GÜNDEM 2.03.2021 07:00:00 0

Karar Özetleri Okundu

İl Genel Meclisi, 2021 yılı Mart ayı toplantıları dün gerçekleştirilen oturumla başladı. Oturumda divan kâtipleri tarafından Şubat ayı il genel meclisi karar özetleri ve il encümeni karar özetleri okundu.

Fatih TABUR

İl Genel Meclisi, 2021 yılı Mart ayı toplantıları için bir araya geldi. Mart ayı oturumlarının ilki, İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Meclisin ilk oturumu, divan kâtipleri tarafından Şubat ayı il genel meclisi karar özetleri ve il encümeni karar özetlerinin okunması ile başladı. 

Hafta boyunca devam edecek olan birleşimlerin açılış konuşmasını yapan İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, toplantılarda birçok gündem maddesinin ele alınacağını belirterek, meclis çalışmalarının hayırlı geçmesi temennisinde bulundu.

İl Genel Meclisi Mart ayı toplantılarında; Hukuk Komisyonuna, İçişleri Komisyonuna, Araştırma İnceleme Komisyonuna, Plan Bütçe Komisyonuna, Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, Gençlik ve Spor Komisyonuna, Plan Bütçe Komisyonuna ve İhtisas Komisyonlarına havale edilen konuları görüşerek karara bağlayacak.