GÜNDEM 14.01.2021 07:00:00 0

?Yeni Derneğe Başarılar Diliyorum?

Sivas 4 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Derneği´nin Kurucu Başkanı Muhittin Karahan ve kurucu üyeleri Belediye Başkanı Hilmi Bilgin´e ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Bilgin, ?Derneğin kurucularına, yöneticilerine ve üyelerine başarılar diliyorum?

OĞUZHAN SARZEP

Sivas 4 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Derneği Kurucu Başkanı Muhittin Karahan ile kurucu üyeler Belediye Başkanı Hilmi Bilgin´i ziyaret etti.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette derneğin kurucu üyeleri Kemal Çağlayan, Eraydın Aytekin, Göktürk Fırat, Halife Yalçınkaya, Murat Güney, Hakan Kaleli ve Adem Akgül hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Sivas 4 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Derneği Kurucu Başkanı Muhittin Karahan, ?Sivas 4 Eylül Sivas Gazeteciler Cemiyetimiz ülkemizin ve kentimizin milli menfaat ve değerlerini ilk sırada gözeterek, mesleği icra eden basın mensuplarının her alanda gelişim ve temsili noktasında önemli çalışmalar yapmak amacı ile yola çıkmıştır. Gecesini gündüzüne katarak ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak görevini yerine getiren tüm arkadaşlarımızın yanındayız. Derneğimiz Sivas´a ve ülkemize hayırlı olsun? ifadesini kullandı.

?DERNEĞE BAŞARILAR DİLİYORUM?

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise, yeni derneğe başarılar dileyerek, ?Sivas 4 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Derneği hayırlı ve uğurlu olsun. Derneğin kurucularına, yöneticilerine ve üyelerine başarılar diliyorum. Gece-gündüz demeden çalışan gazeteci arkadaşlarımın da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Sivas Belediyesi olarak her zaman destekçiniz olacağız. Başarılar diliyorum? diye konuştu.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.