3.08.2017 05:00:02 0

HALiSDEMİR, 15 TEMMUZ POLİKLİNİĞİNİ GEZDİ

15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren ve darbeye karşı direnişin temsili haline gelen Şehit Astsubay Ömer Halisdemir´in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ünal Kılıç´ı makamında ziyaret etti.

AHMET TIRPAN

Ziyarette konuşan Prof. Dr. Kılıç, şehidimize Allah´tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı dileyerek, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)´in şehitler için söylemiş olduğu sözlerden örnek vererek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Sivas´a ilk kez geldiğini ilimizde bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit Astsubay Ömer Halisdemir´in babası Hasan Hüseyin Halisdemir de oğlunu kaybedeli 1 yıl 15 gün olduğunu ancak halen yurt içinden ve yurt dışından gelenlerin kendilerini yalnız bırakmadığını ifade ederek, "Vatanıma, Türk milletine böyle bir evlat yetiştirdiğim için gururluyum" dedi.
Ardından Üniversite Hastanesinde bulunan 15 Temmuz polikliniğini ziyaret eden Halisdemir´i Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Çetin, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Gökhan Arslan ve idari personel karşıladı.
15 Temmuz polikliniği gezen Hasan Hüseyin Halisdemir, çok güzel bir çalışma olduğunu belirterek, "Başta Rektör Prof. Alim Yıldız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.