GÜNDEM 25.07.2020 07:00:00 0

Son Gün 28 Temmuz

Hayat Ağacı Derneğinde bu yıl bir kurban hisse bedeli bin 600 lira olarak belirlendi. Hayır sahipleri, makbuz karşılığında 28 Temmuz Salı mesai bitimine kadar kurban hissesi bağışlayabilecek.

Hayrullah AĞKAŞ

Hayat Ağacı Derneğinde Vekâletle Kurban Kampanyası kapsamında bu yıl bir kurban hisse bedeli tüm masraflar dâhil bin 600 lira olarak belirlendi.

Hayır sahipleri, dernek merkezinde makbuz karşılığında 28 Temmuz 2020 Salı günü mesai bitimine kadar kurban hissesi bağışlayabilecek.

Hayır sahipleri ayrıca, www.hayatder.org adresindeki kurban hesabına, hisse bağışı yapabilecek.

Kurban alımları, her yıl olduğu gibi bu yıl da veteriner hekim kontrolünde ve komisyon nezaretinde yapılacak. Ayrıca bağışçılardan isteyenlere 5 kilogram kemiksiz kurban eti verilecek. Kurban payları, bayramın ikinci günü saat 11.00´dan itibaren dernek merkezinden teslim edilecek.

Kurban hissesi bağışlayan hayır sahiplerinin, dernek merkezi ya da havale yaptıklarında belirttikleri irtibat numaralarından hizmetin işleyişi ilgili bilgilendirme yapılacak.

Kurban kampanyasıyla ilgili süreç mesaj yolu ile bağışçılara bildirilecek. Kurban kesimleri, kamera kaydına alınacak ve bağışçılara ulaştırılacak.

Hayat Ağacı Derneği´ne bağışlanan kurban etleri sayesinde Gıda Bankasından yardım alan ihtiyaç sahipleri, yılın 12 ayında aldıkları gıda ürünlerinin yanı sıra, limitleri dışında tercihlerine göre kemikli veya kemiksiz kurban eti alabilecekler.