SESOB Başkanı Köksal´dan Vali Yardımcılarına ziyaret
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Sivas Vali Yardımcılığına atanan Zihni Yıldızhan ve Yeliz Yıldızhan´ı ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Tarih: 30.1.2017 07:00:00

SİVAS/İRADE

Vali Yardımcıları ile bir süre sohbet eden SESOB Başkanı Beşir Köksal, teşkilatın çalışmaları ve yapısı hakkında bilgi verdi.
Köksal, "Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak başta Valiliğimiz olmak üzere kurumlarımızla uyum içerisinde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Kurumlarımızın bağlı olduğu vali yardımcılarımızla da her zaman diyalog içerisinde, birlikte hareket etmeye ve esnaflarımızın sorunlarını gündeme getirmeye çalışıyoruz. İlimize yeni atanan Vali Yardımcılarımız Zihni Yıldızhan ve Yeliz Yıldızhan´ın yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
Köksal, 2016 yılının başta terör olayları olmak üzere ülke genelinde yaşanan gelişmelerin esnafı da etkilediğini vurgulayarak, ahi teşkilatının her zaman devletinin yanında yer aldığını  dile getirerek, ´Türk´ün Türk´ten başka dostunun olmadığını , her zaman birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu vurguladı.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan ve Yeliz Yıldızhan ise Cumhuriyetin temellerinin atıldığı, güzel bir Anadolu kendi olan Sivas´ta görev yapmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, ziyaretinden dolayı Köksal´a teşekkür ettiler.