GÜNDEM 2.10.2020 07:00:00 0

Öğrencileri Tebrik Etti

TÜBİTAK Liseler Arası İHA yarışmasında Türkiye birincisi olan Sivas Bilişim Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı´yı ziyaret etti. Elde ettikleri başarıyla Sivas´ı gururlandıran öğrenc

Zeliha ALDIKAÇTI

TEKNOFEST kapsamında Gaziantep Alleben Göleti´nde düzenlenen TÜBİTAK Liseler Arası İHA yarışmasında birinci olan Sivas Bilişim Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Halil Duman ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sedat Sönmez ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı´yı ziyaret etti.

Elde ettikleri başarıyla Sivas´ı gururlandıran öğrencileri tebrik eden Savaşçı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre öğrenciler Emre Sait İnanıcı, Ferhat Karadeve ve Enes Ceylan ile sohbet etti. Savaşçı, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti. 

Okul Müdürü Halil Duman ve Öğretmen Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sedat Sönmez´i de elde edilen başarıdan dolayı tebrik eden Savaşçı, okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.