GÜNDEM 29.10.2020 07:00:00 0

Rahmetle Anıyorum

Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil; Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda; ?Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygı

Fatih TABUR

Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Demirgil mesajında, ?Mustafa Kemal Atatürk´ün önderliğinde Samsun´dan başlayıp, İzmir´de denize dökülerek noktalanan ve Lozan´da biçimlenen, milli varlığı sona ermiş sayılan büyük bir milletin, istiklalini kazanmak için; çoluğu-çocuğu, genci-yaşlısı, kadını-kızı ve askeriyle verdikleri büyük mücadelelerin sonunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti´nin kuruluşunun 97. yıl dönümünü kutlamanın coşku ve heyecanı içindeyiz. Cumhuriyetin 97. yıl dönümü vesilesiyle birlik ve beraberliğimizin timsali olan Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, tüm halkımızın bayramını kutluyorum? dedi.