“KAPIMIZ HER ZAMAN MUHTARLARA AÇIK”
Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, merkez, ilçe köy muhtarları ve köy derneklerinin temsilcileriyle sık sık bir araya gelmeye devam ediyor. Muhtarlara kapılarının her zaman açık olduğunu vurgulayan Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, "Taşrada yaşayan vatandaşların huzuru, bizim huzurumuzdur. Huzuru sağlamak, refah seviyesini yükseltmek için sorunları çözmek gerekiyor. Bu kapsamda her yıl olduğu gibi bu yılda önemli projeleri hayata geçireceğiz" dedi.
Tarih: 17.6.2017 06:00:00

RUHİ DEMİR
Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, merkez, ilçe köy muhtarları ve köy derneklerinin temsilcileriyle sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.
Bu kapsamda Genel Sekreter Kaya´ya; Merkez Törnük Köyü Muhtarı ve Köy Dernek Başkanı, Koyulhisar İl Genel Meclis Üyeleri ile Ballıca, Aksu, Çandır, Gümüşlü ve Kurşunlu köy muhtarları, Şarkışla ilçesi Sarıkaya köy muhtarı, Divriği İl Genel Meclis Üyeleri ile Tepehan, Merkezgözecik, Yalnızsöğüt, Avşarcık, Uzunkaya ve Gökçeharman köy muhtarları, Divriği Çukuröz Dernek Yönetimi ve Hacı Bektaşı Veli Anadolu Kültür Vakfı Sivas Şube Başkanı ziyaretlerde bulundu.
Ziyarette bulunan muhtarlar, köylerine yapılan hizmetlerden dolayı başta Vali Davut Gül olmak üzere, Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya´ya, İl Genel Meclisi Başkanı Sedat Özata´ya ve İl Genel Meclisi Üyelerine, özel idare çalışanlarına teşekkür etti. Ayrıca muhtarlar, köylerde yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini de Genel Sekreter Kaya´ya iletme fırsatı buldular. Diğer yandan ilçe ve köy derneklerinin temsilcilerini de ağırlayan Kaya, sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
Muhtarlara kapılarının her zaman açık olduğunu vurgulayan Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, "Taşrada yaşayan vatandaşların huzuru, bizim huzurumuzdur. Huzuru sağlamak, refah seviyesini yükseltmek için sorunları çözmek gerekiyor. Bu kapsamda her yıl olduğu gibi bu yılda önemli projeleri hayata geçireceğiz" dedi.
Muhtarların taleplerinin program dâhilinde aksatılmadan yerine getirileceğini belirten Kaya, işlerin hızlı ve titizlik içinde yapılması için gayret göstereceklerini ifade etti.