SPOR 18.08.2020 07:00:00 0

Sivas Belediyespor, Sezonun İlk İdmanını Yaptı

Yeni sezonda TFF 2. Lig´de ilimizi temsil edecek olan Sivas Belediyespor, sezon öncesi ilk antrenmanını yaptı. İdman öncesi konuşan teknik direktör Özer Karadaş, ?Ben kelimesini bundan sonra kullanmayacağız, biz olacağız. Biz olduğumuz sürece başarılı olu

OĞUZHAN SARZEP

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig takımlarından Sivas Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına geçtiğimiz gün start verdi.

Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde teknik direktör Özer Karadaş ve yardımcıları nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.

İDMAN ÖNCESİ TOPLANTI

Sivaslı teknik direktör Karadaş, antrenman öncesi saha ortasında futbolcularla kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Karadaş toplantıda, ?Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bugünden itibaren birlikte çok zaman geçireceğiz. Ben kelimesini bundan sonra kullanmayacağız, biz olacağız. Biz olduğumuz sürece başarılı oluruz. Saygı ve disiplin benim için çok önemli. Hepimiz birbirimize, buradaki profesyonellere ve personele saygılı olacak. Hepinize başarılarla dolu bir sezon diliyorum? ifadelerini kullandı.

HAFİF TEMPODA BAŞLADILAR

Yeşil-beyazlı ekip daha sonra hafif tempoda sezonun ilk antrenmanını yaptı. Koşu ile başlayan antrenman açma-germe hareketleri ile devam etti. Daha sonra kondisyon çalışması yapan futbolcular şut ve pas çalışması ile idmanını sonlandırdı. Yapılan antrenmanda futbolcuların moralli oldukları gözlerden kaçmadı.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Sivas Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürecek. Yeşil-beyazlı ekip bugün saat 17.30 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde yapacağı tek idmanla çalışmalarına devam edecek.

KARADAŞ: ?4 MEVKİDE DAHA

TRANSFER YAPACAĞIZ?

İdman sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan teknik direktör Özer Karadaş, yeni sezonun herkese hayırlı olması temennisinde bulunarak, ?Öncelikle yeni futbol sezonu hayırlı ve uğurlu olsun. Memleketimize yakışacak genç dinamik bir takım kurduk. 4 mevkide daha transfer yapacağız. Bu sene daha çok alt yapıya önem vereceğiz. Zaten başkanımızın da hedefi o yönde. Alt yapıdan dört oyuncumuzu A takımımıza aldık. Alt yapıdan gençlerin hayallerine kavuşturmak istiyoruz. Bu sene zor geçecek ama biz daha çok çalışıp istediğimiz hedefe ulaşacağız. Çalışmalarımıza start verdik. Yeni sezonun kazasız belasız geçmesini temenni ediyor, tüm takımlara başarılar diliyorum? diye konuştu.