SPOR 16.07.2020 07:00:00 0

Sivas Bisiklet Takımı İdmanlarına Başladı

Bisiklet Şampiyonalarında adından sıkça söz ettiren Sivas Gençlikspor Bisiklet Takımı, pandemi nedeniyle ara verdikleri antrenmanlara yeniden başladı.

OĞUZHAN SARZEP

Sivas Gençlikspor Bisiklet Takımı, yeni bir şampiyona için hazırlıklara geçtiğimiz günlerde start verdi.

Covid-19 salgınının yoğun olduğu dönemde antrenmanlara ara veren Gençlikspor Bisiklet Takımı, yeniden idmanlara başlayarak, uzun mesafeli sürüşler yaptı.

Deneyimli antrenörler nezaretinde çalışan bisiklet takımı, kondisyon çalışmaları da yaparak yeni sezon hazırlıklarını haftanın 4 günü sürdürecek.

Bisiklet İl Temsilcisi Emin Töre, antrenmanlara start veren bisikletçilere başarılar dileyerek, ?Pandemi nedeniyle iptal edilen idmanların ardından yeniden bisikletçilerimiz çalışmalara başladı. Yarışmaya hazırlık anlamında Bisiklet Takımı´mız çalışıyor. Her an yeni bir yarışma yapılacakmış gibi çalışıyorlar. Sporun centilmence yapılması, dostluk bağlarının güçlendirilmesi ve en önemlisi de toplumda efendi, saygı değer ve sorumluluk sahibi bireyler olmak. Sporcularımızın hepsinde bu özellikleri tek tek görüyorum. Başarılar diliyor, onları yetiştiren ailelerine de teşekkür ediyorum. İdmanların kazasız ve sakatlıksız geçmesini temenni ediyorum? diye konuştu.