SPOR 19.08.2020 07:00:00 0

Lig Öncesi Takıma Tatlı Dopingi!

Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hakan Genç, yeni sezon öncesi takımın idmanını ziyaret ederek futbolculara tatlı ikramında bulundu.

OĞUZHAN SARZEP

Sivas Belediyespor Kulüp Başkanı Hakan Genç ve yönetim kurulu üyeleri, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sivas Belediyespor´un gerçekleştirdiği idmanını ziyaret ederek, futbolculara baklava ikram etti.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Hakan Genç, ?2020-2021 futbol sezonunda futbolculara başarı dileğinde bulunmak, onlara moral vermek için antrenmanı ziyaret ettik. Biz sadece bugünkü gibi baklava ikram etmekte kalmayacağız. A´dan Z´ye bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacağız. Sizlerden ise sadece beklentimiz başarılı sonuçlar elde etmeniz ve Sivas Belediyespor´a yakışır bir mücadele etmeniz olacaktır. Yönetim olarak takımımıza ve teknik heyetimize canı gönülden inanıyoruz. Sizleri asla yalnız bırakmayacağız. Dışarıdan ve çevreden gelebilecek her türlü olumsuzluğa göğüs gereceğiz ve dik duracağız. İnşallah hep birlikte başarıya ulaşacağız? şeklinde konuştu.

?LİGE HAZIR OLACAĞIZ?

Teknik direktör Özer Karadaş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ?Kulüp Başkanımız Hakan Genç ve yönetim kurulu üyelerimize nazik ziyaretlerinden ve ikramlarından dolayı teşekkür ederiz. Yeni sezon hazırlıklarımızı sürüyor. Sivas Belediyespor´a yakışır bir şekilde lige hazır olacağız? dedi.

Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Haber Kaynak : SİVAS İRADE GAZETESİ