SPOR 5.01.2021 07:00:00 0

Tuncay Hoca CÜSK´ü Çalıştıracak

Bir dönem Zara Belediyespor´da teknik direktör olarak görev alan Tuncay Doğan, bu sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü´nü çalıştıracak.

OĞUZHAN SARZEP

2020-2021 Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü´nde teknik heyet belli oldu.

Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü´nde teknik direktör olarak Tuncay Doğan görev alacak.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı, ?2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek takımımızın teknik heyeti belli olmuştur. Hayırlı olsun, başarılar dileriz. Teknik Sorumlumuz Tuncay Doğan; daha önceki yıllarda Zara Belediyespor´u 3. lige çıkaran ve birçok takımda başarılı işler yapan Tuncay Doğan hocamız hoş geldiniz. Antrenörümüz Cüneyt Kasap, kulübümüzün eski sporcusu ve teknik sorumlusu olarak görev yapan ve profesyonel olarak birçok kulüpte başarılı şekilde eden temsil eden Cüneyt Kasap hocamızı yeniden aramızdan görmekten mutluyuz. Sportif Direktörümüz Oğuzhan Çetin, daha önce kulübümüzde ve farklı takımlarda başarılı şekilde sporcu olarak hizmet veren ve Beden Eğitimi Spor Yöneticiliği mezunu olan Oğuzhan Çetini yeniden aramızda görmekten mutluyuz. Kaleci Antrenörümüz Abdulkerim Özden, daha önce birçok takımın profesyonel ve amatör kalesini başarı ile terleten Abdulkerim Özden hocamız hoş geldiniz. Malzeme Sorumlumuz Mehmet Orhan, daha önce de kulübümüzün malzeme sorumlusu olarak görev yapan Mehmet Orhan´ı yeniden aramızda görmekten mutluyuz.?

Haber Kaynak : SİVAS İRADE GAZETESİ