GÜNDEM 6.03.2021 07:00:00 0

Kurallara Uyarsak Maviye Döneriz--Video

Belediye Başkan Yardımcısı Kayhan Işık, “Hemşehrilerimiz; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarsa sarı renkten mavi renge kısa zamanda döneriz” dedi.

Oğuzhan SARZEP

Kontrollü Normalleşme Denetimleri kapsamında Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin esnaflara yönelik denetimleri devam ediyor. Bu kapsamda Belediye Başkan Yardımcısı Kayhan Işık ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri Perakende Sebze Hali’nde denetim gerçekleştirdi.

Başkan Yardımcısı Işık, Kontrollü Normalleşme sürecinde bu denetimlerin aralıksız sürdürüleceğini belirterek “Hemşehrilerimiz; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarsa sarı renkten mavi renge kısa zamanda döneriz.” dedi.

Kontrollü Normalleşme sürecinde de denetimlerine devam eden ekipler başta Perakende Sebze Hali olmak üzere işletmelerde ve pazar yerlerinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasını istiyor.

Perakende Sebze Hali’nde hizmet veren esnaflara yönelik denetimlere katılan Belediye Başkan Yardımcısı Kayhan Işık ve zabıta ekipleri, kurallara uyulması gerektiğini belirterek, bu konuda denetimlerin aralıksız sürdürüleceğini kaydetti.

Esnaflarla sohbet eden Başkan Yardımcısı Işık, “Kontrollü Normalleşme Dinamik Denetimle gerçekleşecek. Alınan tedbirlere uyarsak, kısa zamanda ilimiz sarıdan mavi renge dönüşecektir” dedi.