Hastalıklara Kalıcı Çözüm--Video
Hacamat, sülük, ozon tedavisi, mezoterapi, fizyoterapi, manuel terapi, osteopati gibi alternatif tıp uygulamalarıyla birçok hastalığın üstesinden gelebilirsiniz. Alternatif tıp uygulamalarıyla ameliyat düzeyindeki hastalıkların kısa sürede ve ağrısız çözüme ulaştığını belirten Uzman Doktor Burak Ayyıldız; “Öncelikle hastalığa yol açan etkenleri belirliyor, gerek beslenme danışmanlığı gerekse alternatif tıp uygulamalarıyla rahatsızlığın köküne iniyor ve geçici değil kalıcı çözümler üretiyoruz” dedi.
Tarih: 31.10.2019 07:00:00

Ahmet TIRPAN

Akupunktur ve Beslenme Uzmanı Doktor Burak Ayyıldız, alternatif tıp uygulamaları ile ameliyat düzeyindeki sağlık problemlerinin ağrısız ve kısa sürede tedavi edilebileceğini söyledi. Kardeşler Mahallesinde faaliyet gösteren Naturoterapi Özel Sağlık Merkezi doktorlarından Burak Ayyıldız, hacamat, sülük, ozon tedavisi, mezoterapi, fizyoterapi, manuel terapi, osteopati gibi alternatif tıp uygulamalarıyla birçok hastalığı kökten çözdüklerini ifade etti.

Türkiye´de çok nadir olarak uygulanan akupunktur yöntemleriyle hastaların ağrısız bir tedavi süreciyle iyileştiğini kaydeden Doktor Ayyıldız; “Hastalarımız bize geldiği zaman detaylı bir fizik muayeneden geçiriyoruz. Hem modern tıbbi hem de batı tıbbi yöntemlerini kullanarak hastalarımıza detaylı bir muayene yapıyoruz. Ardından vücut analizi yaparak kilo, kas, yağ ve sıvı değerlerini belirlemeye çalışıyoruz. Muayenenin ardından hastamızdan rahatsızlığı konusunda detaylı bilgi alıyoruz. Tanı koyuyoruz ve gerekli tedaviyi uygulamaya başlıyoruz.  Türkiye´de pek bilinmeyen ve kullanılmayan aromatik yağları kullanarak yağ akupunktur yöntemiyle ciddi hastalıklara alternatif bir tedavi yolu açtık” dedi.

“DÜZENSİZ BESLENME HASTALIĞA YOL AÇAR”

Hastalığın oluşum sürecinde beslenmenin ciddi etkilerinin olduğunu kaydeden Ayyıldız; “Beslenmeyle birlikte günümüz gıda endüstrisinin gıda ve tarım ürünlerinin içini boşalttığını gördüğümüzden dolayı çeşitli takviye programları geliştirdim. Gıdaların içeriği çoğunlukla boş olduğu için magnezyum, B12, D vitamini, birçok farklı makron ve mikron beslenme maddesini takviye olarak hastaya başlıyoruz.  Tabii bu konuda bir uyarıda bulunmak gerekiyor. Özellikle kronik bir rahatsızlığı bulunanlar piyasada gıda takviyesi olarak satışa sunulan magnezyum, D vitamini, B12 vitamini gibi ürünlere karşı dikkat etsinler. Mutlaka fonksiyonel tıp bilen, fonksiyonel diyetisyenlik eğitimi almış uzmanların danışmanlığında bu takviye ilaçların kullanılması gerekiyor. Beslenmeyi düzenledikten sonra kişilerin vücutlarında bir yenilenme süreci başlıyor. Yani vücudun istediği gıdaları veriyoruz, çeşitli yaşam tarzı önerilerimiz oluyor, çeşitli toksin atıcı detoks prosedürlerimiz oluyor. Tabii bunları kişiye özgü olarak belirliyoruz. Eğer hastanın ihtiyacı varsa yapıyoruz yoksa her hastaya aynı tedavileri uygulamıyoruz” ifadelerine yer verdi.

“KİŞİYE ÖZEL BESLENME YÖNTEMİ GELİŞTİRİLİYOR”

Beslenme Danışmanlığı ile insanların vücutlarına uygun, yaşadığı coğrafyaya, psikolojilerine, mesleklerine, yaşam tarzlarına uygun beslenme yöntemi geliştirdiklerini belirten Ayyıldız; “Hastalarımızın sağlık durumuna uygun beslenmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Yani yedikleri içtikleriyle hastalıkların ortaya çıkmasını, hastalıkların alevlenmesini engelliyoruz. Hastalığı ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bizim beslenme danışmanlığımız sadece kilo kontrolü, kilo verme ya da kilo alma odaklı değil. Biz insanlara doğal, doğru ve kişiye özel beslenme programları sunarak kilolu ise kilo vermesini, zayıfsa kilo almasını sağlıyoruz. Bu süreçte ortaya çıkabilecek hastalıkları engelliyoruz. Birçok hastalığın, özellikle bağışıklık sistemi, metabolizma ve hormonlarla ilgili hastalıkların önlenmesini ve hastalığın ortadan kalkmasını sağlıyoruz” şeklinde konuştu. 

“HASTALIĞIN KÖKÜNE İNİYORUZ”

Geçici bir tedavi sürecinin ötesinde hastalığın temeline inerek sorunu kökten çözmek için çalışmalar yaptıklarını belirten Ayyıldız; “Bizim temel amacımız hastalığın köküne inmek. Yani sadece sonucuyla ilgilenmiyoruz. Hastalığı oluşturan süreç nedir, kişi bu hastalığa sahip olana kadar hangi süreçten geçti,  hangi sebepler bu hastalığın oluşumuna yol açtı sorularıyla rahatsızlığın kök nedenine iniyoruz. Yani sonuçla değil nedenle ilgileniyoruz. Bu sistem hastamızın rahatsızlığının kalıcı olarak çözüme ulaşmasını sağlıyor. Geçici bir tedavi süreci izlemek yerine sorunu tamamen ortadan kaldırmak için tedavi sürecine başlıyoruz” dedi.

“5 BİN YILLIK TEDAVİ YÖNTEMİ”

Akupunktur tedavisinin sadece kilo vermek ya da sigara bırakmak için değil, çok ciddi sağlık sorunlarının tedavisinde başarılı olduğunu ve 5 bin yıllık bir geçmişi olduğunu anlatan Ayyıldız, “Akupunktur 5 bin yıllık tedavi yöntemidir. Toplumda lanse edildiği gibi sadece kilo vermek ya da sigara bırakmak için kullanılan bir yöntem değildir. Aslına bakarsanız akupunkturun en az etkili olduğu gruplar bağımlılık gruplarıdır. Bizim hem vücut akupunkturu hem de özelleşmiş mikro sistem akupunkturu kullanıyoruz. Özellikle kas iskelet sistemi problemlerinde ciddi bir tedavi yöntemidir. Uzun süredir çözüme kavuşmamış kronik problemler, alerjik sorunlar, travma, kol bacak kopması veya vücutta büyük bir implant yabancı bir madde veya diş implantı gibi bizim akupunktur uygulamamızı engelleyecek durumlar söz konusu değilse tedavi sürecini başlatıyoruz. Bel boyun fıtıkları ve omurganın diğer problemleri, kalça eklemi problemleri, diz ayak bileği, dirsek eklemi problemlerinde çok ciddi yanıtlar alıyoruz. Birçok hastamızı da tedavi edilemez olmaktan kurtardık” ifadelerine yer verdi.

“HACAMAT ÖZÜNDE AKUPUNKTUR YÖNTEMİDİR”

Günümüzde büyük ilgi gören ve uygulama tarihi çok eskiye dayanan hacamat tedavisi hakkında da bilgi veren Ayyıldız; “Dinimizde de yer alan ve Peygamberimiz tarafından önerilen hacamat tedavi yöntemi de özünde akupunktur yöntemidir. Akupunktur bilgisi olmayanlar sağlıklı hacamat yapamaz. Çünkü akupunkturun kupayla dokuyu kanatma yöntemiyle uygulanmasına hacamat denir. Yani hacamat yapan kişi mutlaka iyi bir tanı koymuş olmalı, tedavisine karar vermiş olmalı, hangi akupunktur noktalarına uygulaması gerektiğini bilmelidir. Dolayısıyla kupa hacamat Bakanlık tarafından sertifika alan hekimler tarafından yapılmalıdır” dedi.

YETKİLİ HEKİMLERE TEDAVİ OLUN

Alternatif tıp uygulamalarının alanında uzman ve Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş hekimler tarafından yapılması gerektiğine dikkat çeken Ayyıldız, bilgisi olmayan kişiler tarafından uygulanan yöntemlerin etkisinin olmayacağını aksine hastaya zarar verebileceğini öne sürdü.

“YARALAR KISA SÜREDE İYİLEŞİYOR”

Sülük tedavisiyle de birçok ağrının ya da yaranın kısa sürede iyileşme gösterdiğini kaydeden Ayyıldız; “Sülük tedavisinde kullandığımız sülükler tıbbi sülüklerdir. Türkiye´de Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenen tıbbi sülük üretme, steril sülük üretme çiftliklerinden aldığımız sülükleri tedavilerde kullanıyoruz. Kozmetik amaçla da sülük tedavisi uygulanıyor, ağrı tedavisi ya da hızlı iyileşme için de sülük tedavisini uyguluyoruz. Kupa hacamat tedavisinde olduğu gibi sülük tedavisinde de akupunktur noktalarına sülük tedavisi uygulanıyor” şeklinde konuştu.  

“VÜCUDUNUZU YENİLEYİN”

Ozon gazının vücuda enjekte edilmesiyle uygulanan ozon tedavisiyle de vücudun ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağladıklarını ifade eden Ayyıldız; “ Ozon terapi özel bir cihazla ozon gazını insan vücudunun belli bölgelerine damar yoluyla enjekte edilmesidir. Bu tedavi yöntemi hastanın ihtiyacına göre uygulanır. Ozon terapi vücudun yenilenmesi ve bağışıklık sisteminin güçlenmesinde ciddi katkı sağlıyor. Biz de hastalarımızın tedavi sürecine katkı sağlamak amacıyla bakanlığımızdan aldığımız yetki ve belgelerle kliniğimizde ozon terapi uygulamaya başladık” ifadelerine yer verdi.  

“MEZOTERAPİ HASTALARIN İMDADINA YETİŞİYOR”

Son olarak cilt enfeksiyonlarında hastaların imdadına yetişen mezoterapi uygulaması hakkında bilgi veren Ayyıldız; “Mezoterapi küçük cilt enfeksiyonlarında hastalarımızın imdadına yetişen bir tedavi yöntemidir. Ağrı kontrolü, çeşitli hastalıkların tedavisi ve kozmetik olarak kullanılan mezoterapi özünde geleneksel bir tedavi yöntemidir. Ayrıca Sivas´ımızın gururu Sivasspor´un Uzman Fizyoterapist Fatih Aydın´da fizyoterapi, manuel terapi, osteopati konularında ve egzersiz konularında danışmanlık hizmeti alarak kliniğimizde hastalarımıza hizmet ediyoruz” dedi.

 Video Tarihi: 30.10.2019 15:00:32
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Hastalıklara Kalıcı Çözüm
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Sivas´a Güç Katacak
Sivas´a Güç Katacak
"Canlı Hayvan Pazarı ve Ot Borsası"nın temel atma töreni yarın saat 14.00´da gerçekleştirilecek.
Gelişim Zirvesi Gerçekleştirildi--Video
Gelişim Zirvesi Gerçekleştirildi--Video
Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde faaliyet gösteren Gelişim ve İnovasyon Kulübü tarafından “Kişisel Gelişim Zirvesi” gerçekleştirildi.
Engellilere Acımayın
Engellilere Acımayın
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Cumhuriyet Üniversitesi´nde “Engel Olmayalım Destek Olalım” adlı söyleşi gerçekleştirildi. Programda konuşan Rektör Başdanışmanı ve CENGEL Koordinatörü Prof. Dr. Recep Toparlı, engellilere acıyarak bakmak yerine, onlara destek olmanın önemli olduğunun altını çizerek “Engelini istismar eden engellinin yanında değilim ben. Engellilere parayla değil, sizin yapacağınız tek şey destek olacaksınız. Etrafınızdakilere anlatacaksınız. Acımayacaksınız. Acıma hissini tamamen sıfıra indireceksiniz” dedi.
Puanını Yükseltti--Video
Puanını Yükseltti--Video
Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından her yıl düzenli olarak Türkiye genelinde yapılan kalite değerlendirilmesini başarıyla tamamladı. Hastane, 2019 yılında sağlıkta kalite puanını artırdı.
Firmalara KOSGEB Destekleri Anlatıldı
Firmalara KOSGEB Destekleri Anlatıldı
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürlüğü KOBİ Uzmanları Yasin Alper Sur ve Mustafa Yıldız, şirket yöneticileri ve çalışanları ile bir araya gelerek destekler hakkında bilgi verdi.
Karabekir´in Kızı Konferans Verdi
Karabekir´in Kızı Konferans Verdi
Kazım Karabekir´in kızı Timsal Karabekir, Açık Düşünce Topluluğu´nun davetlisi olarak Cumhuriyet Üniversitesi´nde "Dünü Unutma Ki Yarına Hakkın Olsun" isimli konferansa konuşmacı olarak katıldı. Karabekir, babasının hayatı ekseninde Osmanlı Devleti´nde ve Türkiye Cumhuriyeti´nde gelişen olayları fotoğraflarla anlattı.
Eşit Şartlara Sahipsiniz
Eşit Şartlara Sahipsiniz
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Gümüşdere Köyü´nde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Genel Sekreter Kaya, “Türkiye´nin neresine giderseniz gidin, büyükşehirlere de gitseniz, Sivas´a da gelseniz, köyünüzde de kalsanız devletimizin sizlere sunmuş olduğu imkanlar sayesinde fırsat eşitliğine sahipsiniz. Eşit şartlara ve eşit imkanlara sahipsiniz” dedi.
Güneykaya´nin Maliyeti Meclis´te
Güneykaya´nin Maliyeti Meclis´te
CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Yıldızeli´nin Yusufoğlan, Güneykaya, Sarıyar ve Karkın köylerinde bulunan arazileri sulamak için kullanılan Güneykaya göletinin maliyetini Meclis gündemine taşıdı.
Engellilerle Buluştu
Engellilerle Buluştu
Vali Salih Ayhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen çeşitli programlara katılarak engelli vatandaşla buluştu. Vali Ayhan, Nuri Demirağ Havalimanı personeline yönelik düzenlenen Türk İşaret Dili Eğitimi etkinliğinde yaptığı konuşmada, “Türkiye´de 81 ilin içerisinde devletimizin hassasiyetle takip ettiği grupların en mutlu, en huzurlu ili neresi deseler emin olun Sivas. Bunu net bir şekilde söyleyebiliriz” dedi.
 İtibar Etmeyin
İtibar Etmeyin
Sivas Valiliği´nden yapılan açıklamada, T.C. kimlik kartı, pasaport ve sürücü belgesi gibi değerli kâğıt ve harç bedellerinde yüksek artışlar olacağı yönündeki haberlerin doğru olmadığı ifade edilerek “Vatandaşlarımızın bu tür asılsız haberlere itibar etmemeleri kamuoyuna saygı ile duyurulur” denildi.
Engelli Vatandaşların Sorunları Çözülmeli
Engelli Vatandaşların Sorunları Çözülmeli
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımlayan Türk Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı Dursun Özen, “Engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlar ve bunların çözüm yolları tartışılmalıdır. Onların sosyal hayatta işlerini kolaylaştırmak için neler yapılacağı konuşulmalıdır. Çalışma hayatında, istihdam ve çalışma şartları ile ilgili karşılaştıkları sorunlara çözüm olacak adımlar atılmalıdır” dedi.
2020 Trendleri Ele Alındı
2020 Trendleri Ele Alındı
Nişan, düğün, doğum günü gibi özel organizasyonlarda yer alan fotoğrafçılar, kuaförler, gelinlikçiler ve düğün salonu firmaları, Kuaför Ayşegül Alp tarafından organize edilen kahvaltı programında vatandaşlarla buluştu. 2020 trendleri hakkında bilgilendirme yapılan programda katılımcılara çok sayıda hediye çeki dağıtıldı.
Toplumumuzun Ayrılmaz Parçası
Toplumumuzun Ayrılmaz Parçası
3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle şehirlerimizi, sokaklarımızı, okullarımızı yeniden düzenleyerek engelli kardeşlerimizin her konuda önlerindeki engelleri ortadan kaldırmaya gayret ediyoruz” dedi.
Daha Çok Çalışmalıyız
Daha Çok Çalışmalıyız
Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi´nin konuğu olarak öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Ülkemiz bugün coğrafyasında lider bir ülkedir. Tüm engeller ve zorluklara rağmen hedefimize emin adımlarla gitmekteyiz. Bundan sonra daha çok çalışmalıyız. Okuyacağız, milli ve manevi değerlerimize hâkim olacağız, devletimizi ve milletimizi seveceğiz ve yaptığımız işi iyi şekilde yapacağız" dedi.
Hayata Tutundu--Video
Hayata Tutundu--Video
29 haftalık iken 1300 gram olarak doğan bebek, Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Servisinde uygulanan tedaviyle yaşama tutundu.
 Esnafımız Daha Çok Desteklenmeli
Esnafımız Daha Çok Desteklenmeli
Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan SESOB Başkanı Beşir Köksal, “Esnaf ve sanatkarlarımız KOSGEB desteklerinden daha fazla faydalanmalıdır. Kooperatifler aracılığı esnaflarımız daha fazla desteklenmeli, kredi çeşitliliği artırılmalıdır” dedi.
Sivaslı Çekini Ödeyemiyor!
Sivaslı Çekini Ödeyemiyor!
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Risk Merkezi, 2019 yılının Ocak-Ekim dönemine ilişkin karşılıksız işlemi yapılan çeklerin illere göre sayısı ve tutarını açıkladı. Gazetemizin TBB´den derlediği bilgilere göre Sivas´ta 2019´un ilk 10 ayında karşılıksız işlemi yapılan çek sayısı 2018´in aynı dönemine göre yüzde 30 oranında arttı.
Düğme Filmi Ödül Getirdi--Video
Düğme Filmi Ödül Getirdi--Video
Uluslararası Kısa Film Yarışması´nda ilimizi temsil eden "Düğme" isimli kısa film, 4 bin 46 film arasında yerli kategoride "en iyi ikinci film" ödülüne layık görüldü. Film ekibini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Sivas´ı en iyi şekilde temsil ettiğiniz için size teşekkür ediyorum" dedi.
Doğu Türkistan´da Dram Yaşanıyor
Doğu Türkistan´da Dram Yaşanıyor
Çin´in Doğu Türkistan´da Uygur Türklerine uyguladığı zulmü lanetleyen Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, “Doğu Türkistan´dan yükselen feryat yüreğimizi dağlamaktadır. 21´inci yüzyılda dünyanın gözü önünde Doğu Türkistan´da bir dram yaşanmaktadır. Nerede bu sivil toplum örgütleri, nerede bu insan hakkı savunucuları? Kan, gözyaşı, zulüm dursun istiyoruz” dedi.
Sorumluluk Çok Önemli--Video
Sorumluluk Çok Önemli--Video
Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen “Üniversiteli Olmak” adlı söyleşiye konuşmacı olarak katılan Öğr. Gör. Sema Biçer, sorumlu bir birey olmanın hayattaki önemine değinerek “Sorumluluk bilinci, kişinin kendi davranışlarını veya kendi yetki alanına giren herhangi bir olayı üstlenmesidir” dedi.
Bütçede Rekor Artış
Bütçede Rekor Artış
İl Genel Meclisi´nin 2019 yılında 23 milyon 500 bin lira olarak kabul edilen kırsal altyapı bütçesi 2020 yılında yüzde 63,5 oranında artarak 36 milyon 982 bin 500 lira yükseldi. Konuya ilişkin İl Genel Meclisi´nden yapılan açıklamada, “Birlik ve uyum içerisinde çalışarak ve ülkemizin 2023 ve 2053 hedefleri gözetilerek oluşturulan 2020 yılı yatırım programının, ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.
Gençlerin Fikirleri Kurumlara Sunulacak
Gençlerin Fikirleri Kurumlara Sunulacak
Sivas Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından “Gençlik Hakları Çalıştayı” düzenlendi. 35 gencin katıldığı çalıştayda Sivas´ın gelişimi için ortaya konulan fikirler, Sivas Valiliği, Sivas Belediyesi, Cumhuriyet Üniversitesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gibi ilgili makamlara rapor halinde sunulacak.
Dereceye Girenler Ödüllendirildi
Dereceye Girenler Ödüllendirildi
Cumhuriyet Üniversitesi Gürün Meslek Yüksekokulu Kültür Sanat ve Spor Kulübünce düzenlenen “Gürün´de Sonbahar” isimli fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.
İthalatta Rekor Artış!
İthalatta Rekor Artış!
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ile Ticaret Bakanlığı işbirliğiyle oluşturulan geçici dış ticaret verileri açıklandı. Verilere göre Sivas´ta 2019´un Ekim ayında ithalat geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 84,2 oranında artarak 3 milyon 398 bin dolar olarak gerçekleşti.
 Kaçakçılığa Geçit Verilmiyor
Kaçakçılığa Geçit Verilmiyor
Yurda kaçak yollarla sokulan cep telefonu bataryası ve aksesuarlarına el konuldu.
Kendinizi Tanımalısınız--Video
Kendinizi Tanımalısınız--Video
Cumhuriyet Üniversitesi´nde ‘Kariyer Planlama´ konulu konferans düzenlendi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konferansta konuşan Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Zübeyda Akın Polat, “Kariyer planlama çok parametreli bir şey. Kendinizi tanımanız gerekiyor, akılcı bir kariyer planlanması yapmanız gerekiyor” dedi.
Sefer Sayıları Acilen Artırılmalı
Sefer Sayıları Acilen Artırılmalı
Anadolu Jet, Pegasus ve Türk Hava Yolları´nın (THY) Sivas sefer sayılarını çeşitli bahaneler ortaya atarak azalttığını ifade eden SESOB Başkanı Beşir Köksal, “Doluluk oranı fazla olmasına rağmen yapılan bu uygulamayı doğru bulmuyoruz. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı´na hizmet veren uçak firmalarının bir an önce sefer sayısını artırmasını bekliyoruz” dedi.
Birlikte Çalışacağız
Birlikte Çalışacağız
Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu´nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Hastaoğlu, “Sivas´ta ve ilçelerimizde tarımın gelişmesi için her türlü projede birlikte çalışacağız” dedi.
Taleplerimizi Firmalara İlettik
Taleplerimizi Firmalara İlettik
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, ilimizde uçak seferlerinin 4´e düşürülmesinin ardından ilgili firma ile görüşerek uçak seferlerinin arttırılmasını talep etti. Başkan Eken, “Hemşehrilerimiz, iş adamlarımızın çoğunlukla havayolu ulaşımını tercih ettikleri için biz de bunu çok önemsiyoruz. Uçaklar hakkındaki taleplerimizi havayolu firmalarına ilettik. Sivas yeniden eskisi gibi uçak seferlerine devam edecek” dedi.
Muhteşem Duyarlılık
Muhteşem Duyarlılık
Süleyman Demirel Ortaokulu idarecileri ve öğretmenleri örnek bir davranışa imza attı. Öğretmenler, ayağı kırılmış ve yanlış yerden kaynamış olan bir sokak kedisini ameliyat ettirerek sağlığına kavuşturdu.
Orhan Arslan
Orhan Arslan
Yeniden Yapılanma İçerisinde Olan Milli Eğitim Bakanlığına Tekliflerimiz -2-
Haydar Mermer
Haydar Mermer
Aman Allah´ım!!!
Kuzey Akkaş
Kuzey Akkaş
Mezhepler Arasında Ayrılık Yoktur
Hanife Döner
Hanife Döner
Mahmure Su
Muhittin Karahan
Muhittin Karahan
Dinin Özü Samimiyettir
Halil İbrahim Budaklı
Halil İbrahim Budaklı
İş Nerede Ticaret Nerede
Alper Duran
Alper Duran
Allah, İnsan, Hata Ve Af
Adem Yıldırım
Adem Yıldırım
CHP´de Neler Oluyor (Yine Bir Komplo Mu?)
Oğuzhan Sarzep
Oğuzhan Sarzep
Zirveyi Seviyoruz
Muzaffer Karadağ
Muzaffer Karadağ
Öğretmen Gücünü Nereden Alır?
Yurdal Epsileli
Yurdal Epsileli
Güzel Günler Gelecek
Adem Akgül
Adem Akgül
Birbirinden Lezzetli Sivas Yemekleri
Taner Karabal
Taner Karabal
Gün Birlik Olma ve Dayanışma Günüdür
Aydın Deliktaş
Aydın Deliktaş
Üçüncü Tür
Aykut Özdoğan
Aykut Özdoğan
Büyüme Hormonu Nedir?
Ekrem Arıs
Ekrem Arıs
Ülkemizde Muay Thai
Metehan Dağcıoğlu
Metehan Dağcıoğlu
Unutulan Bir Değer: Şahabeddin-İ Sivasi
Ahper Nuri Delican
Ahper Nuri Delican
Aile Yapısı
Ahmet Tırpan
Ahmet Tırpan
Kurban Kesilirken Hangi Dualar Okunur?
İsmail Ayhan
İsmail Ayhan
Sivas Belediyespor Sancılı…
Fatih Tabur
Fatih Tabur
Adakta Gaye Allah Rızası Olmalıdır
Kürşad Özkaynar
Kürşad Özkaynar
Goebbels, Komünizm ve Bolşevizm
Eyüp Demirer
Eyüp Demirer
Liyakat, Sadakat ve İlle De Ehliyet
Neslihan Dereli
Neslihan Dereli
İşçiye Cuma Namazı İzni Verilmemesi (İşçi Bakımından) Haklı Fesih Sebebi Midir? –Son-
Emre Gürkan Gürleyük
Emre Gürkan Gürleyük
Yerel Seçimin Ardından,
Mustafa Coşkun
Mustafa Coşkun
AK Parti Toplantısı Sonrası Sivaslılar Ne Yapacak?
Kübra Duran
Kübra Duran
Ege Kıta Sahanlığı Sorunu
Hadi Töre
Hadi Töre
İran 2
Fatma Karakuzu
Fatma Karakuzu
Kitap İnsanı, İnsan Dünyayı Değiştirir
Abdullah Ağbektaş
Abdullah Ağbektaş
40. Hadisi Şerif
Esra Kurt
Esra Kurt
Süresiz Nafaka
Emre Şağban
Emre Şağban
Şehit
Ali Bozkurt
Ali Bozkurt
TİKİ-TAKA
İbrahim Özmen
İbrahim Özmen
Vampir
Ajda Mutlu
Ajda Mutlu
Dünya Çok Güzel, Gezmelisin !
Halil Kalemci
Halil Kalemci
Capital 500 Açıklandı
Yusuf Doğan
Yusuf Doğan
İLAHİ ADALET…
Süleyha Kara
Süleyha Kara
SEVGİNİN ADI
DOLAR
5.7488
EURO
6.3738
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybetmişimdir.

İMAM-I AZAM (R.A)
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4