GÜNDEM 14.01.2021 07:00:00 0

İhtiyaçlılar İçin Gıda Kolisi Gönderdi

Sivaslı hemşehrimiz Selamet Ağaoğulları, Hayat Ağacı Derneğine 34 bin 40 TL değerinde gıda kolisi gönderdi. İçerisinde çay, şeker, sıvı yağ, zeytin, salça gibi temel gıda maddelerinden oluşan koliler ihtiyaçlılara dağıtılacak.

Fatih TABUR

İstanbul´da yaşayan Sivaslı hemşehrimiz Selamet Ağaoğulları, Hayat Ağacı Derneğine 34 bin 40 TL değerinde gıda kolisi gönderdi. Sivas´taki ihtiyaç sahiplerine Hayat Ağacı Derneği vesilesi ile destek olan hemşehrimiz Ağaoğulları, bu defa 230 adet gıda kolisi gönderdi.

Sivas Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Cüneyt Ergörün, içerisinde çay, şeker, sıvıyağ, zeytin, salça gibi temel gıda maddelerinden oluşan kolileri teslim etti.

Sivaslı işadamı Selamet Ağaoğulları´nın gönderdiği yardımları Hayat Ağacı Derneğine teslim ettiklerini belirten dernek başkanı Cüneyt Ergörün, katkılarından dolayı hayır sahibine teşekkür etti.

Sivas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdür Yardımcısı Mustafa Ağırsoy, Ağaoğulları´nın, daha önceki yıllarda da Hayat Ağacı Derneği vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine yardım ettiğini belirterek, bu sene yine gıda kolisi göndererek yardımlarına devam etmesi sebebiyle memnuniyetini ifade etti.