HAZIRLIKLAR BAŞLADI
4. Sivas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı hazırlık çalışmaları kapsamında oluşturulan heyet Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Hilmi Bilgin ve Selim Dursun´u makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Tarih: 21.7.2017 05:00:01

RUHİ DEMİR

Gerçekleştirilen ziyarete Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Seyit Yıldız, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Osman Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Show Fuarcılık Genel Müdürü Özkan Çatmaz ve Nur Ay katıldı.
Bakan İsmet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ile görüşeceğini belirterek, 24-27 Ağustos tarihleri arasında Sivas´ta yapılacak olan fuarın açılışını birlikte yapmak için söz alacağını belirtti.
Heyet daha sonra Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Hilmi Bilgin ve Selim Dursun´u Türkiye Büyük Millet Meclisi´nde ziyaret ederek tarım fuarı hakkında istişarelerde bulundu.
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu, Sivas´ta yüksek katılımla üç yıldır başarıyla gerçekleştirilen tarım fuarının dördüncüsünün hazırlıklarına başladıklarını belirterek, "Sayın Bakanımızı ve Milletvekillerimizi fuar çalışmaları hakkında bilgilendirmek, görüşlerini ve olurlarını almak için arkadaşlarımızla ziyarette bulunduk. Bakanımız ve Sivas Milletvekillerimizin katkılarıyla, ilimizde 24-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz 4. Sivas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı´na vermiş oldukları desteklerinden dolayı Sayın Bakanımız ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.