GÜNDEM 2.03.2020 07:00:01 0

?Yüreğimizde Yaşıyoruz?

İdlib´de meydana gelen saldırı sonrası mesaj yayımlayan Ulaşım Memur-Sen Şube Başkanı Ömer Vatankulu, ?34 Mehmetçiğimizin şehit edilmesi yüreğimizi yaktı. Şehitlerimize Allah´tan rahmet diliyor ve yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Şehit ailele

Çetin POLAT

Ulaşım Memur-Sen Şube Başkanı Ömer Vatankulu, İdlib´de Türk askerine karşı yapılan saldırı sonrası şehit olan 34 Mehmetçik için mesaj yayımladı.

Vatankul, mesajında; ?34 Mehmetçiğimizin şehit edilmesi yüreğimizi yaktı. Şehitlerimize Allah´tan rahmet diliyor ve yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Şehit ailelerimizin acısını millet olarak yüreğimizde yaşıyoruz. Sultan Alparslan´ın Anadolu´yu yurt edinmesinden bu yana, bin yıldır süre gelen Türk milletini bu topraklardan çıkartma planının parçaları olan bu gelişmelerde, Türkiye Cumhuriyeti asla taviz vermemiştir ve vermeyecektir. Bölgenin ve ülkemizin güvenliği için Suriye´de canlarını feda eden Mehmetçiğimiz yılmadan hedefine ilerleyecektir. Bu tür hain saldırılar Türk milletini bölmek yerine daima birleştirmiştir. Bunun örneklerini tarihimiz boyunca yaşadık. Kahraman Mehmetçiğimize Allah´tan muvaffakiyet, şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum? ifadelerini kullandı.