR 5.01.2021 07:00:00 0

Geçmiş Olsun Enes

Sivas Belediyespor´un genç futbolcusu Enes Kodaz, Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi´nde mide ameliyatı geçirdi. Genç futbolcunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

OĞUZHAN SARZEP

Geçtiğimiz hafta içerisinde aniden rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Sivas Belediyespor´un genç oyuncusu Enes Kodaz mide operasyonu geçirdi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi´ne kaldırılan genç oyuncunun midesinde yara tespit edildi. Acilen ameliyata alınan Kodaz´ın, midesindeki yara bulunan kısım başarılı bir operasyonla alındı. Ameliyatın ardından Onkoloji Bölümünde tedavisi devam eden genç futbolcu Enes Kodaz´ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Genç oyuncu Enes Kodaz için Sivas Belediyepor Kulüp Başkanı Hakan Genç, geçmiş olsun mesajı yayımladı. Başkan Genç, ?Alt yapımızdan yetişen ve bu yıl profesyonelliğe adım atan genç sporcumuz Enes´in aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını öğrendim. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah´tan acil şifalar temenni ediyoruz. Futbolcumuzun şuan için sağlık durumu iyi, inşallah kısa sürede tamamen iyileşerek tekrar aramıza döneceğine inanıyorum. Ben tekrar kendisine yönetim kurulu üyelerim adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum? dedi.

Haber Kaynak : SİVAS İRADE GAZETESİ