GÜNDEM 22.01.2021 07:00:00 0

Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongrede güven tazeleyen AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Bilgin, ?2002 yılından bugüne AK Parti belediyeciliğini tüm ülkemiz

Adem Sabit NALBANT

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin geçtiğimiz hafta sonu, AK Parti 7. Olağan İl Kongresi sonrasında yeniden il başkanlığına seçilen Hakan Aksu ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

AK Parti Sivas 7. Olağan İl Kongresinde güven tazeleyen İl Başkanı Hakan Aksu ve yönetimini Belediye Başkanı Hilmi Bilgin parti binasında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Bilgin´e; Başkan Vekili Turan Topgül, Başkan Yardımcıları Ahmet Duman, Kayhan Işık ve Özbelsan AŞ Genel Müdürü Ahmet Kuzu eşlik etti.

?MİLLETİMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ"

7.Olağan İl Kongresinde görevine tekrar seçilen AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ve yönetimine başarı dileklerini ileten Başkan Bilgin, ?Ben öncelikle başkanımız Hakan Aksu´yu tebrik ediyorum. Yeni yönetime seçilen yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu zor süreçte inşallah Türkiye için çok önemli bir süreç olan 2023 seçimlerine giderken bugün göreve başlayan il yönetimi ve diğer kademe başkanlarımızla, ilçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte bu şehir için hizmet etmeye, bu şehir için eser üretmeye ve 2023 seçimlerine giden yoldaki çalışma taşlarını bugünden itibaren hep birlikte dizmeye başlayacağız. Bundan sonra da inşallah aynı ruh ve heyecanla ilk günkü aşkla hem şehrimiz için hem ülkemiz ve partimiz için daha iyi işler yapmak adına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada aynı inanç ve ruhla çalışmaya devam edeceğiz.? dedi.

?İlk günkü heyecanla çıktığımız bu yolda ortak akıl ve istişareyle Sultan Şehrimizi yönetirken taş üstüne taş koymaya, 2002 yılından bugüne AK Parti belediyeciliğini tüm ülkemize ve Sivas´a yayarak şehirlerin gelişimine katkı sunmaya, hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ettik, edeceğiz? diyen Başkan Bilgin, ?Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın liderliğinde halka hizmet Hakk´a hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı yaparak hemşehrilerimizin takdirini almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dün olduğu gibi bugün de şehrimizin gelişime katkı sağlamak, insan odaklı hizmetleri hayata geçirebilmek için şehrimizin ihtiyaçlarını belirleyerek çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz. Milletimizin bize verdiği güç ve destekle yine milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu vesileyle il başkanımız ve yönetimde görev alan yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Rabbim hayırlı hizmetlere vesile kılsın.? ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE ANKARA´YI, ANKARA SİVAS´I TAKİP EDECEK"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ?Bilindiği gibi geçen hafta çarşamba günü Sivas 7. Olağan İl Kongremizi büyük bir coşkuyla salgın kuralları çerçevesinde gerçekleştirdik ve böylelikle ana kademe Sivas İl Kongrelerimizi tamamlamış olduk. Pazartesi ve salı günü yapacağımız kadın ve gençlik kolları kongremizle beraber Sivas´ımız AK Parti teşkilatları olarak partimizi 2023´e taşıyacak kadroları seçmiş olacak. Bu vesileyle kıymetli başkanımıza ve ekibine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. İnşallah Sivas AK Parti kadroları gerek belediye başkanımızla gerek milletvekillerimizle gerek teşkilatımızla gerek meclis üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde 2023 seçimlerine partimizi taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Benim inancım şudur ki; inşallah o gün o gece 2023 seçimlerinin olduğu gün Türkiye Ankara´yı takip ederken Ankara da Sivas´ı takip edecek ve Sivas bir destan daha yazacak. Ben tekrar uyum içinde birlik ve beraberlik içinde bu süreci götürdüğümüz kıymetli başkanımız ve ekibine teşekkür ediyorum? dedi.