SİZLERİN GAYRETİYLE FARK EDİLECEĞİZ
Cumhuriyet Teknokent´te faaliyet gösteren firmaları ziyaret eden Vali Salih Ayhan, “Bilişim ve iletişim teknolojilerindeki gelişim, insanlık tarihinde toplumsal-ekonomik ve bilimsel değişimin yönünü yeniden belirliyor. Bizler de sizlerle birlikte rotamızı o yöne çevirdik, kısa zamanda sizlerin gayreti ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın destekleri ile fark edilir olacağımıza inanıyorum" dedi.
Tarih: 27.8.2020 07:00:00

Fatih TABUR

Vali Salih Ayhan; ilimizde yürütülen Ar-Ge çalışmalarını ve üniversite-sanayi iş birliğini teşvik etmek amacıyla kurulan Cumhuriyet Teknokent´te faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

 

Dizayn Organizasyon, Hakan Bilgi Teknolojileri, Detaysoft, Protek Enerji Sistemleri, Metrical Tıbbi Cihazlar ve Ankatech Ar-Ge Danışmanlık firmalarını ziyaret eden Vali Ayhan, Cumhuriyet Teknokent Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Mercan´dan Teknokent´in çalışmaları hakkında bilgi alarak, "Bilişim ve iletişim teknolojilerindeki gelişim, insanlık tarihinde toplumsal-ekonomik ve bilimsel değişimin yönünü yeniden belirliyor. Bizler de sizlerle birlikte rotamızı o yöne çevirdik, kısa zamanda sizlerin gayreti ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın destekleri ile fark edilir olacağımıza inanıyorum." dedi.