GÜNDEM 20.03.2021 07:00:00 0

Önceliğimiz Sivas

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemizi ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Yılmaz Coşkun “Bizler Sivas’ta yaşıyoruz, önceliğimiz Sivas’tır. Sivas ne kadar güçlü olursa, hepimiz o kadar güçlü oluruz” dedi.

Adem Sabit NALBANT

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Yılmaz Coşkun, yönetim kurulu ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. 

Ziyaret esnasında çalışmaları hakkında bilgi veren Coşkun, “Biz Cumhuriyet Halk Partisi Sivas örgütü olarak sürekli sahadayız. Esnaflarımızı, sivil toplum örgütlerimizi ziyaret ediyoruz. İki gündür arkadaşlarımızla birlikte Sivas basınını ziyaret ederek hem partimizin çalışmaları hakkında hem de Sivas’ın sorunları hakkında bir bilgi alışverişinde bulunmak üzere ziyaretler gerçekleştiriyoruz” dedi.

EKONOMİK ANLAMDA SIKINTILAR VAR

İlkeli yayıncılık anlayışından ötürü gazetemiz çalışanlarına teşekkür eden İl Başkanı Coşkun, “Bizler Sivas’ta yaşıyoruz, önceliğimiz Sivas’tır. Sivas ne kadar güçlü olursa, hepimiz o kadar güçlü oluruz. Son süreçte ekonomik anlamda, esnaf arkadaşlarımızda ciddi sıkıntılar olduğunu görüyoruz. Bunu sadece esnaf olarak değil işçisi, memuru, emeklisi hepimiz yaşıyor ve hissediyoruz. Tabi ki temennimiz ülkemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve o süreç içerisinde tüm toplumun zenginlikler içerisinde yaşaması. Bu  hepimize mutluluk verecektir, katkı sağlayacaktır” diye konuştu.