SPOR 24.02.2020 07:00:00 0

Savaşçı: ?Finalde Başarılar Diliyorum?

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, ?Liseler arası Gençler Basketbol Grup Müsabakalarında? birinci olarak Türkiye şampiyonası yarı finaline katılmaya hak kazanan Selçuk Anadolu Lisesi Basketbol Takımına başarılar diledi.

OĞUZHAN SARZEP

Giresun´da düzenlenen ?Liseler arası Gençler Basketbol Grup Müsabakalarında? birinci olarak Türkiye şampiyonası yarı finaline katılmaya hak kazanan Selçuk Anadolu Lisesi Basketbol Takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı´yı ziyaret etti.

Öğrencilere, Okul Müdürü Ahmet Yılmaz ve Beden Eğitimi Öğretmeni Üzeyir Coşkun eşlik etti.

Şampiyona hakkında Savaşçı´ya bilgi veren Coşkun, Aralık ayında yapılan Liselerarası basketbol B gençler müsabakalarında birinci olan takımlarının grup müsabakalarında da birinci olarak Türkiye yarı finaline katılmaya hak kazandığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı ise öğrencileri sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek, ?Sizlerin hem akademik olarak hem de sporda başarılı olmanız bizleri gururlandırıyor. Ben bu başarınızdan dolayı sizleri, okul müdürümüzü ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor. Türkiye finalinde başarılar diliyorum? ifadelerini kullandı.

Savaşçı, bir süre öğrencilerle sohbet ederek kitap hediye etti.

Haber Kaynak : SİVAS İRADE GAZETESİ