SPOR 27.02.2020 07:00:00 0

Şampiyona Öncesi Başarılar Diledi

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Atatürk Anadolu Lisesi kız hentbol takımının 4-8 Mart´ta Ordu´da düzenlenecek olan grup müsabakaları için sporculara başarılar diledi.

OĞUZHAN SARZEP

Çeşitli spor branşlarında derece elde eden Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı´yı ziyaret etti. Öğrencilere Okul Müdürü Haluk Doğan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Zübeyde Polat da eşlik etti.

Öğrencilerin elde ettikleri başarılar hakkında Savaşçı´ya bilgi veren Polat, Kız Hentbol takımının il ikincisi olduğunu ve 4-8 Mart tarihlerinde Ordu´da düzenlenecek olan grup müsabakalarında Sivas´ı temsil edeceğini söyledi. Polat, Melisa Yaren Dönmez´in üçüncü kez dağ kayağında Türkiye şampiyonu, Mehmet Ünal´ın ise üçüncü kez Kick Boks Türkiye Şampiyonu olduklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı ise bir süre öğrencilerle sohbet ederek başarılarından dolayı tebrik etti. Okul Müdürü Doğan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Polat ile de bir süre sohbet eden Savaşçı, okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Savaşçı, öğrencilere katılacakları şampiyonalarda başarılar diledi.

Haber Kaynak : SİVAS İRADE GAZETESİ