GÜNDEM 2.03.2021 07:00:00 0

Öğrencilere Başarı Diledi

Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sultan Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Sultani’ dergisine röportaj verdi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Savaşçı başarılar diledi.

 

Adem Sabit NALBANT

Sultan Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Zehra Sıla Karadağ ve Rumeysa Çigdem, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Atike Pazarcı ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret etti. Öğrenci ve öğretmenlerin katkıları ile hazırlanan okul dergisi "Sultani" için gerçekleştirilen çalışmalar hakkında Savaşçı'ya bilgi veren Pazarcı, derginin; okul bünyesinde gerçekleştirilen sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra mesleki eğitim faaliyetleri ve okulun tanıtımına yönelik zengin bir içeriğe sahip olacağını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı ise bir süre Pazarcı ve öğrencilerle sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledi. Öğrenciler daha sonra derginin ilk sayısı için Savaşçı ile röportaj gerçekleştirdi.